Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית "משודרגת" שיועדה למירוצים נתפסה בשרון; הנהג עוכב לחקירה

TRIPLE xXx
שימו לב! השרשור הזה בן 7275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין שום סיבה שהמצאות מחשב נייד שמחובר למערכת ניהול מנוע יפריע למישהו כל עוד הכוונים לא נעשים ע"י הנהג בנהיגה , ומתבצעים על ידיו ב stand by mode או ע"י אדם נוסף שמתלווה אליו ברכב ומבצע את הדיאגנוסטיקה והתיקונים.

הסובארו אימפרזה טורבו הפכה לקורבן מוטורי בארץ , בעיקר בגלל ריבוי התאונות וההתפרעויות עם הרכב הזה בשנים האחרונות , מיותר לציין שיש עשרות כלי רכב עם מחשב נייד ומערכת ניהול עם גישה ו online tuning mode שאינם מהווים כל סיכון לנוהגים בהם ולסביבה כל עוד שומרים על חוקי התנועה והמיהירויות המותרות .

חן.

אלפא רומיאו , הנעה אחורית V6 24v Twin-Turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מסכים עם אלי172 !

אני יסביר למה :

האימפרזה שנעצרה כנראה הייתה משופרת אחרת לא היו עוצרים אותה ותפסיקו להשמיץ

שוטרים , ואני אומר את זה אפילו שאני שונא אותם ... כי הם רק עושים את העבודה שלהם .

כמו כן לפני 5 שבועות בערב שישי ניידת עצרה אימפרזה לבנה שהנהג השתולל בכביש

ובסוף הם לא עשו לו כלום , 8 ימים לאחר מכן ביום שבת בבוקר הוא נעצר שוב , רק שהפעם

עצר אותו עץ ושני עמודי חשמל , ביגלל שהוא איבד שליטה על האימפרזה טורבו שלו וגרם

למותו לעוד למותם של שניים נוספים .

דבר נוסף שאני רוצה להגיד זה שמהשטרה לפי דעתי לא עושה מספיק כדי לאכוף חוקים ורק

שמתחשק לה היא עושה משהו , לדוגמא : תמיד שימי שישי בכפר סבא נוסעים הרבה נהגים

עם מכוניות שלפי החוקים בארץ נחשבות לממש לא חוקיות שזה כולל חצאיות מטורפות (אם

מישהו מכיר את הסיביק הסגולה) וכן נהגים שמשתללים על הכביש כמו למשל פניות פרסה עם

אנדברייק , פרפורים , ורייסים בין רמזורים "פתיחות" .

אז ככה שהמשטרה צדקה בהחרמת הרכב כי אם הוא באמת כמו שהוא מתואר אז הוא באמת

מסכן את הנהגים על הכביש .

למה שלא נאסור על ייבוא מכוניות כמו הSTI? אימפרזה, שזה כלי רצח, ועוד עם אירוקיט (נו, כנף). צק צק צק. זה בטח יוביל למותו של מישהו.

אתה מפספס את הפואנטה - מה שהורג זו לא המכונית, זה הנהג. אם הוא שוטט לו לתומו ושיחק עם הלאפטופ, אין שום סיבה (ושום עילה) לעצור אותו. אם הוא התפרע, זה משהו אחר, ולא אכפת לי אם זה גם בסובארו ג'אסטי (למרות שהדרך היחידה להתפרע עם משהו כזה היא לנסוע על המדרכה, וגם אז כנראה שבמקרה של התנגשות עם הולך רגל אתה תפגע יותר).

לא אתה מפספס את הפואנטה ...

אני בעד יבוא מכוניות ספורט וכמה שיותר !

אבל אם מישהו בן 17 שרק הוציא רשיון וכבר הוא נוהג על אימפרזה טורבו שבו נגיד שזה רכב

כל כך קל לנהיגה כמו מכוניות של מורי נהיגה אז יש פה איזשהי בעיה שגורמת לסיכון נהגים

אחרים , עקב זאת שלנהג אין ניסיון , ובייחוד לא על רכב ספורטיבי .

ותאמין לי שנהג על ג'אסטי שמבצע פניות פרסה עם אנדברייק הוא לא פחות מסוכן מנהג צעיר

על רכב ספורטיבי שהוא לא יודע להשתלט עליו .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מסכים עם אלי172 !

אני יסביר למה :

האימפרזה שנעצרה כנראה הייתה משופרת אחרת לא היו עוצרים אותה ותפסיקו להשמיץ

שוטרים , ואני אומר את זה אפילו שאני שונא אותם ... כי הם רק עושים את העבודה שלהם .

כמו כן לפני 5 שבועות בערב שישי ניידת עצרה אימפרזה לבנה שהנהג השתולל בכביש

ובסוף הם לא עשו לו כלום , 8 ימים לאחר מכן ביום שבת בבוקר הוא נעצר שוב , רק שהפעם

עצר אותו עץ ושני עמודי חשמל , ביגלל שהוא איבד שליטה על האימפרזה טורבו שלו וגרם

למותו לעוד למותם של שניים נוספים .

דבר נוסף שאני רוצה להגיד זה שמהשטרה לפי דעתי לא עושה מספיק כדי לאכוף חוקים ורק

שמתחשק לה היא עושה משהו , לדוגמא : תמיד שימי שישי בכפר סבא נוסעים הרבה נהגים

עם מכוניות שלפי החוקים בארץ נחשבות לממש לא חוקיות שזה כולל חצאיות מטורפות (אם

מישהו מכיר את הסיביק הסגולה) וכן נהגים שמשתללים על הכביש כמו למשל פניות פרסה עם

אנדברייק , פרפורים , ורייסים בין רמזורים "פתיחות" .

אז ככה שהמשטרה צדקה בהחרמת הרכב כי אם הוא באמת כמו שהוא מתואר אז הוא באמת

מסכן את הנהגים על הכביש .

למה שלא נאסור על ייבוא מכוניות כמו הSTI? אימפרזה, שזה כלי רצח, ועוד עם אירוקיט (נו, כנף). צק צק צק. זה בטח יוביל למותו של מישהו.

אתה מפספס את הפואנטה - מה שהורג זו לא המכונית, זה הנהג. אם הוא שוטט לו לתומו ושיחק עם הלאפטופ, אין שום סיבה (ושום עילה) לעצור אותו. אם הוא התפרע, זה משהו אחר, ולא אכפת לי אם זה גם בסובארו ג'אסטי (למרות שהדרך היחידה להתפרע עם משהו כזה היא לנסוע על המדרכה, וגם אז כנראה שבמקרה של התנגשות עם הולך רגל אתה תפגע יותר).

לא אתה מפספס את הפואנטה ...

אני בעד יבוא מכוניות ספורט וכמה שיותר !

אבל אם מישהו בן 17 שרק הוציא רשיון וכבר הוא נוהג על אימפרזה טורבו שבו נגיד שזה רכב

כל כך קל לנהיגה כמו מכוניות של מורי נהיגה אז יש פה איזשהי בעיה שגורמת לסיכון נהגים

אחרים , עקב זאת שלנהג אין ניסיון , ובייחוד לא על רכב ספורטיבי .

ותאמין לי שנהג על ג'אסטי שמבצע פניות פרסה עם אנדברייק הוא לא פחות מסוכן מנהג צעיר

על רכב ספורטיבי שהוא לא יודע להשתלט עליו .

אז רגע אתה אומר שמי שמוציא רישיון בגיל 17 אז אסור לו לקנות אימפרזה טורבו??

כי אם כן אז יש לך טעות כי יש נהגים בני 17 שהם נוהגים יותר מנהגים שהם כבר 17 שנה עם רישיון אז אתה טועה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז כמו שאני הבנתי זה היה שה''כ לאפ-טופ באוטו.

זה לא מחייב כלום זה לא אומר שהמכונית שודרגה ואם הוא הייה בסטאנד באי אז לא הייתה סיבה לעצור אותו מהסיבה שלא עוצרים נהגים עם די.וי.די במכוניתם.

ולגבי הויכוח על האימרפזה טורבו ושאר מכוניות הספורט

אז אני חושב שגם אם זאת מכונית שמאיצה מ 0-100 ב 5 ש' אתה עדיין יכול לינסוע 90 או 100 כמו שכתוב בחוק

מה שצריך פה זה רסן עצמי.

מה לעשות שיש אנשים שיש להם רסן, ויש אנשים שאין להם רסן והם אוהבים לנצל את כל המיפלצתיות של מכוניתם.

ועכשיו יחי ההבדל הקטן אבל מי שיש לו רסן בד''כ ישאר חיי, ומי שיטוס 180 יכנס בעץ\גדר הפרדה\עמוד חשמל\מכונית אחרת\הולכ רגל ושאר דברים אחרים

ועכשיו מי שאמר שנהגים בני 17 אין להם את אותו רסן, אז סטטיסתית הוא צודק (מה לעשות זה מוכח) אבל בכל זאת כל מיקרה לגופו וזה לא נכול לעשות הכללות כי לא כל הנהגיפ רוצים להתלהב ליפני החברה שלהם איך הם עוקפים את המכונית חותכים אותה ועומדים לפני ברמזור ועוד בנתיב שלה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי172,

הנסיעה עם לאפטופ איננה ליופי...

היא לבדיקה וכיוון , בנסיעה אתה יכול לראות איך האוטו מגיב עם מפות דלק כאילו ואחרות וכו ..

אתה פעם ראית מישהו מחבר מחשב נישא לרכב סטנדרתי כדי למדוד נתונים ?.

כן, אני ראיתי.

ישנו חבר פורום אחד כאן שביצע זאת , ואני גם כרגע עובד על השמשת העניין אצלי ברכב.

אין שומדבר רע בלבצע דיאגנוסטיקה עצמית....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע אתה אומר שמי שמוציא רישיון בגיל 17 אז אסור לו לקנות אימפרזה טורבו??

כי אם כן אז יש לך טעות כי יש נהגים בני 17 שהם נוהגים יותר מנהגים שהם כבר 17 שנה עם רישיון אז אתה טועה!

אני חולק על דעתך,

אני מאמין שמנהגים צעירים צריך לשלול את הזכות להנוג במכוניות כאלו-הם לא יודעים לשלוט בהן לא משנה כמה קורסים יעשו ברצף-דרוש נסיון רב של שנים כדי ללמוד לנהוג ברמה סבירה ואין שום נהג טרי בן 17 שנוהג יותר טוב מנהג עם 17 שנות ותק,פשוט אין.

(אין לקרוא בראש קטן - "אני נוהג יותר טוב מסבתא שלי עם 80 שנות ותק!",לא לזה הכוונה.)

אני בן 18 אגב כך שלא לתפוס ממני זקן שמזיין בשכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...