Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית "משודרגת" שיועדה למירוצים נתפסה בשרון; הנהג עוכב לחקירה

TRIPLE xXx
שימו לב! השרשור הזה בן 7247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הם לא יכולים להאשים תנהג בכך שהמכונית מיועדת למירוצים אם הם לא תפסו אותו נוהג במהירות מעל המותר!

ותגידו מה העניין של החרמת מכוניות?

שמעת פעם על הפתגם: "סייג לחכמה שתיקה"?

מה לעזאזל הקשר בין רכב ששופר ומורד מהכביש לבין עבירת מהירות?

כי הם האשימו אותו בחשד שהוא רכב מירוצים!

והוא לא הורד אלא הוחרם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הם לא יכולים להאשים תנהג בכך שהמכונית מיועדת למירוצים אם הם לא תפסו אותו נוהג במהירות מעל המותר!

ותגידו מה העניין של החרמת מכוניות?

שמעת פעם על הפתגם: "סייג לחכמה שתיקה"?

מה לעזאזל הקשר בין רכב ששופר ומורד מהכביש לבין עבירת מהירות?

כי הם האשימו אותו בחשד שהוא רכב מירוצים!

והוא לא הורד אלא הוחרם!

קבל פתגם נוסף שרצוי לאמץ..

"לפעמים רצוי לשתוק ושיחשבו שאתה טיפש מאשר לדבר ולהוכיח את זה"

מן הסתם אין שום קשר בין המהירות שהוא נסע לעובדה שהחרימו את הרכב..

אלה לעובדה שהוא היה משופר עבור מרוצים למיניהם.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטרת השוטרים היא לאכוף את החוק ולא להמציא או לשנות אותו. זה מה שהם עשו במקרה הזה.

אם יש בעיה עם החוק, אז אפשר ליפנות לבית המחוקקים (כנסת).

בכתבה אין הרבה פרטים על המקרה ולכן כרגע אי אפשר להאשים את השוטרים בהיתנכלות לאזרח תמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.. כמה זבל אתם מדברים ומקשקשים :)

אז ככה...

היום, לרוב הרכבים החדשים (נגיד.... טויוטה) יש חיבור סיריאלי , לחיבור מחשב , לדוגמא איביזה 1.6 רגילה לגמרי.

אבל...

מה שכנראה היה מותקן אצל הרכב הנ"ל , הינו מחשב ניהול מנוע מתקדם , (AEM, MOTEK וכו) , שבעזרתם ניתן לכוון דלק,הצתה,גדישה וכו .. עצם זה שהיה מחשב נייד לא עושה את זה לא חוקי , שכן המחשב הינו רק חיבור.. יש היום מחשבים שבאים עם GPS .. שהוא מן מחשב נייד אך לא עם אותן אופציות (למרות שאפשר לקמבן משהו)

לדוגמא הונדה מסויימת שכולנו מכירים , מכוונים אותה אך ורק עם המחשב הנייד שכן יש לה מחשב ניהול מנוע מתקדם (10 אלף שקל זה טוב?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב המשטרה מצא לעצמה "שעיר לעזאזל "אחד

חיבור המחשב נייד (להלן לאפטופ) למחשב המכוניות, מאפשר גישה לשינוי הגדישה או שינוי בדפרצינאל החלקה ועברת כוח לגלגלים ועוד...

זה לא בהכרח מכונית ראלי או מכונית ל"רייסים" כל בן אדם יכול לעשות את זה כדי לבדוק מה היכולות של הרכב שלו.

שוב הנהג הזה יהיה "השעיר לעזאזל" שלהם-מסכן

אלי :roll:

קודם כל מזל טוב על חידוש הספקת האינטרנט :wink: .

להגיד שזו לא בהכרח מכונית ל"רייסים" אחרי כל השיפורים והמחשב זו הצהרה בפומבי שאתה חושב שהשוטרים יותר טיפשים מאלון מזרחי (הייתי חייב...)

אני רוצה לראות אדם נורמאלי אחד (אבל אחד) שחיבר מחשב על מנת לראות את נתוני הרכב שלו.

זו תגובה לכולם (עד כה):

הנהג הוא לא שעיר לעזאזל,הנהג הוא עבריין . (ולאלו שיש להם בעיה עם החוק אז במקום להתלונן תזיזו את עצמכם ותלכו לשנות אותו,עלוב,רק יושבים ומאשימים שוטרים במילוי תפקידם)

אם כל מופרע ישים ברכב שלו מה שבה לו בלי פיקוח של רשויות האכיפה (קרי משטרה) כולנו נמות על הכביש,מחר יבוא איזה פסיכי וייחבר טיליי נ"ט לגג של האוטו בטענה שהוא לא משתמש בהם הוא פשוט רצה לראות איך הם נראים על האוטו (זו בערך אותה טענה שלכם לגבי המחשב).

מסקנה מס. 1:

ככל שרכב ספורט משופר שכזה הוא כלי מהנה בכל קנה מידה החיים שלי ושלכם יותר חשובים מהשטויות האלו ויקום כאן אחד שיגיד שרכב ספורט קיצוני (STI משופרות למיניהן)לא סיכן את חייו שנסע לידו בפראות מתי שהוא או שלא שמע על אימפרזה טורבו שהתרסקה,אני אישית ראיתי 2 תאונות\שניי הרוגים,הייתי מספיק קרוב לפסיכים האלו כדיי להיהרג.

מסקנה מס.2 :

לא צריך לתקוף את השוטרים כל הזמן רק כדיי שתרגישו חלק מהחבר'ה גם אם הם עושים את עבודתם בצורה נכונה (וזה קורה ההההמון!),אני יודע שזה סה"כ פורום רכב אבל ההיסטוריה לימדה שכך התחילו הרבה דברים רעים ,זה מזכיר את הסרט "הגל" (למי שמכיר).

מעניין אותי כמה היו קופצים אם המשטרה היתה מורידה מהכביש סוזוקי סוויפט עם קישוטי ערסים בגלל פליטת עשן אסורה,אותו אדם מסכן הרבה פחות את החיים שלנו על הכביש אבל אתם נהנים לקפוץ כי שמעתם "סובארו למרוצים". :idea:

מספיק כבר עם כל הפסיכופתים שמשקיעים בשיפורים יותר מברכב וגג אחרי שנתיים עושים תאונה קטלנית (בתקווה שבלי נפגעים),מעטות אלו שלא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי172,

הנסיעה עם לאפטופ איננה ליופי...

היא לבדיקה וכיוון , בנסיעה אתה יכול לראות איך האוטו מגיב עם מפות דלק כאילו ואחרות וכו ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי172,

הנסיעה עם לאפטופ איננה ליופי...

היא לבדיקה וכיוון , בנסיעה אתה יכול לראות איך האוטו מגיב עם מפות דלק כאילו ואחרות וכו ..

אורן 16V,אני חושב שאני מבין מספיק כדיי לדעת שהמחשב עצמו הוא לא ליופי וגם לא מטיס את הרכב לביצועים של F16,הסיבה שהמחשב שם היא הבעיה.

אתה בעצמך כותב "בדיקה וכיוון" אני נגד כל "גאון" שמחליט "לכוון" את שלל המערכות ברכב,לכוון במקרה הזה של כלי רכב הוא לא חוקי ולא השוטרים הם שקובעים חוקים הם אוכפים אותם.

והרי מחשב כזה מחבר אדם ששיפר את האוטו בפראות ורוצה לבדוק איך האוטו "מקבל," את השינוים.

אתה יודע טוב מאוד שכדי לבדוק צריכת דלק בדרך פשוטה צריך רק לסיים כיתה א' ולדעת חשבון פשוט של גודל מיכל דלק\ק"מ שהרכב נסע עם אותו המיכל ולא מחשב נישא.

אני שוב שואל,

אתה פעם ראית מישהו מחבר מחשב נישא לרכב סטנדרתי כדי למדוד נתונים ?

אותי אישית מפחיד לנהוג בכביש ראשי ליד אדם ברכב כזה משופר שתקוע עם הראש בתוך המחשב ומשתולל כדיי לראות איך יצאו "הכיוונים" ואיך המערכות מגיבות בנסיעה תובענית\פרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאמרתי שהוא יהפוך לשעיר לעזאזל מכיוון שהוא נעצר והרכב הוחרם לו.

והוא האושם במירוצים לא חוקיים.

כלומר למשטרה אין הוכחות אבל היא כבר פעלה נגדו.

על פי חוק פשוט כל עוד שאתה לא הוכחת אשם אתה חף מפשע :!:

למה יש לו לאפטופ במכונית אני לא יודע,אבל זה בהחלט לא סיבה להוריד רכב מהכביש ולצאת בכרזיות ענק "רכב למירוצים בישראל"

לחבר לאפטופ אפשר לאין ספור סיבות החל מלהקשיב MP3 במערכת ועד לכוון את הגדישה ל באר וחצי. מי יודע מה באמת הלך שם

הרי זאת עיתונות :roll:

אלי 8)

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET:

משטרת התנועה תפסה בכביש 40 בשרון מכונית סובארו משודרגת המשמשת כמכונית מירוצים. אל המכונית חובר מחשב נייד, על מנת לשפר את ביצועיה.

נהג המכונית, בן 30 מחולון, עוכב לחקירה. המכונית הוחרמה בידי המשטרה.

איפה אני משיג את המחשב הזה?! :wink:

וברצינות-אני מעריך שזאת האימפרזה שמיועדת למירוצי ראלי, צודק?

לידיעה המקורית:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2940576,00.html

מה הקשר בין מכונית עם מחשב לראלי???

דבר ראשון מכונית לראלי,לא יכולה לעלות על הכביש ואחת הסיבות היא בגלל שינוי מבנה!לא מחשב!

ולסיום הודעות כאלה,חשיבה כזאת מראה למה אין ספורט מוטורי בארץ!!!בגלל שיש כמה (הרבה מאוד)שחושבים שראלי,ספורט מוטורי,הצעת החוק שיש עכשיו היא עבור רייסים!!!!!אז לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET:

משטרת התנועה תפסה בכביש 40 בשרון מכונית סובארו משודרגת המשמשת כמכונית מירוצים. אל המכונית חובר מחשב נייד, על מנת לשפר את ביצועיה.

לידיעה המקורית:

דבר ראשון מכונית לראלי,לא יכולה לעלות על הכביש ואחת הסיבות היא בגלל שינוי מבנה!לא מחשב!

ולסיום הודעות כאלה,חשיבה כזאת מראה למה אין ספורט מוטורי בארץ!!!בגלל שיש כמה (הרבה מאוד)שחושבים שראלי,ספורט מוטורי,הצעת החוק שיש עכשיו היא עבור רייסים!!!!!אז לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמיר

מה הקשר?

אני אסביר לך מה הקשר.

הערכתי בתחילה (עדיין לא הוכח אחרת כן?) שהמכונית המדוברת היא סובארו אימפרזה טורבו ששומשה לפני כחצי שנה בערך באירוע הדגמה לספורט המוטורי שעליו אתה מדבר. מי פה דיבר על רייסים בכלל?

הערכתי כך מכיוון שבכתבה נכתב-

מכונית סובארו משודרגת המשמשת כמכונית מירוצים

זאת הייתה ההנחה שלי, שהיא משמשת למירוצים אולי טעיתי אולי לא..עם העיתונאים בארץ אי אפשר לדעת :?

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET:

לידיעה המקורית:

אמיר

מה הקשר?

אני אסביר לך מה הקשר.

הערכתי בתחילה (עדיין לא הוכח אחרת כן?) שהמכונית המדוברת היא סובארו אימפרזה טורבו ששומשה לפני כחצי שנה בערך באירוע הדגמה לספורט המוטורי שעליו אתה מדבר. מי פה דיבר על רייסים בכלל?

הערכתי כך מכיוון שבכתבה נכתב-

מכונית סובארו משודרגת המשמשת כמכונית מירוצים

זאת הייתה ההנחה שלי, שהיא משמשת למירוצים אולי טעיתי אולי לא..עם העיתונאים בארץ אי אפשר לדעת :?

אדם.

אני יסביר את עצמי יותר טוב ותבין מה מכעיס.

בגדול להמון אנשים שמדברים בפורומים אין מושג מהו הספורט המוטורי,על מה מדבר החוק המוטורי שבדרך לקריאה ראשונה.

מה שקורה זה,שאותם אנשים אומרים שהם מחכים בקוצר רוח לחוק בכדי לעשות רייסים.

עכשיו גם כשיצא ואני מקווה מאוד שכן,זה לא אומר שיהיו רייסים,דראג,וכו וכו.

משמע,

שהכתבה הנ"ל מראה בורות,טיפשות!בן אדם רוצה לשפר ת'אוטו שלו סבבה,לשים מחשב,אגזוז,צ'יפים למיניהם וכו סבבה שייעשה מה שבראש שלו,אבל שלא יחשבו לקשר את זה למכונית ראלי כי אין קשר בין מכונית משופרת למכונית ראלי.

ואתה צודק בקשר לעיתונות!הם ישר כותבים מירוצים(ואנשים אשר קוראים את זה) מסיקים מכך שמדובר על ראלי!אז לא וזה מה שגם מעצבן!המילים בהן העיתונות משתמשת הן בעיתיות לרוב.

ודרך אגב אני מצטער אם אני מבקר את ההודעה שלך זה לא משהו אישי,פשוט מאוד שיפנימו את זה אנשים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יסביר את עצמי יותר טוב ותבין מה מכעיס.

בגדול להמון אנשים שמדברים בפורומים אין מושג מהו הספורט המוטורי,על מה מדבר החוק המוטורי שבדרך לקריאה ראשונה.

מה שקורה זה,שאותם אנשים אומרים שהם מחכים בקוצר רוח לחוק בכדי לעשות רייסים.

עכשיו גם כשיצא ואני מקווה מאוד שכן,זה לא אומר שיהיו רייסים,דראג,וכו וכו.

משמע,

שהכתבה הנ"ל מראה בורות,טיפשות!בן אדם רוצה לשפר ת'אוטו שלו סבבה,לשים מחשב,אגזוז,צ'יפים למיניהם וכו סבבה שייעשה מה שבראש שלו,אבל שלא יחשבו לקשר את זה למכונית ראלי כי אין קשר בין מכונית משופרת למכונית ראלי.

ואתה צודק בקשר לעיתונות!הם ישר כותבים מירוצים(ואנשים אשר קוראים את זה) מסיקים מכך שמדובר על ראלי!אז לא וזה מה שגם מעצבן!המילים בהן העיתונות משתמשת הן בעיתיות לרוב.

ודרך אגב אני מצטער אם אני מבקר את ההודעה שלך זה לא משהו אישי,פשוט מאוד שיפנימו את זה אנשים פה.

אוקיי עכשיו יותר מובן לי.

אתה צודק, אנשים באמת חושבים שאם וכאשר החוק ייצא הם יוכלו לסוע איך שהם רוצים ולשפר איך שהם רוצים ומה שהם רוצים אבל סביר להניח שלפחות בתחילה, יתקיימו מירוצים תקניים בלבד ולא יהיו שטחים לנסיעות תענוג פרטיות... :roll:

בקשר לעיתונות- לפעמים אני לא יודע מי יותר בור: העיתונות או המשטרה.. פתאום כל פיאט אונו עם אגזוז לחץ וכונס נהיית ''מכונית מירוץ'' :mad: אז אני לא יודע את מי להאשים...

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מסכים עם אלי172 !

אני יסביר למה :

האימפרזה שנעצרה כנראה הייתה משופרת אחרת לא היו עוצרים אותה ותפסיקו להשמיץ

שוטרים , ואני אומר את זה אפילו שאני שונא אותם ... כי הם רק עושים את העבודה שלהם .

כמו כן לפני 5 שבועות בערב שישי ניידת עצרה אימפרזה לבנה שהנהג השתולל בכביש

ובסוף הם לא עשו לו כלום , 8 ימים לאחר מכן ביום שבת בבוקר הוא נעצר שוב , רק שהפעם

עצר אותו עץ ושני עמודי חשמל , ביגלל שהוא איבד שליטה על האימפרזה טורבו שלו וגרם

למותו לעוד למותם של שניים נוספים .

דבר נוסף שאני רוצה להגיד זה שמהשטרה לפי דעתי לא עושה מספיק כדי לאכוף חוקים ורק

שמתחשק לה היא עושה משהו , לדוגמא : תמיד שימי שישי בכפר סבא נוסעים הרבה נהגים

עם מכוניות שלפי החוקים בארץ נחשבות לממש לא חוקיות שזה כולל חצאיות מטורפות (אם

מישהו מכיר את הסיביק הסגולה) וכן נהגים שמשתללים על הכביש כמו למשל פניות פרסה עם

אנדברייק , פרפורים , ורייסים בין רמזורים "פתיחות" .

אז ככה שהמשטרה צדקה בהחרמת הרכב כי אם הוא באמת כמו שהוא מתואר אז הוא באמת

מסכן את הנהגים על הכביש .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מסכים עם אלי172 !

אני יסביר למה :

האימפרזה שנעצרה כנראה הייתה משופרת אחרת לא היו עוצרים אותה ותפסיקו להשמיץ

שוטרים , ואני אומר את זה אפילו שאני שונא אותם ... כי הם רק עושים את העבודה שלהם .

כמו כן לפני 5 שבועות בערב שישי ניידת עצרה אימפרזה לבנה שהנהג השתולל בכביש

ובסוף הם לא עשו לו כלום , 8 ימים לאחר מכן ביום שבת בבוקר הוא נעצר שוב , רק שהפעם

עצר אותו עץ ושני עמודי חשמל , ביגלל שהוא איבד שליטה על האימפרזה טורבו שלו וגרם

למותו לעוד למותם של שניים נוספים .

דבר נוסף שאני רוצה להגיד זה שמהשטרה לפי דעתי לא עושה מספיק כדי לאכוף חוקים ורק

שמתחשק לה היא עושה משהו , לדוגמא : תמיד שימי שישי בכפר סבא נוסעים הרבה נהגים

עם מכוניות שלפי החוקים בארץ נחשבות לממש לא חוקיות שזה כולל חצאיות מטורפות (אם

מישהו מכיר את הסיביק הסגולה) וכן נהגים שמשתללים על הכביש כמו למשל פניות פרסה עם

אנדברייק , פרפורים , ורייסים בין רמזורים "פתיחות" .

אז ככה שהמשטרה צדקה בהחרמת הרכב כי אם הוא באמת כמו שהוא מתואר אז הוא באמת

מסכן את הנהגים על הכביש .

למה שלא נאסור על ייבוא מכוניות כמו הSTI? אימפרזה, שזה כלי רצח, ועוד עם אירוקיט (נו, כנף). צק צק צק. זה בטח יוביל למותו של מישהו.

אתה מפספס את הפואנטה - מה שהורג זו לא המכונית, זה הנהג. אם הוא שוטט לו לתומו ושיחק עם הלאפטופ, אין שום סיבה (ושום עילה) לעצור אותו. אם הוא התפרע, זה משהו אחר, ולא אכפת לי אם זה גם בסובארו ג'אסטי (למרות שהדרך היחידה להתפרע עם משהו כזה היא לנסוע על המדרכה, וגם אז כנראה שבמקרה של התנגשות עם הולך רגל אתה תפגע יותר).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...