Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הפלאג המתאים לאופטרה 2006?

Pintos
שימו לב! השרשור הזה בן 4753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

גיסי התחדש באופטרה 06 כרג הפלאג שנמצא ברכב הוא מסוג NGK

BKR6E-11

האם זה הפלאג המתאים?

ספר רכב משום מה לא מציין את סוג הפלאג זה אמנם נשמע תמוהה אבל זה נכון!

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה האנשים שמחזיקים קטלוג בבית?

תעזרו לי חיפשתי באינטרנט ולא כלכך מצאתי את עצמי באתר NGK

אכן הפלאג שנמצא ברכבך מתאים במידה ונפח המנוע הוא 1600 סמ"ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי דייהו נובירה שנת 2002, למיטב ידיעתי מדובר באותו מנוע (J100 אם אני זוכר נכון, בכלל מדובר במתיחת פנים לאותו רכב) אלו הם אותם הפלאגים שהתשמשתי!

הפלאגים המשומשים יוצאים עם טבעת קטנה חרוכה בבסיסם (כבר פעם שנייה), פעם הבאה אעבור לדנסו, שהם יותר נחשבים!

בקשר לספר הרכב - מה שמוזר אצלי זה שלא מצויין כל כמה זמן/ק"מ צריך להחליף פלאגים. בכלל לא כתוב שצריך להחליף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהגיעו ארצה אופטרה 1.4, רק 1.6 ו-2000. הגיעו 1.8?

1.4 אולי לאנוס/אביאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי דייהו נובירה שנת 2002, למיטב ידיעתי מדובר באותו מנוע (J100 אם אני זוכר נכון, בכלל מדובר במתיחת פנים לאותו רכב)

עכשיו ברור לי למה ישנם חלקים בתוך תא המנוע שמוטבע עליהם הסמל של דייהו

בכלל עושה רושם שחסכו בכל האוטו הזה מתא הנוסעים עד לאטמים גומיות וצנרת!:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רגישות בעיקר לאורך מערכת הקרור. אחרי שהתפוצץ בית התרמוסטט ובפעם אחרת איזה מחבר פלסטיק (זאת לאורך שלוש שנים) - התחלתי מעקב מתמיד:

משתמש רק בפרסטון, את מכל העיבוי החלפתי מייד כשהבחנתי שימיה של הפיה ספורים.

בכלל כשאני שומע על ברקסים (רפידות, צלחות) "מקורי של היצרן" אני חשדן. פעם אחרונה פינקתי את האוטו ברפידות של לוקאס על צלחות ברקו (לא עלה הרבה יותר) ומאז ה"מחלה" של הברקסים הספוגיים ("מה לעשות, ככה זה בנובירה") חלפה כלא היתה.

חשבתי שעם הסמל החדש והחלפת דור, חלק מהבעיות נפתרו.

אבל סה"כ האוטו "נותן עבודה" ותחושה מסויימת של מודרניות, והבונוס - סטיישן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...