Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאן-רוף ברישיון ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני לא יודע אם אני צריך לפתוח את זה כאן.

בכל אופן,

לפני שלוש חודשים קניתי רכב, לרכב היה סאן-רוף והוא לא היה מאושר ברישיון תחת השם "חלון בגג" . אחרי בירורים היתברר לי שכשמיקצוענים עושים סאן-רוף לרכב, בעל הרכב מקבל אישור, ועם האישור הזה צריך ללכת לעמדה מספר 1 לאשר את החלון ברישיון.

דיברתי עם "המומחים מגנות" ביררתי עם המספר של הרכב אם הם התקינו אי-פעם באוטו הזה סאנרוף והם אמרו שלא.

השאלה שלי היא מה עליי לעשות עכשיו ? יש דרך כלשהי להוציא אישור או שנשאר לי רק לסגור את הסאנרוף אצל פחח?

Only RWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לפנות לשירות הלקוחות של היבואן עם מספר הרכב, ותוכל לברר אם הסאן רוף מקורי.

במידה והוא מקורי, הם ינפיקו לך אישור יבואן על הגג בחינם, ואיתו תוכל לגשת לעמדה הטכנית במשרד הרישוי ולאשר את הגג.

במקרה והגג הותקן בהתקנה מקומית, תיגש למשרד הטכניון באיזור שלך, בוחן מטעמם יבדוק את הסאן רוף. במקרה והוא יחליט להעניק לך אישור, תצטרך להיפרד מסכום מינימלי של 300 ש"ח.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sameer_tuning

המון המון תודה.

אתה יכל להביא לי את המספר של שירות הלקוחות של היבואן ?

בקשר למשרד הטכניון, איפה זה? בידיוק ? אני מחולון\בת-ים.

Only RWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו פניתי ליבואן הונדה. אני לא יודע איזה רכב יש לך.

את המספר של השירות לקוחות השגתי דרך סוכנות הונדה בחיפה. תיגש לאחת מהסכוניות באיזור שלך שרלוונטית לרכב שלך, ותבקש את המספר של השירות.

לגבי בדיקה באיזור שלך, תנסה לבדוק באחת מהמקומות האלה, בטח יש לאחד מהם תשובה.

http://easy.co.il/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%9F/

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתקשרתי לשירות לקוחות של פורד. הפנו אותי למשה. משה הפנה אותי לפורד מרזדה בניר צבי. ניר צבי לא יכולים לעזור.

דיברתי עם טכניון בחולון ״המעבדה לרכב״ הם לא מעוניינים לתת אישור/לבדוק את הסאנרוף

Only RWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים עד שנת יצור 2005 לא כולל,רכבים אלה מספיק אישור טכניון

משנת יצור 2005 ומעלה אישור יצרן-יבואן

קבל לינק הכולל מסמך רשמי של משרד התחבורה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש הונדה שנת 95 עם סאן רופ.

הייתי צריך ללכת לחברה כדי שישלחו לי פקס מיוחד שבו רשום שבאמת מ95 יש לי סאן רופ , ועשו לי את המוות!

ואמרו לי שאם לא זה לא מהחברה אז אני צריך לסגור את זה ולאטום את הסאן רופ!

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור למעלה כבר אמר שבהונדה החברה שולחת אישור.

אבל אצלי החברה לא מקשיבה ולא רוצה לעזור.

לבחור שהגיב עם המסמך. השאלה נשאלת שוב. האם אני יכל לגשת לעמדה מספר 1 ולאשר את הסאנרוף ברישיון?

Only RWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ישלח אותך להביא לו אישור מהחברה.

זה מה שעשו לי.

פעם ראשונה באתי אליו לפני הטסט שידעתי שמכשילים על זה בטסט, אז הוא שלך אותי ישר לחברה של הונדה.

שמה שגעו אותי עד שבדקו שזה באמת מקורי משנת 95, ועד שקיבלתי אישור (ועוד בפקס), ואז רצתי לעמדה מס 1 כדי שישאר לי את הסאן רופ.

אז אני חושב שתלך לחברה ואז תבדוק אם זה מקורי או לא. ואם לא יכול להיות אני לא רוצה להרוס שמחות שתצטרך להוריד את הסאן רופ.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור?יש לך את המסמך הרשמי ושמות האנשים האחראים במסמך שצירפתי תדפיס ולך למכון התקנים אם רכבך עד 2004

רוב הפעמים יד אחת לא יודעת מה השניה רוצה ישלך אסמכתה של משרד התחבורה בוחן רכב זה לא אלוהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dts, ברכב שלי שנת 94 אני ניגשת ליבואן לקבלת אישור כי הסאן רוף היה מקורי ולא רציתי לשלם 300 ש"ח על אישור טכניון.

אני קיבלתי את האישור יבואן בחינם, תוך 5 דקות לפקס אצלי בבית.

פותח השרשור, תתעקש ותטריד את שירות הלקוחות של פורד על מנת שיבדוק לך אם הסאן רוף מקורי, ותדרוש את האישור שאתה אמור לקבל.

במידה וזה לא מקורי, אז תחפש מקום אחר בסביבה שלך שמוכן לבדוק אותו ולהנפיק לך אישור מעבדה מוסמכת.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sameer_tuning

אחלה תודה רבה, כבר מצאתי מקום שמוכן להנפיק לי כזה אישור בתמורה ל250 ש"ח, וגם הודיע לי שאני יכל ללכת לעמדה מספר 1 בלי אישו רולאשר בגלל השנתון של הרכב.

תודה רבה לכל העוזרים! עזרתם לי מאוד!

אלי.

Only RWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...