Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור "חווייה" - השכרת רכב בישראל (שלמה מאכזבים, אוויס מפתיעים)

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 4017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-500 שהיתה לי אכן נשכרה מ"פרי", ואכן מדובר בחברה שהפתיעה לטובה בשירות ובאיכות צי הרכב שהיא מחזיקה. ממליץ בחום!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Giri אחרי שתהיה בצפת,רד לחברה קטנה בשם LEASE4U בחצור הגלילית (בכניסה לאיזור תעשייה,יש מוסך מורשה פורד\מאזדה,אחריו הסוכנות)

השכרתי משם סוזוקי ספלאש לחודש אחרי שמכרתי את הגולף - שירות מעל למצופה,רכב דנדש,ומחירים נוחים בהתאם :)

ממליץ!

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה סתם חרטטן וסלח לי על הביטוי "פלצן" שבא לתת ליכלוך על חברה מנוסה כמו שלמה סיקסט , אני מקווה שיתבעו אותך על הוצאת דיבה .

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה סתם חרטטן וסלח לי על הביטוי "פלצן" שבא לתת ליכלוך על חברה מנוסה כמו שלמה סיקסט , אני מקווה שיתבעו אותך על הוצאת דיבה .

בתור מישהו שמעטות הן חברות השכרת הרכב שיסכימו לעשות עמו עסקים בשל גילו הצעיר, אם בכלל, נראה שיש לך הרבה ניסיון וידע בסטנדרטים של התנהגות עם לקוח, בפרט כאשר מדובר בתחום של השכרת רכב.

התואיל לשתפנו בניסיון החיים העשיר שלך, כך שנבין היכן אנחנו טעינו ושלמה סיקסט צדקו?

אגב, בניגוד לתחום השכרת הרכב, ניסיון החיים והידע שלך במשפט עברי לא משהו. לתבוע כל אחד יכול על מה שהוא רוצה, אבל כדי לזכות אתה גם צריך שיתקיימו תנאים מסויים. אם אינך יודע מהם התנאים הדרושים לשם זכיה בתביעת דיבה, כדאי לך מאוד להימנע מכניסה לפינות שלא תוכל אח"כ לצאת מהן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד מצבך עוד טוב.

אני נסעתי על ברלינגו שהייתה אמורה לעבור טיפול ב45 אלף ועברתי איתה עוד 13 אלף קילומטר(כלומר 58 אלף קילומטר ועדיין לא עברה טיפול) תוך חודשיים עם נורת תקלת מנוע דלוקה למרות שיחות חוזרות ונשנות לסניף שלהם בפ''ת, לבסוף הגיע נהגוס צעירוס שלא יודע בכלל איך לפתוח את הרכב ולקח אותו לגמרי וקיבלתי אחד אחר.

מסכן מי שייקנה את הרכב הזה, אם הייתי זוכר את המ.ר שלו הייתי מעלה פה

אתה תמשיך לנסוע על הפיאסטה שלך ותנמיך ווליום, חברה מנוסה, הצחקת לי את הטחול.

כולם ראו היטב במהדורות החדשות עד כמה היא ממולחת ומנוסה, הוצאת דיבה זה נכון לגבי אמירת דברי שקר, אבל כשכולם מסכימים פה אחד עם אותם אמרות זה כבר לא כל כך הוצאת דיבה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אלעד, עלו עלינו. הגיע הזמן לקפל ת'בסטה. :-)

למען האמת, מוזר לי ששלמה סיקסט עוד לא הצטרפו לפורום בתור ספונסר, ויצאו למלחמת חרמה להגנה על שמם הטוב.

ולעניין החברות האחרות - שכחנו לציין את אלבר, הפועלים למיטב ידיעתי כבעלי זכיון של Thrifty בארץ. לא מכיר אישית,

אך שמעתי עליהם דברים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רק דברים טובים להגיד על אלבר ואויס.

מאלבר יצא לי להשכיר רכבים למשפחה מדי פעם. קיבלנו פעם I10 חדשה וגם סוזוקי ספלאש בקטגוריה הזולה ביותר. בפעם האחרונה קיבלנו גטס למורת רוחנו אבל הזמנו את הרכב רק שעה לפני והוא היה שטוף, נקי ומדוגם. הבדיקה של הרכבים לפני הלקיחה מקצועית ביותר וכשאשתי שכחה את כרטיס האשראי בבית הם הסכימו לחיוב טלפוני. אני הייתי מרוצה מהשירות.

לגבי אויס, הרכב שאני מקבל מהעבודה נשכר משם. אני נוסע באותו רכב כבר שנה ואני לוקח אותו לטיפולים כי ככה אני מעדיף. הטיפולים נעשו במוסך רשת של יונדאי בבאר שבע וגם החלפת פנס קדמי שנשבר וידית פנימית לדלת שכשלה נעשו באותו המוסך.

השירות של אויס מעולה חוץ מעניין אחד קטן, הם לא אוהבים לעשות טיפולי פחחות ולא מאוד מקפידים על המראה החיצוני של הרכב. נתקלתי בהרבה רכבים חבוטים וחסרי טאסות.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון.

"מיטל מאלדן" יצרה איתי קשר והעבירה את הפרטים שלי הלאה ויום למחרת התקשרה אלי לפינלנד גברת נחמדה עם הצעה להשכרת רכב. מדובר על גטס אוטומטית או רכב זהה. עד כאן השירות מעולה! שבוע הבא אחרי שאקח את הרכב אחזור עם עדכון מלא.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי רכב משלמה-סיקסט בפעמיים האחרונות שביקרתי בארץ, ואני לא אעשה זאת יותר.

לא אכנס לכל הפרטים, אבל בשני המקרים היחס היה גרוע והמכוניות היו גרועות.

פעם ראשונה לקחתי גטס בצ'קפוסט בחיפה. הזמנתי את הרכב לשעה 9 בבוקר (או משהו כזה) והייתי צריך לחכות יותר משעה עד שמישהו בכלל הצליח לאת את ההזמנה ולהתחיל לארגן לי רכב.

הרכב בסוף היה גטס "זונה" דפוק מכל הכינוונים, מסריח מסיגריות, עם חורי סיגריות בריפוד, פלסטיקים רופפים. בחוץ האוטו היה נקי, אבל מבפנים מטונף כאילו מעולם לא ניקו אותו.

לגבי היחס של העובדים אין יותר מדי מה להתלונן ברמה אישית, אבל כשאדם מצפה להגיע בשעה שהוא הזמין, לחתום על נייר ולצאת עם אוטו לדרך, ואז ממתין יוצר משעה, משהו כאן מאוד לא בסדר.

בפעם השניה הזמנתי אקסנט מנתב"ג. מהסיבה הפשוטה שזאת המכונית הזולה ביותר שאפשא להכניס בה משפחה של 4 וגם את המזוודות שלהם.

כשהגעתי נתנו לי מפתחות של i20 וסירבתי לקחת אותו כי אין מקום בבגאז' למטען. באתר שהזמנתי יש ציור של 5 אנשים ו 4 מזוודות, ואלה לא נכנסים ל i20. אמרו לי שזה אותה קטגוריה. אמרתי להם לא יכול להיות כי אקסנט זה קטגוריה מעל מכל הבחינות. אמרו לי לא. הקטגוריה זה לפי נפח מנוע. יופי, שאלתי אותם, ומה נפח המנוע של ה i20 ומה של האקסנט?

הם התעקשו עד כדי כך שנכנסנו למשרד והם הוציאו את הניירת כדי להוכיח לי שה i20 באותה קטגוריה של האקסנט, אבל הניירת בתיקייה שלהם לא הייתי מעודכנת עם ה i20 ולא היה להם שום הוכחה שאצלהם הם באותה קטגוריה.

הבינו שנתקעו ואמרו לי שאני יכול לקחת מזדה 2. זה אותו נפח מנוע.

כן, אבל אין לו תא מטען. מבחינתי זה לא תחליף לאקסנט ואני לא רוצה אותו.

בשלב הזה הם החליטו שאני מנסה להוציא מהם שדרוג בחינם, ומישהו זרק שיביאו לי כבר מזדה 3 שאני אעזוב אותם בשקט.

תיקנתי אותו ואמרתי שאני לא מחפש שדרוג. אני רוצה אסקנט שהזמנתי ושילמתי עליו.

פתאום מצאו אקסנט והביאו לי אותו (זה אחרי שעה ממתי שהגעתי למסוף), וכמו הגטס מהסיפור הקודם גם האוטו הזה היה מטונף ומסריח.

אחרי יום עם האוטו החזרתי אותו לנתב"ג ושילמתי תוספת בשביל יונדאי i30, לא רק בגלל הסירחון והתינופת אלא גם בגלל שהאקסנט פשוט מזעזע לנהיגה ונסיעה. נסענו איתו לצפון וסבלנו מכל רגע.

בקיצור, משלמה-סיקסט אני לא מתכוון לשכור יותר רכב בישראל.

אולי יש למישהו רכב פנוי שאני יכול להשתמש בו בביקורי הבא בארץ?

כשאותו אחד יבוא לביקור בהולנד אני אוכל לתת לו להשתמש ברכב שלי בתמורה (יש יותר ממכונית אחת אז השימוש לא חייב להתבצע באותו טווח תאריכים).

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רק דברים טובים להגיד על אלבר ואויס.

מאלבר יצא לי להשכיר רכבים למשפחה מדי פעם. קיבלנו פעם I10 חדשה וגם סוזוקי ספלאש בקטגוריה הזולה ביותר. בפעם האחרונה קיבלנו גטס למורת רוחנו אבל הזמנו את הרכב רק שעה לפני והוא היה שטוף, נקי ומדוגם. הבדיקה של הרכבים לפני הלקיחה מקצועית ביותר וכשאשתי שכחה את כרטיס האשראי בבית הם הסכימו לחיוב טלפוני. אני הייתי מרוצה מהשירות.

לגבי אויס, הרכב שאני מקבל מהעבודה נשכר משם. אני נוסע באותו רכב כבר שנה ואני לוקח אותו לטיפולים כי ככה אני מעדיף. הטיפולים נעשו במוסך רשת של יונדאי בבאר שבע וגם החלפת פנס קדמי שנשבר וידית פנימית לדלת שכשלה נעשו באותו המוסך.

השירות של אויס מעולה חוץ מעניין אחד קטן, הם לא אוהבים לעשות טיפולי פחחות ולא מאוד מקפידים על המראה החיצוני של הרכב. נתקלתי בהרבה רכבים חבוטים וחסרי טאסות.

שבת שלום.

מצתרפת לנאמר, השכרנו רכב מאלבר והטיפול היה מהיר,יעיל ומאוד נעים, בעלי שהוא חסר סבלנות בעליל לא היתה לו מילה רעה להגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סיפור נחמד על בדג'ט

לפני כמה שנים "נאלצתי" להכניס את הרכב שלי לפחח וקיבלתי מהביטוח רכב חלופי, מזדה 3. שלחו אותי לבדג'ט בפתח תקווה (אזור סגולה).

מיד (לא המתנתי) קיבלתי מזדה 3 נקיה ומצוחצחת ואחרי כמה ימים החזרתי אותה עם שפשוף מכוער בדלת (מה לעשות, העמודים בחניה...). היה ברור שיש לצבוע את הדלת אבל אני הייתי רגוע כי עשיתי ביטוח מעל הראש...

לפני למעלה משנה ביררתי את האפשרות לרכוש "3" מהשכרה וקפצתי לבדג'ט באיזור התעשיה ברעננה, יש להם מגרש מכירות.

פנה אלי איש מכירות נחמד והראה לי את המזדות וביניהן, איך ניחשתם? המזדה "ההיא" (המספר שלה היה עדיין אצלי בנייד).

זאת היתה הזדמנות לבחון את הבחור וכשהיינו ליד הרכב שאלתי אותו בתמימות אם הרכב עבר תאונה או משהו. לתמהוני ולהפתעתי הנעימה ענה האיש שהיא לא עברה תאונה, אבל, לקוח לא זהיר שרט את הדלת ולכן נאלצו לעשות לה תיקוני צבע.

זה נגמר בכך שקניתי לנסר חדשה אבל הבנאדם זכה למכתב משבח לבוסים שלו...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שבעולם כולו אין התחייבות לרכב ספציפי, נכון?

יש קטגוריה ואתה תקבל רכב בקטגוריה שהזמנת, מעבר לזה אין שום התחייבות.

אני שכרתי רכב משלמה-סיקסט בפעמיים האחרונות שביקרתי בארץ, ואני לא אעשה זאת יותר.

לא אכנס לכל הפרטים, אבל בשני המקרים היחס היה גרוע והמכוניות היו גרועות.

פעם ראשונה לקחתי גטס בצ'קפוסט בחיפה. הזמנתי את הרכב לשעה 9 בבוקר (או משהו כזה) והייתי צריך לחכות יותר משעה עד שמישהו בכלל הצליח לאת את ההזמנה ולהתחיל לארגן לי רכב.

הרכב בסוף היה גטס "זונה" דפוק מכל הכינוונים, מסריח מסיגריות, עם חורי סיגריות בריפוד, פלסטיקים רופפים. בחוץ האוטו היה נקי, אבל מבפנים מטונף כאילו מעולם לא ניקו אותו.

לגבי היחס של העובדים אין יותר מדי מה להתלונן ברמה אישית, אבל כשאדם מצפה להגיע בשעה שהוא הזמין, לחתום על נייר ולצאת עם אוטו לדרך, ואז ממתין יוצר משעה, משהו כאן מאוד לא בסדר.

בפעם השניה הזמנתי אקסנט מנתב"ג. מהסיבה הפשוטה שזאת המכונית הזולה ביותר שאפשא להכניס בה משפחה של 4 וגם את המזוודות שלהם.

כשהגעתי נתנו לי מפתחות של i20 וסירבתי לקחת אותו כי אין מקום בבגאז' למטען. באתר שהזמנתי יש ציור של 5 אנשים ו 4 מזוודות, ואלה לא נכנסים ל i20. אמרו לי שזה אותה קטגוריה. אמרתי להם לא יכול להיות כי אקסנט זה קטגוריה מעל מכל הבחינות. אמרו לי לא. הקטגוריה זה לפי נפח מנוע. יופי, שאלתי אותם, ומה נפח המנוע של ה i20 ומה של האקסנט?

הם התעקשו עד כדי כך שנכנסנו למשרד והם הוציאו את הניירת כדי להוכיח לי שה i20 באותה קטגוריה של האקסנט, אבל הניירת בתיקייה שלהם לא הייתי מעודכנת עם ה i20 ולא היה להם שום הוכחה שאצלהם הם באותה קטגוריה.

הבינו שנתקעו ואמרו לי שאני יכול לקחת מזדה 2. זה אותו נפח מנוע.

כן, אבל אין לו תא מטען. מבחינתי זה לא תחליף לאקסנט ואני לא רוצה אותו.

בשלב הזה הם החליטו שאני מנסה להוציא מהם שדרוג בחינם, ומישהו זרק שיביאו לי כבר מזדה 3 שאני אעזוב אותם בשקט.

תיקנתי אותו ואמרתי שאני לא מחפש שדרוג. אני רוצה אסקנט שהזמנתי ושילמתי עליו.

פתאום מצאו אקסנט והביאו לי אותו (זה אחרי שעה ממתי שהגעתי למסוף), וכמו הגטס מהסיפור הקודם גם האוטו הזה היה מטונף ומסריח.

אחרי יום עם האוטו החזרתי אותו לנתב"ג ושילמתי תוספת בשביל יונדאי i30, לא רק בגלל הסירחון והתינופת אלא גם בגלל שהאקסנט פשוט מזעזע לנהיגה ונסיעה. נסענו איתו לצפון וסבלנו מכל רגע.

בקיצור, משלמה-סיקסט אני לא מתכוון לשכור יותר רכב בישראל.

אולי יש למישהו רכב פנוי שאני יכול להשתמש בו בביקורי הבא בארץ?

כשאותו אחד יבוא לביקור בהולנד אני אוכל לתת לו להשתמש ברכב שלי בתמורה (יש יותר ממכונית אחת אז השימוש לא חייב להתבצע באותו טווח תאריכים).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שבעולם כולו אין התחייבות לרכב ספציפי, נכון?

תומר - כאן בדיוק נמדדת השירותיות של הסוכנות או חברת ההשכרה.

סניף נתב"ג הוא האחרון בארץ שיסבול ממחסור במלאי. אם אתה היית נציג בסוכנות, והיית רואה בן אדם עם משפחה ומטען, האם גם

אתה היית מתעקש פשוט כי המחשב אמר ככה? האם לא היית מראה קצת גמישות ומנסה לעזור? ובמיוחד אם מדובר בלקוח ישראלי?

חוץ מזה, שים לב למשפט הבא:

באתר שהזמנתי יש ציור של 5 אנשים ו 4 מזוודות' date=' ואלה לא נכנסים ל i20. [/quote']

אז מה אכפת לו מהקטגוריה אם המידע באתר היה שגוי? למי זה עוזר?

כאמור, הדבר הטיפשי והמטומטם ביותר שאפשר לעשות במצב כזה הוא להתעקש מול לקוח. תבוא לקראתו, וזכית בלקוח מרוצה ואולי

גם לקוח חוזר. תתעקש לדפוק אותו, וזכית בהודעה שלילית בפורום שתקפוץ בגוגל כל פעם שמישהו יכתוב "שלמה סיקסט".

ראיה לטווח קצר היא הרעה החולה של מרבית בתי העסק בישראל. זה, בשילוב עם כח אדם ברמה נמוכה, הוא שורש הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי באחת מחברות ההשכרה שעובדות בשדה התעופה, וגם שכרתי רכב בעצמי לפני שבועיים בגרמניה.

גם בגרמניה לא קיבלתי מה שרציתי וזה שתה לי הרבה כסף בגלל סוג המנוע, אין מה לעשות.

תמונות זה להמחשה, כל אחד יודע שהתמונות לא תואמות את המציאות, במיוחד אחד שיודע באיזה רכב מדובר ומה הוא רוצה לדחוף לתוכו.

לקוח שהזמין רכב בקטגוריה מסויימת יקבל את אותה הקטגוריה, איזה רכב בתוך הקטגוריה כבר לא נתון להחלטה שלו, הוא יכול רק לבקש בהזמנה רכב מסויים אבל לא בטוח שיקבל אותו. מה שכן, אם רכב מהקטגוריה לא נמצא במלאי, הלקוח יקבל שידרוג חינם.

עכשיו הסתכלתי גם באתר שלהם, כתוב שם I20 או דומה. וליד הסמל של האנשים כתוב 5, אין תמונה לגבי מזוודות ואין איזכור לגבי כמה מטען אפשר להכניס שם.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...