Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנציה דלתא שנת 90 1.6

biker
שימו לב! השרשור הזה בן 4856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידידי,

תודה,ברור שמחו"ל ניתן להזמין,אני שאלתי על אטם בישראל,היבוא יקר,לוקח המון זמן ועוד יותר אם משרד התחבורה דורש אישור (מה שקורה לא מעט).

לא נראה לי שאתה צודק בקשר למחיר, ובטח שלא יהיה בישראל כי הכל (חלקים שמיוצרים בחו"ל) מגיע מחו"ל ככה או ככה, המשלוח ממש מהיר (תתפלא) ומשרד התחבורה לא דורש אישור על אטם ראש (ולפי החוק החדש הרבה דברים עכשיו יכולים להכנס לארץ בלי להביא אישור).

בקיצור ולעניין (לדעתי) אם אתה רוצה את האוטו תדאג להזמין מבעוד מועד חלקים רגישים כמו משאבת דלק, סליל הצתה וכולי (לא צריך להיות כזה יקר)...

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היתי מוצא Y10 GT אז בכיף כבר חשבתי על זאת אבל לא נראה לי שהגיעו לארץ וגם אם כן לא מצאתי.

GTie למיטב ידיעתי לא הגיעו, אבל Y10 טורבו כן הגיעו. אני בספק אם שרדה אפילו אחת.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון אם דלתא אבל יש לי נסיון אם תמה 93.

בשורה התחתונה מחרתי את הרכב כי הטיפול בו הפך להיות כאב ראש. כל חלק שאינו מתקלה מטבעו פשוט לא קיים. לפעמים ניתן להשתמש בחלקים שמשרתים כמה סוגי רכבים ואז יש תחליפיים שמסתובבים. הבעיה היא שלא תמיד כל לאתר איזה חלק מתאים לאותו.

יש בעלי מקצוע שמכירים רכבים כאלו אבל זה יוצא בסוף יקר למדי

אתה חייב את האותו הספציפי הזה - סבבה אוטו שעושה רושם נהדר. אם אתה מחפש אוטו כיפי במחיר זול אולי שווה לבדוק עוד אלטרנטיבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...