Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לגבי שיפור המערכת .

almogxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז כיום יש לי רדיו דיסק של BOSS מדגם ‏RDS514CA

24537813b.gif

ובנוסף לכך מאחורה יש לי רמקולים סידרה של פיוניר 460W מעולים .

מקדימה 4' של פיוניר גם אם אני לא טועה 150W גם לא רעים כולל טוויטרים .

בנוסף לכך יש לי סאב של פיוניר מדגם

סאב וופר ‏12 ‏אינטש TSW306C Pioneer פיוניר

14200860b.gif גודל: 12 אינטש , סוג הרמקולים: סאב וופר , הספק: 1000 וואט , מותג: Pioneer , הספק אפקטיבי: 400 וואט RMS.

ומעל הכל מנצח המגבר הנ"ל

מגבר לרכב Domboss PT945102

27646245b.gif

הספק אפקטיבי: 380 וואט RMS , יצרן: Domboss , הספק מקסימלי: 2200 וואט , מספר ערוצים: 4 .

שאלתי היא כזאת .

הרדיו דיסק יש לו רק יציאה למגבר אחת .

ומשום מה מאז שהחלפתי את הרדיו דיסק אני לא שומע טוב את הסאב ובכלל כל הכיוון של המערכת השתבש לגמרי ואני ממש לא מרוצה מהעניין השקעתי במערכת הזאת לא מעט והיום אני צריך להגיע לווליום של 90 בערך מתוך 100 שיש באופן כללי במערכת כדי לשמוע בווליום סבבה ..

עכשיו הקטע הוא לא הווליום הקטע הוא שכאילו עם כל הרכיבים האלו המערכת חלשה והסאב כאילו עובד על רק רבע מהכוח שלו .

חשבתי להוסיף עוד מגבר יש לי אפשרות לקנות עוד מגבר כזה בדיוק במחיר ממש זול השאלה היא אם הוא יצליח להרים את הסאב באופן שנשמע טוב .?

או האם יש לכם הצעות למגברים בואו נגיד עד 500-600 שקל אבל משו שירים את הסאב טוב .

תאמת שאני כבר מיואש חשבתי לפרק הכל ולמכור הכל יד שניה וזהו ..חשוב לציין שהכל מורכב על פיאט אונו שנת 96 .

אשמח לתשובה מהירה . תודה לכל העוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלפת רדיו ועכשיו שומעים פחות טוב, יכול להיות שהמערכת שלך מכוונת לא טוב.

תנסה למצוא מתקין או חבר פורום באיזורך, או אפילו עדיף שתגיע למפגש כדי שתוכל לקבל סיוע בכיוון.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר לא בנוי בכלל להגביר סאב כזה,לגבי השינוי במערכת זה כיוונים תכוון את המערכת מחדש.

בתקציב שאתה מבקש המלצה למגבר זה רק מיד שניה תוכל להביא מגבר שינצל את הסאב טוב יותר ראיתי ביד 2 מגבר JBL GTO 75.4 מעולה למחיר ב650שקל בגישור הוא ירים את הסאב בצורה מעולה,וגם רמקולים תוכל להגביר אליו.

ואת המגבר הנוכחי שלך תמכור (או אלטרנטיבה טובה יותר ) או שתמכור קודם את הדומבוס הזה,ועם מה שישאר לך מהמכירה תוסיף את התקציב שלך יצא לך לכיוון ה1000שקל ותוכל כבר להביא מגבר מאוד טוב מיד שניה או למשל 1004 של JBL כחדש.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות .

יש לי עוד השארה או שאלה קטנה . נגיד ואני מחליט באמת לקנות מגבר במיוחד לסאב אז מה אני אמור לחפש !? סתומרת איך זה עובד אם הסאב שלי הוא 1000 W ו400RMS אז אני אמור לחפש מגבר שמוציא פחות או יותר את אותם נתונים ?! או שזה כבר לחפש דגמים ולשאול לגבי דגמים מסויימים !?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק מה הRMS וההתנגדות של הסאב שלך.

אם זה 400 RMS חפש מגבר שיכול להוציא עד 400 , אבל בדוק שההתנגדות תואמת במקגבר ובסאב.

שיהיה בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...