Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב-5,000 ש"ח - מה לקנות ואיך לקנות

ido682
שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני מחפש רכב בתקציב של 5,000-5,500 ש"ח.

90% מהזמן יעשה רק נסיעות קצרות, אבל סביר להניח שיעשה גם נסיעה של סביבות שעתיים עם עליות בערך פעם בחודש. מאמין שמה שזה אומר זה מכונית קטנה עם מנוע של 1200 ומעלה.

לא אכפת לי שתהיה מכוערת ועם מלא דפיקות, אבל כן חשוב לי שהיא תהיה חסכונית בדלק ויהיו לה חלקי חילוף זמינים וזולים יחסית.

הדגמים הפופולריים לפי מה שבדקתי הם פיאט פונטו, פורד פיאסטה, פיג'ו 205, סיטרואן סקסו, דייהטסו שרייד, סוזוקי סוויפט, סובארו ג'אסטי, רנו קליאו.

יש משהו מתוך אלה שהוא טוב במיוחד או רע במיוחד?

ושאלה נוספת:

מה בדיוק "סדר הפעולות" שאני אמור לעשות אם אני מחליט שאני אכן רוצה רכב שבדקתי?

מבחינת בדיקה כללית במוסך (בכלל שווה לעשות בסכום כזה של רכב?), מקדמה או לא, העברת בעלות, איך נהוג לבצע את התשלום, מה נהוג שעושים אם יש תקלה ברכב (נניח במזגן) ובעל הרכב מעדיף לא להתעסק עם זה...

נ.ב.

האם כדאי לי ללכת למוסכים ולחפש אצלם?

מקווה שלא הצפתי עם יותר מדי בבת-אחת...

תודה רבה!!!

עידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במדריכים,סדרה של כתבות על איך לקנות רכב,מאוד מומלץ לקרוא.

איני חושב שיש טעם לקחת רכב בכזה מחיר למכון בדיקה,אפשר בהחלט ללכת למוסך כדי שירימו את הרכב ויתנו את דעתם.

לגבי מקדמה אני לפני חודש וחצי קניתי רכב,היו כאלה שרצו מקדמה,אני חושב שאם אתה קובע עם בן אדם לעוד שבוע שתקנה את הרכב,אז ברור הוא לא יחכה לך,אבל אם אתה קובע איתו לעוד יום יומיים,לא צריך מקדמה,ככה אני עשיתי,ראיתי את האוטו ביום שישי,ויום ראשון קבענו העברת בעלות.

את התשלום נהוג לבצע במזומן.

בכאלו מחירים אתה צריך להיות מוכן לרכבים עם כאלה בעיות,או שיש בעיה של בריחת גז והוא מילא לפני,אין מה לעשות,הוא לא יוריד לך מחיר של מדחס ממחיר של 5000 אלף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה אין המלצה לרכב ספציפי.

תקנה את הרכב שתמצא במצב הכי טוב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר מעלה, בתקציב הנ"ל סוג הרכב לא משנה.

העיקר זה מה מצב הרכב הנוכחי וכיצד הוא טופל במהלך השנים.

אם תרצה, חבר מוכר עכשיו פיאט טמפרה שנת 95 יד 00 שטופלה על ידו כל השנים.

מחיר: 6K, גמיש.

שלח ה"פ

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...