Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כל כך קשה להשכיר רכב בארץ?

ליאור קלה
שימו לב! השרשור הזה בן 4965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן פורום, מנת הקיטור היומית שלי!

אחי לפני סיום המועדפת שלו באילת וכבר שבוע שהוא מנסה להשכיר רכב כדי לחזור הביתה, הסיבה שהוא רוצה להשכיר רכב היא כי יש לו הרבה חפצים וסתם כי זה נוח יותר.

בכל אופן הפניתי אותו לאלדן כי יש להם מבצע ממש מגניב של רכב ליום ב100 ש''ח לבני 22 ומעלה, הוא כבר בן 22 וקצת.

בסניף באילת אמרו לו שהם לא משכירים מתחת לגיל 24, התווכחתי איתו ואמרתי לו שלא יכול להיות ושייתן לי לדבר עם הנציגה שיושבת שם במשרד ולצערי התברר שהם לא משכירים מתחת לגיל 24.

ניחא, אלבר לא הסכימו בגלל הגיל ובהרץ ביקשו יותר מידי בשביל 3 ימי השכרה, והסיבה שהוא מחיוב ל3 ימי השכרה מינימום היא כי הוא באילת, אל תשאלו אותי מה הקשר כי אין לי מושג.

חשבנו שבשלמה סיקטס הוא ימצא את מבוקשו, גם שם המחיר היה מעט יותר יקר, 200 ש''ח ליום בשביל גטס אוטומט, אחרי שהוא הסכים לעסקה עשו לו בעיות עם הקרדיט שבחשבון שלו, הוא עשה הלוך חזור לבנק והשיג אישור בשביל ההשכרה, פה חשב המסכן שזה נגמר והוא יקבל את הרכב, אבל לא מה פתאום, הם לא מקבלים את כרטיס הויזה שלו בגלל שאין לו מספרים בולטים :shock: :shock: , מה זה אומר בכלל, לאיזה צורך קיים העניין הזה של המספרים הבולטים. הנציגים הנחמדים אמרו לו שהפתרון היחיד הוא שיבוא צד שני וייתן לו להשתמש בכרטיס אשראי שלו וייקח על עצמו אחריות על הרכב ויוסיף את אחי בתור נהג נוסף, כמובן בתוספת תשלום. היו שם הרבה עצבים ובסוף הוא נאלץ להשתמש באביב שיגור כדי לשלוח את כל הציוד שלו חזרה הביתה.

אני רוצה לשאול דבר אחד, האם כל המטרה בחברות השכרה היא הרי להשכיר ללקוחות רכבים, אז למה להערים קשיים כאלה ולגרור את זה במשך שבוע, כל חברה והשטויות והבירוקרטיה שלה, ממש מיותר ומעצבן, זה נראה כאילו הם עושים טובה שהם מסכימים להשכיר רכבים.

זהו סיימתי, שיהיה לילה טוב לכולם

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי אלעדיקו, לצערי הרב לא.

במבצע המדובר (100 ₪ ליום) ניתן להשכיר מגיל 22.

גמר חתימה טובה,

מיטל

אהלן פורום, מנת הקיטור היומית שלי!

אחי לפני סיום המועדפת שלו באילת וכבר שבוע שהוא מנסה להשכיר רכב כדי לחזור הביתה, הסיבה שהוא רוצה להשכיר רכב היא כי יש לו הרבה חפצים וסתם כי זה נוח יותר.

בכל אופן הפניתי אותו לאלדן כי יש להם מבצע ממש מגניב של רכב ליום ב100 ש''ח לבני 22 ומעלה, הוא כבר בן 22 וקצת.

בסניף באילת אמרו לו שהם לא משכירים מתחת לגיל 24, התווכחתי איתו ואמרתי לו שלא יכול להיות ושייתן לי לדבר עם הנציגה שיושבת שם במשרד ולצערי התברר שהם לא משכירים מתחת לגיל 24.

למה לא פנית למיטל מאלדן שתפתור לך את הבעיה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע התחלתי את הלימודים שלי באילת לשנתיים הקרובות.

גם לי היתה כמות די גדולה של ציוד וידעתי שדלק יעלה לי מעל 200 שקלים.

שמתי את כל הדברים במזוודה גדולה של 150 ליטר ולקחתי טיסה ב-100 שקלים.

תוך פחות משעה כבר נחתי באילת.

כדאי לאחיך לבדוק את האפשרות הזאת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין למה להשכיר רק לבני 24 ומעלה, אתה רוצה להגיד לי שבן 22 לא יידע לשבת מאחורי ההגה טוב כבן 24? איזה שטויות עושים פה במדינה..

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בגלל שבגיל 24 אתה כבר לא נחשב לנהג צעיר, שאומר הביטוח בשבילהם יותר זול בגיל 22 אתה נחשב לנהג צעיר, בטח יקר להם לבטח אותך

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המבצע של אלדן 100 שקל ליום עם הגבלת קילומטרים ואם כן אז כמה מותר לעשות ביום ?

250 ק"מ ליום לפי מה שמיטל רשמה בשרשור של המבצע.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בגלל שבגיל 24 אתה כבר לא נחשב לנהג צעיר, שאומר הביטוח בשבילהם יותר זול בגיל 22 אתה נחשב לנהג צעיר, בטח יקר להם לבטח אותך

חברות השכרה וליסינג לרוב לא עושות מקיף כי זה לא משתלם. מעל כמות רכבים מסויימת אתה כבר ממילא עובד על סטטיסטיקה דומה לזו שלפיה מחשבים את התעריפים בחברת הביטוח אז למה לשלם לחברת הביטוח עמלה מיותרת?

לפי אותה סטטיסטיקה נהגים מתחת לגיל 24 יותר מועדים לתאונות ולכן מגבילים את הגיל.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה כל כך בטוח שחברת השכרה\ליסינג משלמת ביטוח על אלפי רכבים שברשותה?

הרי ההבדל הוא במקיף מבחינת גילאים לא?

מה שיותר הגיוני הוא שהם מניחים שבן 22 יהרוס את הרכב וסטטיסטית זה נכון מה לעשות.

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מקבלים את כרטיס הויזה שלו בגלל שאין לו מספרים בולטים :shock: :shock: , מה זה אומר בכלל, לאיזה צורך קיים העניין הזה של המספרים הבולטים.

זה לא רק באלדן, זה בכל חברות ההשכרה בארץ,

כדי להבטיח שאפשר למשוך 6,000 או משהו כזה במידה ומתעורר הצורך (נניח, גנבת את הרכב...).

יש חברות השכרה קטנות שמאפשרות להפקיד 6,000 במזומן במקום להשתמש בכרטיס אשראי אמיתי,

אם זאת הבעיה.

עכשיו אתה ואחיך חכמים יותר, אבל בפעם הבאה כדאי להתגלח על זקנם של אחרים

לפני שקופצים ישר על עסקה מסוימת - לבדוק תנאים באתר של חברת ההשכרה,

או לקפוץ לסניף לפני כן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק באלדן, זה בכל חברות ההשכרה בארץ,

כדי להבטיח שאפשר למשוך 6,000 או משהו כזה במידה ומתעורר הצורך (נניח, גנבת את הרכב...).

יש חברות השכרה קטנות שמאפשרות להפקיד 6,000 במזומן במקום להשתמש בכרטיס אשראי אמיתי,

אם זאת הבעיה.

עכשיו אתה ואחיך חכמים יותר, אבל בפעם הבאה כדאי להתגלח על זקנם של אחרים

לפני שקופצים ישר על עסקה מסוימת - לבדוק תנאים באתר של חברת ההשכרה,

או לקפוץ לסניף לפני כן.

מה הבעיה למשוך 6000 ש"ח עם כרטיס שהמספרים לא בולטים? מה קשר?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני דור ה"כספית" כל הפעולות בכרטיס האשראי בוצעו בצורה ידנית על טפסים מתאימים.

היה מכשיר ידני דמוי מגהץ שכזה שמכניסים את הכרטיס לחריץ, מעליו מכניסים טופס עם נייר פחם, מבצעים את פעולת ה"גיהוץ" (מה שמשמש עד היום בביטוי "תגהץ לי בכרטיס 100 ש"ח"), ואז פרטי הכרטיס מוטבעים על השוב ובו הם יכולים למלא כל סכום ולמשוך ישירות מחשבון הבנק שלך.

בכרטיס ללא ספרות בולטות הם לא מסוגלים לבצע את פעולת הגיהוץ.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חברות ההשכרה עדיין משתמשות בשיטה ה"ענתיקה" הזאת?

ואז פרטי הכרטיס מוטבעים על השובר ובו הם יכולים למלא כל סכום ולמשוך ישירות מחשבון הבנק שלך.

אני מאמין שהקטע המודגש באדום עונה לך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...