Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים בתחום האבטחה לרכבים

FunkyP
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון - השרשור הוזז לפורום כללי, אז בואו נכלול את כולם :)

אני חושב שאבטחה של הרכב זה סוג של שיפור.. אני לא מדבר על אזעקה, שאותה כל פורץ חובב מנטרל בפחות מ-30 שניות (מי שחושב שזה אחרת, חי באשליות),

אני מדבר על איתור מונחה GPS, מערכות שמשדרות מיקום אם הרכב יוצא מרדיוס מסוים ע"ג הרשת הסלולארית ועוד.

אני בעלים של רכב אספנות, נקודה מעניינת היא שאין אפשרות לעשות ביטוח מקיף לרכב בלי שמאי שמגיע אלייך כדי להעריך את העלות של הרכב, ואני מחפש דרכים יצירתיות להגן על הרכב שלי ועדיין לחסוך את הפרמיות של המקיף.

הנה כמה דברים מעניינים שיצא לי לראות:

1) המוכר וידוע הוא איתור של חברות כמו איתוראן, זהו הלינק שלהם, אם מישהו יודע מה עלויות ההתקנה והעלויות החודשיות אני אשמח לשמוע.

2) פחות מוכר, הוא רכיב GPS שמבצע איכון לרכב, שולחים אליו SMS (כמובן שצריך לשים SIM במכשיר) והוא שולח חזרה נקודות ציון של הרכב. הנה לינק לדף מוצר בDealExtreme.

אני מחפש עוד פתרונות יצירתיים, אני אשמח לשמוע אם מישהו מכיר ויודע.

נ.ב

נקודה להארה, עשו פעם ראיון עם פורץ רכבים, הוא סיפר שרכב שהוא יודע שלא יצליח לנטרל את האזעקה שלהם ב-6 שניות, הוא פשוט לא מנסה לפרוץ. העניין הוא שהוא אמר שעד היום כמות הרכבים שהוא מכיר עם אזעקה שהוא לא מצליח לנטרל ב-6 שניות הוא יכול לספור על יד אחת.

לילה טוב,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.rbmotors.co.il/?maincat=2

לפי מה שאני יודע אין דמי מנוי.

ביננו, כל נושא המיגון זה הבל אחד גדול. מי שירצה את הרכב שלך יקח אותו.

ד"א, כבר לא מתקינים אזעקות... אבל יש קודניות עם תקשורת rf שגנב מתחיל לא ימצא.

גנב מומחה מסתכל על הפרסומת סביב המס רישוי+שנתון ויודע איפה התקינו את המיגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי פעם רכב שניסו לגנוב אותו ממש ליד הבית שלי , ולגנב כנראה לקח מלא זמן ומשהו הבריח אותו לפני שהוא הספיק .

אני הגעתי בדיוק אחרי שזה קרה הצעתי עזרה לבעל הרכב (בחיבור חוטים מחדש) ושעזרתי לו ראיתי שלרכב היו 4 קודנים מסוגים שונים מחוברים ועובדים ..

בגלל זה עדיף שהמיגון שלך יהיה ייחודי . ככה שגם אם הגנב יחשוב שהוא יודע תצפה לו הפתעה .

נ.ב-

הפתעות זה משהו שגנבים מאוד נרתעים ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...