Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על שברולט קרוז

mad*monkey
שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכי מצחיק שיש להם סלוגן חדש: "ושהרכב הטוב יותר ינצח", נו באמת..

יותר מציק, שהם עדיין מוכרים את האופטרה לכל החברות השכרה, קצת פתטי בהתחשב לזה שיש לכם משפחתית חדשה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה רציני או ציני?!? לעבור ממאזדה לקיה??

אני מחפש רכב טוב וכול מיני טענות קטנוניות וסטיגמות לא עובדות עליי (חוץ מעניין הצרפתיות שפה למילה של אבא שלי יש משקל רב), כמו שאמרו על המאזדה 3, שמעתי מספיק אנשים, במקדימה קשה לאנשים גבוהים לשבת - ממש לא נכון, אני 1.84 ואין שום מגבלה או חוסר נוחות. או כמו שטוענים שמאחור יכולים לשבת רק 2 מבוגרים - נכון שלא כל כך מרווח אבל לא פעם נסעתי אוטו מלא ולא היו טענות על צפיפות.

הקיה סיד טובה מהמאזדה המצ'וקמקת שלך בכל פרמטר - מעיצוב ועד לבטיחות, מנוחות ועד לצריכת דלק.

אתה מוזמן לבדוק אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק שיש להם סלוגן חדש: "ושהרכב הטוב יותר ינצח", נו באמת..

יותר מציק, שהם עדיין מוכרים את האופטרה לכל החברות השכרה, קצת פתטי בהתחשב לזה שיש לכם משפחתית חדשה.

הם מנסים להתחרות במאזדה בכל הכח ולא הולך להם.

אפשר לראות את זה בפרסומות בעיתון, וגם בTV שבעל המאזדה שם על המוביל רכבים את המאזדה3 שלו ולוקח את הקרוז במקומה:lol:

עם ישראל לא טיפש, למרות שהרבה מנסים להוכיח אחרת. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הרעש אבל...

אצלנו הקרוז מפגינה אמינות רצינית, ואין לי מילה רעה אחת עליה (חוץ מגיר שיש לו יותר מידי הילוכים וקצת משגע את השכל)

היא טובה מהמזדה 3 החדשה מכל בחינה (יש לנו גם) הקרוז יותר מרווחת, יותר יפה (לטעמי), נוסעת הרבה יותר טוב (100 קמ"ש ב 2000 וקצת סל"ד) והיא הרבה הרבה יותר מאובזרת בגרסאות הבסיס של שני המכוניות.

אה ו... רמת העיצוב והגימור הפנימי של הקרוז הרבה יותר טובה מהמזדה שנראית כמו ערימת חלקים ישנים שנשארו במחסן של מזדה (שני מסכים שונים בדש בורד של ה 3?...)

בקיצור, מאוד אהבתי את הקרוז.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתב לנצ'יהוליסט, אני גם מצטרף להמלצת הקרוז כאחת שמשמשת אותנו כבר שנה וחודשיים וברוך ה' לא נתקלנו בבעיות ברכב אולי לא מכונית מרוץ אבל הרכב מאוד נוח, מרווח בטירוף תא מטען גדול, ורמת האבזור כבר בדגם הפשוטה מאובזרת מאוד.

לגבי חוסר הכוח בקרוז זה ידוע לי אבל ברגע שאני לוחץ פולל דוושה עד הסוף אז יש מין השהייה, ואז באה תגובה.

לגבי הנוחות, אם זה חשוב למישהו אני מאוד אהבתי את כיסא הנהג הוא נוח מאוד.

ברוך ה' שום בעיות, ואנחנו מהמשלוח הראשון של הקרוז שקיבלנו אותו ביוני הדבר היחיד, שהאוטו בילה במוסך זה היה שקיבלנו מכתב מ-UMI להגיע למוסך ולשנות גרסת מנוע חוץ מזה לא ראינו את המוסך. אני לא יודע איזה רכבים מספקים בחברות ההשכרה ליסינג אבל שלנו נקנתה פרטי, והדגם יענו LS+ ואצלנו הכל עומד במקום ולא היו תקלות חוץ מהקריאה שנשלחה בדואר, וגם זה לא ממש היה הכרחי אבל אצלנו הרכב נשמר סה"כ עשה 16,555ק"מ, ככה שהרכב לא עובר התעללויות מיותרות אלא נוסע ושומרים עליו.

ובנינו אני בא מהתחום של ההשכרה והליסינג ואני רואה איך מכוניות חוזרות.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני די מבסוט מה-3 אני מעדיף ללכת על משהו אחר, אני מחפש רכב על סגנון מנהלים, שיראה מרשים ועוצמתי ושבאמת ייתן תמורה להשקעה, התקציב הוא המאזדה שלי ועוד קצת שהכיוון הוא עוד כ-20 פלוס מינוס. את כל הסיאטים ליאון ואיביזה די מחקתי מהרכב כי למרות העיצוב המדליק הוא משדר (לפחות לי) סוג של ילדותיות, אני לא אוהב רכבים מנופחים בפלסטיקה (זו אחת הבעיות שלי עם ה-3 וה-6 החדשות). אני מחפש את סגנון העיצוב של הביואיק והקרוז עם מכניקה טובה ונסיעה שקטה ומפנקת (מה שהביואיק נותנת רק שהמחיר שלה בעייתי).

כרגע הדבר היחיד שעולה לי לראש זה המונדאו רק ששמעתי מכל מיני מקורות שלא מדובר במציאה. יש הצעות?

אני אף פעם לא מחייך, אם זה תלוי בי. חשיפת שיניים היא סימן לכניעה אצל יונקים עילאיים, כשאדם מחייך לעברי כל מה שאני רואה הוא שימפנזה מתחנן על חייו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הרעש אבל...

אצלנו הקרוז מפגינה אמינות רצינית, ואין לי מילה רעה אחת עליה (חוץ מגיר שיש לו יותר מידי הילוכים וקצת משגע את השכל)

היא טובה מהמזדה 3 החדשה מכל בחינה (יש לנו גם) הקרוז יותר מרווחת, יותר יפה (לטעמי), נוסעת הרבה יותר טוב (100 קמ"ש ב 2000 וקצת סל"ד) והיא הרבה הרבה יותר מאובזרת בגרסאות הבסיס של שני המכוניות.

אה ו... רמת העיצוב והגימור הפנימי של הקרוז הרבה יותר טובה מהמזדה שנראית כמו ערימת חלקים ישנים שנשארו במחסן של מזדה (שני מסכים שונים בדש בורד של ה 3?...)

בקיצור, מאוד אהבתי את הקרוז.

בוא נדבר עוד שנה ונראה אם הדעות שלך ישארו זהות.

אני גם עובד בחברה שיש בה מאות קרוזים והרכב מבלה המון זמן במוסך, בעיקר על נורת כרית אוויר, נורת מנוע ובעיות חשמל למניהם. זה עוד לפני שהתחלנו לדבר על הביצועים המזעזעים של האוטו, הדיליי המטורף שיש לדוושת הגז וצריכת הדלק השערורייתית. אז נכון שהרכב נראה חיצונית מאוד מרשים וגם מבפנים הרכב מרווח אבל זה רק למראית עין, הפלסטיקה מתעוותת בשמש החמה של ארצינו.

אנשים מבטלים חוזים על הרכב (אחרי שימוש של כמה אלפי ק"מ) ומפסידים אלפי שקלים רק כדי להיפטר מהרכב הזה. אפילו אנשים עם רכב ישנים (שנתיים שלוש על הכביש) שמקבלים קרוז חדשה כתור רכב חליפי לכמה ימים מקללים את הרכב הזה.

בקיצור, שומר נפשו יברח מהצרה הזו. אני צופה לרכב שוק נורא קשה במידה ו-UMI לא יקנו חזרה את כל הרכבים בעוד כמה שנים.

ולבחור פה שדיבר על האופטרה, היא אומנם הייתה מזעזעת מבחינת ניהוג, אבזור וכו', אבל לפחות היא הפגינה אמינות מינימלית כאשר היא הייתה חדשה. הקרוז יוצאת מהסוכנות כבר עם תקלות, דבר שממש לא מתאים לרכב שנת 2010.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוז על הפנים נקודה .

אצלנו בחברה החברה מעדיפים להכניס אותה למוסך רק בכדי לקבל I30 חליפי שעולה על הקרוז בכמה מונים ,

חלקכם כותבים כאן : הגיר לפעמים מתבלבל על מה אתם מדברים הגיר לא יודע בכלל באיזה מצב הרכב

רכב בסכום כזה לא צריך להתפשר עם גיר מתבלבל מצטער שימשיכו לנסות .

צריך לתכנן עקיפה או מעבר נתיב כמה דקות לפניי שלא נדבר על צריכת הדלק .

תסתכל ביד 2 30-40 קרוזים למכירה עם ק"מ מצחיקים תעשה חשבון לבד.

דייהו בתחפושת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הבנתי שהקרוז לא אהודה פה במיוחד :lol: , אם כך על איזה רכב (שנמצא בחברות ליסינג/השכרה) אתם ממליצים לי?? אני אחזור על עצמי, התקציב הוא המאזדה (1.6 07) + הוספת סכום מסויים, כ-20 פלוס מינוס. אני מעוניין בסוג של מנהלים, רכב להתפנק איתו בכביש ולא איזה מכונית מרוץ, כ"כ חשוב לי, אפילו מאוד, האיבזור הפנימי ברכב (למרות שאני אוהב את הצורה של הB3 כשנכנסים בפנים מתבאסים רצח)

אני אף פעם לא מחייך, אם זה תלוי בי. חשיפת שיניים היא סימן לכניעה אצל יונקים עילאיים, כשאדם מחייך לעברי כל מה שאני רואה הוא שימפנזה מתחנן על חייו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת על מאזדה 3 2000 סמ"ק 5 דלתות ?

יש גם גרסה יותר מאובזרת מהסטנדרט

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות..

אז ככה:

1. לגבי הקיה - העניין של לעבור מ"מאזדה", שום ומותג מוכר וכ"כ אמין ששומר על מחירו לעומת קיה, שלא מדובר בשם דבר. אין לי שום דבר נגד קיה, פשוט יש הבדל בין מאזדה לקיה.

2. לגבי הסיוויק 1.8 ו-מאזדה 3 2.0 - בחברות ליסינג/השכרה לא מחזיקים רכבים כאלו, יש במקומות כמו סע גל ואוטו קל אבל לך תסמוך על אמינות הטיפולים ושמירת הרכבים שלהם ואיכותם. אני מעדיף ללכת לחברה גדולה ומוכרת (שבנוסף יש לי שם אנשים שידאגו שאני יקבל רכב טוב ולא "חתול בשק").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון, לעבור ממותג שאי אפשר למכור אותו, כמו מאזדה, לקיה.

ממליץ על הכתבה הזו:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000561968

אין ספק, בשמירת ערך היא מצטיינת. :?

מצטער ידידי, הקיה עולה על המאזדה בכל פרמטר.

זה לא משנה אגב, בזכות אנשים כמוך אפשר לקנות קיה סיד ב-15% פחות ממחירה של יונדאי מקבילה, למשל - למרות שמדובר במכונית זהה לחלוטין.

בלי קשר - הקיה משווקת כמותג מוצלח יותר מיונדאי, ממוצג איפשהוא בין הג'נסיס היוקרתית ליונדאי העממית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

drsubaru, בוא תסביר לי על מה הקיה עדיפה מהמאזדה? למה אתה חושב שהכתבה שהבאת משקפת את סחירותן של כל המאזדות 3 בישראל? הידעת שהרכב שהכי מחופש ביד2 הוא מאזדה 323 ואחריו מאזדה3? מה תגיד על זה? לא קיה ולא הפיאט פנדה ה''סחירה שאנשים משלמים עליה מעל המחירון'' כמו שאתה חושב, הן מאד אבל מאד רחוקות מזה.

לי אישית יש מאזדה 3 כמו ששמת לב ואם אני רוצה ממחר אני מוכר אותה(כבר יש אנשים שמשגעים אותי)רכב שבאמת שמור נמכר מהר ובמחיר מחירון, אפילו מעל המחירון.

אז הבנו כבר שיש לך משהו נגד מאזדה, ואתה יכול להמשיך לנהוג בפיאט שלך ולחשוב שהיא יותר טובה, אין לי בעיה עם זה.

אבל חבל על פותח הת'רד, אתה סתם מבלבל אותו ואת שאר האנשים.

ולפותח הת'רד, מה התקציב המדוייק שלך? לפי מה שהבנתי אתה מתכוון לקנות רכב משומש, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...