Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הולך לקנות headunit

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש הדיוניט חדש לגולף, במקום המקורי. יש כמה קיטים שעושים הסבות לDIN (מקורי לDIN אחד, ותחליפיים ל2DIN), כך שזו לא בעיה. הדרישות שלי פשוטות: תמיכה בחיוג קולי עם BT, ומאוד רצוי גם BT streaming (הידוע גם כA2DP), ודגש על איכות סאונד.

אין לי שום בעיה לקנות מארה"ב. אני לא שומע רדיו בכלל כך שלא אכפת לי מהתדרים (למרות שיהיה נחמד אם אפשר יהיה לסדר את זה). אני מעדיף שהיחידה לא תעבור את ה2.5-3K (מוכן לשלם 30% יותר בשביל לקנות בארץ - כלומר עד 4K בארץ).

הנה רשימה של היחידות שאני שוקל במבט ראשון. שימו לב שכמעט כולן שוחררו השנה, כך שאני מניח שלאף אחד לא יהיה נסיון איתן ספציפית. ובכל זאת אשמח לקצת הכוונה בבחירת יצרן וכו':

פיוניר AVH-P3200BT - מחיר מעולה, מדווח על איכות סאונד טובה, אך ללא A2DP. עולה 359 דולר

פיוניר AVH-P5200BT - דומה, רק פנל מתרומם חשמלית (שאני לא באמת רוצה\צריך) ותמיכה בA2DP. עולה 529 דולר.

סוני XAV-70BT - פנל חשמלי, בלוטות' מלא. אני לא אוהב את כל הקשקושים שסוני שמו בפנים, נראה לי מיותר. אבל יחידה נחמדה. מה דעתכם על סוני בכלל מבחינת איכות שמע? מצאתי ב549 דולר.

קנווד DDX896 (אקסלון): יחידה מרשימה מאוד, כוללת בלוטות' מלא וללא פנל חשמלי. מבחינת תכונות, זו נראית היחידה המעניינת ביותר. החסרון הוא כמובן במחיר, 749 דולר זה הכי זול שמצאתי.

בשלב ראשון - וכנראה בכלל - אני הולך להשתמש ברמקולים הסטנדרטיים של האוטו (MKV GTI). לא יהיה מגבר חיצוני ולא יהיה סאב בשום שלב.

האם יש יחידות מקבילות בארץ?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פיוניר מוצא חן בעיניך - ניסית להרים טלפון לעוזי רדיו? היבואן של פיוניר.

או לאפריל טקליין - היבואן של אלפיין...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, פתחתי שרשור דומה בעקבות HU שאני מחפש ל MK5 שלי, תראה אם זה עוזר לך.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=318978

אגב, איזה HU הגיע אצלך בGTI ? אני קיבלתי את ה RCD300 שאין בו אפילו MP3

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבסוף אני אלך על הDDX896. מעבר לזה שנראה שזו היחידה האיכותית ביותר מביניהן, היא גם לא נסמכת על הטלפון בשביל חיוג קולי (יש לי nexus one, אפשר לומר הרבה דברים טובים על הטלפון הזה, אבל חיוג קולי דרך BT אין לו). להבנתי (אחרי קריאת המדריכים של היחידות) בDDX896 אתה מסנכרן את ספר הטלפונים ועושה הקלטות עבור כל אחד ממספרי החיוג הקולי (עד 35).

לא מושלם, אבל טוב מספיק.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשירים מסידרת האקסלון של קנווד הם מכשירים מצויינים.

המכשיר הנ"ל ב-EBAY יעלה לך 750 דולר אבל עם משלוח המחיר יעלה לאזור 1000

שזה המחיר הריאלי שלו פחות או יותר.

המחיר שלו לאחר מס בארץ יהיה 5000 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...