Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחור זו בעיה?

rpz79
שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתעלק רגע על השרשור.

קראתי על ציפוי נאנו לחלונות (שקוף לחלוטין) שמונע כניסה של איזה 70 אחוז מהקרינה המחממת.

ציפוי כזה על 2 החלונות הקדמיים+חלונות אחוריים מושחרים+מגן שמש לשמשה הקדמית יצמצמו באופן משמעותי את החום ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הציפוי יוכל לעקב קצת את חימום, אך בסוף הטמפרטורה תגיע לאותו הערך כמו ברכב ללא הציפוי. מענין גם מה יגידו על אותו הציפוי הטסטרים. הדבר היחיד שיוכל להקטין את החימום של פנים הרכב הוא הכיסוי החיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה כמעט גרם לי לא לקנות רכב שחור, אבל בסוף לא ויתרתי.

יש לי את הרכב כבר שלושה שבועות, הוא לא נשטף אפילו פעם אחת והוא מבריק כמו ביום שיצא מהיבואן.

איך זה?

פעם בשבוע כמה דקות של ניגוב אבק "על יבש" עם מטלית כמו בתמונה (אפשר גם להאציל סמכויות, אל תגלו למועצה לשלום הילד :lol: ).

.

אתה מודע לכך שאתה "תופר" לרכב שלך המון שריטות ?

תעשה לעצמך ולרכב שלך טובה ותמנע מכך, הניקוי אבק הזה רק ישרוט לך את הרכב, בוודאות.

האצלת סמכויות לילד זה אחלה, קח בחשבון שאם הילד ייתקל בלכלוך קשה הוא יתאמץ להוריד אותו, גם אם זה אומר שהצבע יירד איתו יחד... (בילדותי אבא שלי האציל אלי סמכות דומה, נקודות קטנות של חלודה הורדתי באמצעות.......סקוצ'ברייט, הגדלת ראש שלי, החלודה ירדה, הצבע גם).

בא לך לעשות את זה כמו שצריך ?

את אותה פעולה תעשה אבל עם מים כדי לרכך את הלכלוך\אבק ולמנוע שריטות לצבע.

אתה מוזמן לעשות את זה ביחד עם הילד שלך, ככה הוא לא ירגיש "מסונג'ר" וזו תיהיה פעילות משותפת שלכם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות. מי אמר לך את זה?

לצבע הלבן יש המון גוונים וההבדלים בינהם די בולטים לעין. אפילו כאשר צובעים בגוון הנכון, התוצאה תהיה תלויה בזווית ההתזה של הצבע. כך שגם הפחח המנוסה ביותר יתקשה לשחזר את הצבע המקורי. אך כמובן הוא יוכל לצבוע חלקים מסביב כך שההבדלים לא יראו אך ערך הרכב ירד. הצבע השחור הרבה יותר פשוט מבחינה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב כבר שלושה שבועות, הוא לא נשטף אפילו פעם אחת והוא מבריק כמו ביום שיצא מהיבואן.

לא שאני דוגל באמונות תפלות, אך הייתי מאוד נזהר מחהכעיס את האלים, אשר כידוע ראוים את הכל. אני עד לא מזמן הייתי מאוד מתגאה בכך שהצלחתי לשמור על הרכב כמעט שנתיים ללא אף שריטה בולטת לעין (וזה עוד בדרום תל אביב!!!) ואז האלים שלחו איזה טמבל ערעור ש"עשה" לי את הדלת, הכנף והטמבון גם יחד. הטמבל הערעור ההוא נמנה גם בין בני המעוטים, כך שהסיפור עלה לנו סכום בלתי מבוטל וכמובן חילפי הצעקות עם אישתי עקב כך. בקיצור, יש דברים שהשתיקה יפה להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...