Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 406 מול סיטרואן C5...

roy28
שימו לב! השרשור הזה בן 7345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שפירסם את הידיעה על בואה של גירסת ה 2.2 תחילה ב 407 הוא האתר

MOTOCAR שאינו מצטיין בלשון המעטה באמינותו,קשה לי להאמין שגירסת

ה 2.0 לא תגיע כאשר באירופה ניתן להזמין כזו גם בגירסה האוטומטית עכשיו ,

בכל אופן ניתן יהיה לברר זאת בקלות ב אוטומוטור .

לגבי ה C5 היא אמורה לקבל שידרוג משמעותי במהלך 2004 כך שקניה

של C5 עכשיו בהיתחשב בשער היורו הגבוה היא לא חכמה במיוחד.

ה C5 המחודשת אמורה להראות בערך כך :

picserver.jpeg

picserver.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שפירסם את הידיעה על בואה של גירסת ה 2.2 תחילה ב 407 הוא האתר

MOTOCAR שאינו מצטיין בלשון המעטה באמינותו,קשה לי להאמין שגירסת

ה 2.0 לא תגיע כאשר באירופה ניתן להזמין כזו גם בגירסה האוטומטית עכשיו ,

בכל אופן ניתן יהיה לברר זאת בקלות ב אוטומוטור .

לגבי ה C5 היא אמורה לקבל שידרוג משמעותי במהלך 2004 כך שקניה

של C5 עכשיו בהיתחשב בשער היורו הגבוה היא לא חכמה במיוחד.

ה C5 המחודשת אמורה להראות בערך כך :

picserver.jpeg

picserver.jpeg

מוזרה מאוד :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roy28, תראה, אני ישבתי ב2 הגרסות (PACK והרגיל). כמובן שההרגשה טובה יותר בPACK. הגרסה הרגילה מרגישה "זולה" בהשוואה לPACK...

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה לשבת בשתיהן. רק כך תחליט אם תוספת המחיר שווה את זה.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roy28, תראה, אני ישבתי ב2 הגרסות (PACK והרגיל). כמובן שההרגשה טובה יותר בPACK. הגרסה הרגילה מרגישה "זולה" בהשוואה לPACK...

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה לשבת בשתיהן. רק כך תחליט אם תוספת המחיר שווה את זה.

תודה רבה! :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עומד בפני רכישת C-5.

לדברי הסוכן, מועד ההגעה המשוער הוא ביוני-יולי כשנת מודל 2005.

המחיר יהיה בסביבות ה-200K.

לדעתי, עדיף להמתין לחודש מאי ולהזמין את מודל 2005 של ה-C5 על מנת שלא לקנות רכב שאחרי חודש יחשב שנתון קודם.

עוד לא הבנתי מה ההגיון ברכב שעולה במאי 2004 והמודל שלו הוא 2005, אבל אם אמור להיות שינוי בצורה, אז זה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shahar75, למה אינך מחכה לבואה של ה407?

Money money money, must be funny in a rich mans world...

בכל זאת, אחכה לכניסת שנת המודל 2005 (בעוד כחודשיים) כדי לראות מה יקרה.

הבנתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תודה רבה! :p

הדבר היחיד שאולי ישכנע אותי ללכת על גרסה זו היא מערכת החיישנים לנסיעה לאחור.

דיפוני הכאילו עץ בכל הקונסולה המרכזית הופכים את הרכב לערסי משהו. רק בגללם אישתי נשבעה שלא תכנס לאוטו.

קיפול המראות החיצוניות - פטנט יפה, אבל מתי בפעם האחרונה קיפלת מראות?

סף אלומיניום בכניסה לרכב - לא קריטי.

פסי הגנה בצבע הרכב - השילוב של שחור עם צבע רכב נכון, יכול להיות יפה יותר.

כיוונון מראת ימין למדרכה בשילוב לרוורס - נחמד, אבל לא מסייע במיוחד. כשאתה לא בזוית הנכונה, שום מראה לא תעזור.

מראה פנימית מתכהה אוטומטית - ישנו וילון אחורי מקורי. אין טעם במראה מתכהה.

גלגל הגה מעור - עושה רושם של גימור זול עם עתיד להיפרם.

ריפוד - לא אהבתי את המגע. גם כשהוא נקי, ישנה הרגשה של לכלוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כמו שאמרו - C5 מכונית מעולה, ומניסיון אישי (רכב חברה ששודרג מ-406 ל-C5 לפני איזה שנה וחצי, למרות שזה לא רכב שלי נהגתי על שתיהן הרבה) זה לא שיפור קטן - זה עליית מדרגה מורגשת, משמעותית ושווה את ההשקעה. בתור משתמש סיטרואן ותיק (BX, קסנטיה, C5) אני יכול להעיד שעם טיפול נאות והמנעות מחאפרים המכונית אולי לא תהיה חפה מתקלות אבל בהחלט תתפקד היטב ולא תעשה צרות ברמה שתעצבן אותך.

אני לא חושב ש-407 תעלה על ה-C5 מבחינת הנוחות, ייתכן שינסו לעשות אותה יותר "מכונית לנהג", שכן החסרון (אולי היחיד) של ה-C5 הוא שהיא די מנותקת ועושה את העבודה בשבילך, יש מעט מכוניות שתצא מהן רגוע כמו מ-C5, אבל לפעמים אתה דווקא לא רוצה להיות רגוע... בדור הקודם זה פחות או יותר גם היה היחס בין הקסנטיה ל-406.

אגב לקניה בסוף שנת דגם גם יש יתרונות - היצרן מוריד מחירים, לפעמים אפילו מוכן להתמקח (מה שבארץ לא עושים כשהדגם בשיאו) ואולי גם לתת איזה אבזור נוסף. מבחינת חבילות האבזור - לדעתי האבזור ה"בסיסי" נותן את כל מה שצריך. PACK אמנם שווה מבחינת השווי - אם תקנה את כל מה שהיא כוללת בנפרד זה יעלה יותר - אבל סביר שאת רוב מה שיש שם לא היית טורח לקנות בנפרד ממילא.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום יש לנו פיגו 406 1.8, האוטו בסה"כ חמוד מאד למרות שהביקורות לא מרבות לשבח את האוטו...

הציעו לנו להחליף את האוטו לסיטרואן C5 2.0, הייתי רוצה לדעת ממישהו עם ניסיון איך האוטו? איבזור, נוחות, מנוע וביצועים...

בתודה, רועי.

אחי מה ההתלבטות הc5 היא אחת ממובילות הקטגוריה (אצל אוטו היא מלכת הקבוצה) הc5 כמה רמות מעל ה406 וגם מציעים לכם מנוע 136 כס לעומת ה112 הנוכחי שלכם, ואחי האוטו כל כך מרווח ומאובזר ונוח שזה פשוט לנהוג בתוך חלום.

בשלב זה אני צריך להתוודות שיש לי c5 שתי ליטר פאק ואני אחד הראשונים בארץ שקנו אותה, אפילו לא עשיתי עליה נסיעת מבחן כי אני פשוט מכור לסיטרואן אז החלפתי תקסנטיה מיד שהc5 גיעה לארץ קיצר מה הפואנטה? תבין כמה אני מרוצה מהאוטו הזה שעד עכשיו לא עשה לי בעיה אחת ואולי אומרים שהוא מכוער אבל הוא מסובב ראשים בקלות.

4185x.jpg

4191x.jpg

C5_Restyle_AJ-06-2003.jpg

C5_Restyle_AJ-06-2003.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאוטו אומרים זו לא תורה מסיני. זה קודם כל.

ודבר שני - נוחות היא לא פרמטר סופי וקובע. פרמטר חשוב, במידה זו או אחרת, אבל היתרונות של ה-406 בסה"כ, עולים על זה של ה-C5. לעניות דעתי לפחות.

אז אוטו חושבים אחרת והכתירו אותה ל"מלכת הקטיגוריה" (כמשתמע מדבריך) וגם אתה (משום מה או לא) חושב ככה. וואלה. מפעים.

לאנשים שנוחות היא המרכיב הקובע העיקרי והקריטי בבחירה של רכב, אולי יש מקום להעדיף את ה-C5 באופן גורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 14 לאפריל ליתר דיוק היצור יפסק,וזה אומר גם שיכול להיות שקומבינה

נוסח זאת שעשה קרסו עם המגאן 1 אשר שווקה כדגם 2004 יכולה לחזור

כי ניתן למכור דגמי 2005 בתנאי שיוצרו אחרי 1 באפריל .

article le parisien.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...