Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 406 מול סיטרואן C5...

roy28
שימו לב! השרשור הזה בן 7369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. הC5 היא אכן קפיצת מדרגה היסטרית לעומת ה406; נוחה יותר, אך לאו דווקא במתלים (כן, גם שם) אלא יותר בכסאות, במרחב, בשקט, בהנדסת האנוש.

ב. הC5 היא אחת מהמכוניות הנוחות ביותר שנעות על כבישי ישראל, ללא קשר למחיר. ושוב, בכל אותם פרמטרים שמהווים נוחות, ולא רק המתלים.

ג. הPack מוסיף אבזור נחמד, החיישנים לנסיעה אחורה ממכרים (במיוחד כשמנסים להחנות מכונית שכנראה תוכננה בהשראת הUSS Nimitz) ובעיקר הג'אנטים נראים טוב, ולא הטסות הזולות המקוריות (זה משגע אותי, הדברים האלה).

בקיצור - הC5 שווה את השדרוג, ואם יש כסף, הPack נחמד, ובוודאי יעזור במכירה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי C5 בלי תוספות בכלל. זה אוטו משוכלל לאללה, אבל היום הייתי שם עוד כסף על עוד אלקטרוניקה. פשוט כי התמכרתי לפינוקים, ואני עדיין לא מצליח לחנות כמו בן-אדם. פשוט לא רואים כלום. זה האוטו הראשון שראיתי שיש לו מכסה מנוע ענק, אבל הנהג לא רואה אוטו בכלל. נורא כיף בנהיגה, אבל איך חונים עם זה?

גם הייתי משקיע בבקרת שיוט וזיכרון לכיסא חשמלי. אשתי מזיזה לי את הכורסה (כן, זה לא כסא) וזה משגע אותי.

ודרך אגב, אני חוזר ומציע ליסינג, ובמיוחד בלובינסקי. כל החבר'ה שם אנטיפטים, אבל זה רגיל אצל מוכרי מכוניות. לפחות אצלם העברת אחריות בחינם, תיקוני פחחות מלאים לפי דרישת הקונה, ומחירים מצוינים.

שילמתי 105 על מכונית בת 11 חודש שבמחירון עולה 148 כחדשה. זה פשוט צירוף מקרים של יורו חזק ושוק חלש. מדהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...