Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין מילים.... (אוטו + התקנה...)

Syoma
שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן התקנה מדליקה הוא עשה שם :!:

:mm_yeah:

"איפה הוא גר" שאלו כל הערסים ברגע זה ממש :lol:

שמר, קפוץ ותראה אילו פיצ'יפקעס חמודים הוא הריץ ל-BX הזו :!:

(כשתחזור מחו"ל, נבלה :twisted: )

הדבר המרשים מכל הוא הלוק של ה-BX הזו... מאופק ובטוב טעם :!:

שווה עוד אחד כזה:

:mm_yeah:

:wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים לעבוד במלזיה אה :wink:

למרות ששוב אני מאמין שאם בארץ הייתה מסגרת של תחרויות היית יכול למצוא התקנות יפות יותר. כי מה הטעם תכלס בהתקנה שהיא יותר מנראית טוב? הרי גם ככה אתה לא רואה אותה רוב הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים לעבוד במלזיה אה :wink:

למרות ששוב אני מאמין שאם בארץ הייתה מסגרת של תחרויות היית יכול למצוא התקנות יפות יותר. כי מה הטעם תכלס בהתקנה שהיא יותר מנראית טוב? הרי גם ככה אתה לא רואה אותה רוב הזמן.

לא יודע....

אני רואה את המכוניות תצוגה בארץ...

והן דיי עלובות...

לא משתוות להתקנות המדהימות האלה ממלזיה...

אני לא חושב בכלל שאם היה לי כסף והייתי רוצה לעשוץ התקנה ברמה הזאת הייתי מוצא מישהו שיעשה לי אותה...

(תראה כמה בלאגן עשו לך בשביל סה"כ להתקין רדיו-דיסק בוולבו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע עשו בלגאן בוולבו כי נראה לי שאני היחיד בארץ שהוציא את הטייפ האורגינלי.

אבל יש בארץ אנשים שיודעים לעבוד יפה עם הידיים, בארץ מתקמצנים על התקנה של 400 שקל כשבארה"ב הם משקיעים אלפי דולרים בהתקנה בלבד. תחשוב על זה, מה ממה שראית שם הוא כל כך קשה לעשייה? זה סך הכל לוקח זמן וכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו..

זה בדיוק הנקודה..

זה לא כזה קשה לבנות כזאת התקנה.. צריך הרבה סבלנות וזמן והתוצאה תהיה משהו מדהים.. (וכמובן כסף.. :lol: )

ואייל, אל תתקמצן בעוד תמונות כאלו.. :D

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה חבל שלא אמרת קודם, נתקלתי בהתקנות מדהימות באמת. בגלל זה לא הגבתי להודעה המקורית כי ההתקנה שם הייתה די סתמית לעומת דברים שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה חבל שלא אמרת קודם, נתקלתי בהתקנות מדהימות באמת. בגלל זה לא הגבתי להודעה המקורית כי ההתקנה שם הייתה די סתמית לעומת דברים שיש.

חבל.. תמיד כיף לראות התקנות מדהימות.. אני שומר תמונות שלהם, אולי בעתיד יהיה לי משהו דומה :lol: (ותמונות כאלו זה אחלה מקור לשאוב רעיונות :D)

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנות כאלה לא קיימות בארץ , כי כמו שאייל אמר , אין מסגרת של תחרויות.

בהתקנה ברמה קרובה למה שאנחנו רואים כאן בארה"ב גובים משהו כמו 3000$ עבודה בלבד ויש עוד כ 1000$ לפחות בחומרי התקנה (פיבר, עור, בדים). אי לכך מדובר במשהו כמו 20,000 ש"ח מעל עלות הציוד כדי להגיע להתקנה כזאת , מישהו מכם מתכנן על הסכומים האלה ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא אבל מה אתך? :D

האמת לא הייתי מוציא את זה בכל מקרה כי זה פשוט חוץ מיופי, שגם ככה אתה לא רואה רוב הזמן, זה לא נותן שום דבר ועדיף כבר להשקיע את הכסף הזה ברכיבים טובים יותר ולעשות התקנה סטנדרטית. יש אנשים בארה"ב שיש להם התקנות יפות מאוד שעולות הרבה והם בכלל לא מתחרים...טוב אבל יש שם גם אנשים כמו ביל גייטס :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20,000 שקל התקנה? "אחותי, על מה?!"

לפי דעתי זה ממש מוגזם.. אני בחיים לא הייתי מוציא 20,000 שקל רק בשביל שהמערכת שלי תשב בבגאז' בצורה יפה..

כבר עדיף לבנות משהו סופר פשוט וכמו שאייל אמר, להשקיע את הכסף במערכת עצמה :)

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...