Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי לאדה סמרה 1994

leon1990
שימו לב! השרשור הזה בן 5620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני רציתי לשאול כמה שאלות לגבי לאדה סמרה שנת 1994

אני נהג חדש\צעיר בן 18 ואני מחפש רכב די זול להתחלה להורים שלי אין רישיון וכמובן שאין רכב במשפחה

עכשיו הלאדה שאני מצאתי ביד 2 (אני מבאר שבע) התקשרתי לבעלים של הרכב והוא אמר שהרכב הוא שנת 1994

עשה 115,000 ק"מ יד 1

כמה יעלה לי ביטוח על אוטו כזה ?

ומה דעתכם בכללי על כל העניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב אומנם זול אבל התחזוקה שלו לא תהיה זולה. וזמינות החלפים גם לא משהו בכלל. אם אתה רכב מחפש בתקציב דל עד דל מאוד אני הייתי מחפש פורד פיאסטה או פיאט אונו מתחילת שנות ה90

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה לא תלוי בסוג הרכב, הוא תלוי בפרטים של הנהג (גיל,וותק נהיגה)

הערכה גסה שלי - ביטוח חובה לנהג חדש מתחת לגיל 24 - כ 2000-2500 ש"ח לשנה.

אסור לנסוע ללא ביטוח חובה.

ביטוח צד ג', שהוא לא חובה רשמית, אבל כן חובה לכל בן אדם שפוי, שעולה על הכביש - גם לא תלוי בסוג הרכב - משהוא באיזור 1000 ש"ח או קצת יותר, לנהג צעיר חדש.

אל תשכח את עלות הטסט - עוד כ 750 ש"ח לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב ראשון זה רכב זול לרכישה זול בביטוח ונחשב כאמין, רוב האנשים שבבעלותם רכב כזה הם רוסים מבוגרים (אני מכיר כמה שכנים רוסים ומבוגרים שבבעלותם הרכב) הם טוענים שהרכב "בומבה" ולא "דרעק" כמו ה"מתחרות" (באמת הם אמרו במילים האלה:-o)

לא בעיה למצוא אחת שמורה מזקן שנסע קצת וטיפל באהבה, לעומת זאת תתקשה יותר למצוא אונו או פיאסטה שלא עברה 7 ידיים אצל נהגים צעירים ש"התחרעו" על האוטו כאילו זה איזה רכב ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש מישהו בפורום שיש לו לאדה:roll: אבל לא בדקתי את זה.

כרכב להתניידות בלבד זה רכב מעולה וזול ויעשה את העבודה, עוד רכב די דומה זה הסקודה פיבוריט שגם היא כמו הלאדה "סובלת" מתסמנות הרוסים הזקנים.

מה עוד תרצה לדעת לגבי הרכבים?

אני לא מאמין שנתוני הספק יהיו רלוונטים ולגבי איבזור או נוחות לא נראה לי שתקבל אפילו אחד מהדברים.

בקיצור רכב לניידות בחיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם יש לך חבר מוסכניק שיודע לתקן אותה.

אמינות אף פעם לא הייתה שם האמצעי של תוצרת רוסיה.

מה שלנו נראה כטיפול מסור והשקעה באוטו הוא הכרח מינימלי כדי שהדבר הזה יסע.

גילוי האות: היו לי כמה לאדות בחיים כולל סאמארה-ספוטניק 2108 3 דלתות שיצא מהמפעל עם כסא נהג של דגם 5 דלתות ולא התקפל קדימה. לדעתי מעיד על איכות ההרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שמישהו טען שאיכות ההרכבה של הלאדה טובה, היא אפילו גרועה אבל מי אמר שבאונו או רכב בכלל שבתקציב של הלאדה תהיה איכות הרכבה טובה?

שמע עצה ממני, אתה קונה רכב ב2500-3500 ש"ח, או שתקנה בכסף הזה אונו שרייד סוויפט שוודאי עברו התעללות קילומטרז' גבוה ידיים גבוהות ועבר של צעירים והרכב ידרוש יישור קו עצבני ביותר משווי הרכב, או שתקנה לאדה יד 1 מזקן שנסע 115 ק"מ והשקיע באהבה ברכב, זה החלטה שלך.

אבל תהיה בטוח שנוחות בטיחות אמינות לא יהיה בשום מצב, מה שאתה צריך זה רכב שייסע נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שמישהו טען שאיכות ההרכבה של הלאדה טובה, היא אפילו גרועה אבל מי אמר שבאונו או רכב בכלל שבתקציב של הלאדה תהיה איכות הרכבה טובה?

שמע עצה ממני, אתה קונה רכב ב2500-3500 ש"ח, או שתקנה בכסף הזה אונו שרייד סוויפט שוודאי עברו התעללות קילומטרז' גבוה ידיים גבוהות ועבר של צעירים והרכב ידרוש יישור קו עצבני ביותר משווי הרכב, או שתקנה לאדה יד 1 מזקן שנסע 115 ק"מ והשקיע באהבה ברכב, זה החלטה שלך.

אבל תהיה בטוח שנוחות בטיחות אמינות לא יהיה בשום מצב, מה שאתה צריך זה רכב שייסע נטו.

תודה על העזרה אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בתור משקולת לדלת לא הייתי קונה את הדבר הזה. אין לי מושג כמה מבקשים עבורו, אבל בסכום שבין 1000 ל 5000 ש"ח, אתה יכול למצוא מכוניות הרבה יותר מוצלחות, מסוף שנות ה 80' או מתחילת שנות ה 90.

אני מבין שאתה מחפש רכב בסיסי, וזה בסדר, אבל גם לג'וקים יש קו אדום.

חפש לעצמך פיג'ו 309 או 205, סובארו ליאונה ישנה, או אפילו גולף ישנה, כולן יהיו יותר מודרניות מהסמארה ויותר אמינות מהסמארה.

סיבה נוספת שעבורה רצוי להתרחק מהמשקולת הרוסית הזו היא זמינות מוסכים. אין ספק שבפיג'ו או סובארו ישנה יש המון מוסכים שיכולים לטפל בנאמנות, המון חלקים זמינים, כולל מפירוקיות, ולך כצרכן יש מבחר רב איפה לטפל. בסמארה לעומת זאת, אם תמצא מוסך מקצועי, הוא יהיה יחסית נדיר, ואת המחיר אתה תראה בחשבוניות.

נגיד את זה אחרת, אם היית אחי הקטן - אין מצב שהיית קונה כזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי עזוב, המכוניות האלה כבר כל כך ישנות שלא משנה איך הם נשמרו וטופלו הן יהיה לא אמינות . בקיצור המלצה שלי (מנסיון עם לאדות ולא אחת כאשר היו צעירות בהרבה).

זה לא רכב לתפרן אלה עם כן אתה מוכן להתעסק ולתקן אותו לבד ולרוץ אחרי חלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר ,בוודאות ומנסיון. וזה גם לא רק איכות ההרכבה המקורית. גם החלפים החדשים שיש הם באיכות לא טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם הלאדות הישנות שייכות לזקנים רוסים (גרוזינים יותר נכון :) ). הם הרי יודעים לטפל בהן מתחת לבניין לבד.

הרכב הזה התחיל להתפרק כבר ברגע שיצא משערי המפעל תאר לעצמך מה המצב שלו אחרי 15 שנים על הכביש.

עם אתה מחפש רכב שתוכל ללמוד לעבוד עליו לבד ויש לך מישהו מבין עניין שיעזור לך, לך על זה. עם אתה

מכוון לטפל במוסכים ...ויצא לך לבקר במוסכים עם כל רכב בגילאים האלה,לך על משהו נפוץ יותר אונו\סובארו\פייסטה וכו'.

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...