Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרנזיט- עכשיו זה רשמי.

gluk
שימו לב! השרשור הזה בן 4947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צריך להתעצבן כל התצפיות היו באותו יום ומקום ברמת החיל...אנחנו לא באמת עוקבים אחריך סתם צחקנו :-P

לגבי התחנה המרכזית זה לא סוד שאתה בא לשם ללימודי תורה אצל המורה לילי הכושית :lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש סיכוי שתספר מה אתה בדיוק עשית שם???:shock::roll::-P

שאלתי את עצמי מי יהיה הראשון שיגיד את זה.

מה זאת אומרת? הייתי בדרכי לעבודה :roll:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גינאדי, מה הטרנזיט שלך עשתה בתחנה המרכזית הישנה בת"א בכניסה למכון הבריאות "אקסקלוסיב"?

:lol:

למי שלא יודע גינה הוא הבעל בית של המכון :lol:

מאיפה אתם חושבים שיש לו כסף לצי הרכבים שלו ? מהיטק? :roll:

דרך אגב למי ששואל אין הנחות לחברים פרט לחיילים במדים!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט ואין עדיין תמונות נורמליות, בקושי היה לי זמן...:oops:

תגיע מוקדם ביום שישי הזה ונפנק אתכם בתמונות.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב למי ששואל אין הנחות לחברים פרט לחיילים במדים!

נדפקתי. אני עושה את המילואים שלי על אזרחי :|

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר לא רחוק, מוכן להשכיר מדי ב' בתנאים הבאים :

1.הם חוזרים אחרי כביסה .(יש מכבסה ציבורית לא רחוק)

2.על כל 5 השכרות , בעל המכון עושה לי הנחה כפולה .

3.השוכר משאיר אצלי למשך ההשכרה את רכבו יהיה אשר יהיה כפקדון , עם מפתחות וטנק מלא .

4.אין הנחות ללובשי מדים ( ראבק הרגע השכרתי לכם אותם אני גם אתן הנחה?)

5.הנחות לסטודנטים במדים.( זה די נפוץ כיום )

(גינדי הרכב שלך באמת נראה כמו איזה רכב של המאפיה)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר לא רחוק, מוכן להשכיר מדי ב' בתנאים הבאים :

1.הם חוזרים אחרי כביסה .(יש מכבסה ציבורית לא רחוק)

2.על כל 5 השכרות , בעל המכון עושה לי הנחה כפולה .

3.השוכר משאיר אצלי למשך ההשכרה את רכבו יהיה אשר יהיה כפקדון , עם מפתחות וטנק מלא .

4.אין הנחות ללובשי מדים ( ראבק הרגע השכרתי לכם אותם אני גם אתן הנחה?)

5.הנחות לסטודנטים במדים.( זה די נפוץ כיום )

(גינדי הרכב שלך באמת נראה כמו איזה רכב של המאפיה)

אומי סעיפים 1-2 ברורים,

בסעיף 3 לא ברור מה תעשה עם טנק מלא, כרגע כל הטנקים עסוקים וריקים....(אשכנזי אחד עשה סדר בצבא ובעזה).

במיוחד היום כל לובשי המדים הם יקירי העם!- רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח את הטנק ומצטרף לאחרים....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנדי - בגלל שאתה לא מראה תמונות של הבהמה שלך אז אני נאלץ להעלות תמונות של המפלצת של שלומי ( מספר גלוי באישור ) שים לב - יש לו וו גרירה !

תמונה126.jpg

תמונה127.jpg

תמונה128.jpg

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

COOL!!!:-):-D8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנדי - בגלל שאתה לא מראה תמונות של הבהמה שלך אז אני נאלץ להעלות תמונות של המפלצת של שלומי ( מספר גלוי באישור ) שים לב - יש לו וו גרירה !

ראיתי אותה בחיפה לא פעם! נדלקתי על הקרניים, אולי נאמץ את זה לעגלונת שלי. :lol:

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה, לא ראית את האוטובוס של ביז'רנו- שם יש את כל הגולגולת עם הקרניים!:-D:twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מכיר, תודה! חבל שפרסמת את המקום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...