Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכחתי את האופנוע שלי

m.z
שימו לב! השרשור הזה בן 7468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ראשונה בחיים שלי שאני שוכח את האופנוע שלי.

אתמול בשעה 18:15 , אני מסתכל על השעון ואומר לעצמי : "וואלה, סוף סוף אני יכול להגיע הביתה מוקדם לשחק קצת עם הילד".

מתלבש מהר (כן אני עובד עירום) שם מעיל מארגן את כל הדברים וחושב לעצמי : "אני הולך להרביץ אותה בטיל הביתה" ופתאום אני נזכר לעצמי: "אוי, אני לא יכול לאמץ את האופנוע כי יש לי תושבת מנוע אחת שבורה, איזה בעסה אבל לא נורא, לפחות נגיע מהר יותר מאוטו".

ואז אני חובט קלות במצחי ומקשקש לעצמי: "פחחחח איזה דביל אני, מה תושבת שבורה? הרי היום שמתי את האופנוע במוסך, הכל תקין, אני יכול לתת גז חופשי, יאללה הביתה...".

מחזיק קסדה מכבה את האור במשרד ואז כמו פסנתר שנופל עליי מגובה 20 קומות (כן זה קרה לי פעם, לכן אני יודע איך מרגישים) אני דופק לאצמי וואחד כאפה בראש, ונשען על הקיר כדי לא לאבד הכרה ושיווי משקל, ואומר בקול: "איזה דביל אני.....שכחתי לקחת את האופנוע מהמוסך!!!!"

פעם ראשונה שלי ששכחתי את האופנוע, מרוב לחץ ועבודה אינטנסיבית, פשוט שכחתי לקפוץ למוסך לשחרר את האופנוע, וככה הערב היחיד הנורמלי שיכולתי לבלות בבית, נמוג לטובת נסיעה באוטובוס (דרך אגב למי שתוהה, לא, לא הגדילו את המרחק בין המושב למסעד שממולאנחנו כבר בשנות האלפיים?).

מוסר השכל? אם יש לך יום לחוץ בעבודה, סע עם תושבת מנוע שבורה, לפחות תצליח להגיע חצי דרך הביתה מוקדם. :twisted:

"ברחל ביתך, זה נכון שיש לך רק בנים?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אתה מצליח ליסכור לינשום לבד.....

חחחחחחח :D:D:D

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האוטובוס... עוד יש את הציווי : "XX לירוק, XX לעשן, XX לפצח גרעינים"?

או שזאת המצאה ירושלמית?

אם אני מפשפש בזיכרוני, אחרי הכל זה היה מזמן מאוד, משהו כמו ...... אתמול, באמת לא ראיתי את הסלוגנים המאיימים הללו.

עם ישראל הפך לעם תרבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזאת המצאה ירושלמית?

אם אני מפשפש בזיכרוני, אחרי הכל זה היה מזמן מאוד, משהו כמו ...... אתמול, באמת לא ראיתי את הסלוגנים המאיימים הללו.

עם ישראל הפך לעם תרבות.

זה לא זה. הם פשוט כבר לא יודעים לקרוא, אז אין טעם למחוק את הכיתוב המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבש מהר (כן אני עובד עירום)

אני מקווה שאתה לא מוסכניק .

Naked Chef כבר יש.

אז יהיה גם Naked Mechanic...

אם המכונאי העירום יעשה למוסך מה שהג'יימי אוליבר ההוא עושה לבישול -

כולם ירוויחו. (למי שלא מכיר, הוא פשוט מוריד את זה אל העם. בלי פלצנות).

------------------

מוות לזבובונים המתאבדים! :borg:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזאת המצאה ירושלמית?

:shock3: וואלה? זו עוד סטייה ירושלמית (ורק ירושלמית)?

אני זוכר את המדבקות האלו מילדותי העשוקה...

:viking:

והדרך עודנה נפקחת לאורך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשכוח איפה שמת את האופנוע- מקובל.

לשכוח את המפתחות של האופנוע- מקובל.

לשכוח את האופנוע במוסך? לא מקובל!

למה לא? כי זה לא אופנוע.... :p

:) בחברות כן?

בסופו של דבר, יש לנו ארץ קטנה - אי אפשר לטעות בגדול.

דני פרמוצ'נקו - דבריו הוצאו מהקשרם (י.ב.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשכוח איפה שמת את האופנוע- מקובל.

לשכוח את המפתחות של האופנוע- מקובל.

לשכוח את האופנוע במוסך? לא מקובל!

למה לא? כי זה לא אופנוע.... :p

:) בחברות כן?

האמת שגם אני לא מחזיק ממנו אופנוע, אבל מכיוון שרציתי לפרוק עול של סיפור, ואין לי חברים, אמרו לי "לך לפורומים, שם כבר מישהו יתייחס אליך" ומכיוון שזה הפורום הראשון שנכנסתי אליו, והוא בנושא אופנועים, החלטתי לשחק אותה כאילו זה אופנוע כדי שהרודנים לא ימחקו לי אותה בטענה של "הודעה שאינה קשורה לנושא הפורום".

אז זה בסדר, אנחנו חושבים אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...