Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בואו נניח לדוגמא שיש לי ... (סאבים והספקים)

RADI
שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתי מגברים זהים שמספקים לבאס 200WRMS ויש לי שתי סאבים זהים שכל ההבדל ביניהם זה בהספק שלהם ... אחד מהם הוא 200WRMS והשני 500WRMS ...

אני אחבר לכל אחד מגבר ... איזה מהם ישמע יותר חזק ? איזה מהם יותר מדוייק ?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה שני ולא שתי.

לא ניתן לדעת על פי נתון הוואט שבו הסאב יכול לעמוד מי מהם יהיה חזק יותר או מדוייק יותר. אם מדובר בסאבים בעלי נצילות דומה ובאותו הגודל, סביר להניח וזה שיהיה לו נתון XMAX גבוה יותר יהיה עוצמתי יותר במקרה הזה.

לגבי מדוייק, את זה צריך לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל לפי דעתי הבנתי את השאלה שלו ולא בידיוק נתת תשובה- אולי בגלל שאין לזה תשובה ברורה..

השאלה היתה אם נותנים 200 אר אמ אס. לסאב שיכול לקבל 200 אר אמ אס.

אז התוצאה תהייה זהה אם אני אקח סאב שיכול לקבל 500 אר אמ אס ואתן לו 200 אר אמ אס ?

זה בעצם מה שהוא שאל .. הוא שאל אם ההספק שהוא יקבל יהיה בכל מקרה נמוך יותר.. אם יש סיבה להשקיע בסאב שיכול לעמוד בהספקים גבוהים יותר

RADI לפי מה שאני יודע הסאב עם ההספק היותר "מותאם" יהיה יותר מנוצל ויישמע יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...