Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לתחנת דלק באשדוד.

Tima
שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קל להרוס שם ומוניטין באוושת רכילות ובהינף קולמוס. רס"ן שמועתי עובד גם בחגים, מועדים ובימי חול.

לא הייתי רץ להשמיץ או לברך את התחנה האמוּרה או כל אחת אחרת ללא בירור משמעותי ובוודאי שלא הייתי מסתמך על שמועה כזאת או אחרת.

אולי התחנה הנזכרת אכן מוהלת ויתכן שלא היו דברים מעולם. כך או כך, ראוי לזכור שנזק שגרמה אבן של טיפש אחד לא יצליחו גם אלף חכמים לתקן....

ראו את הכתבה הבאה(מ 2003) ובה רשימה של תחנות מוהלות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2834437,00.html

גל לא נמצאת שם....

בקיצר...ראוי בדיקה....

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול בגדול כמה שהתחנה קרובה לעיר כך מחיר ההנחה שם קטן, וכמה שהתחנה רחוקה כך ההנחה במקום גדולה יותר.

עכשיו בקשר לאשדוד בכל השדרה לאיזור תעשיה יש תחנות דלק, יש שם את סונול בני ברית (הנחה 25 אגורות), ומולו יש את פז עם ילוו, יש את הדור אלון (שירות עצמי בלבד.) - שהם עם הנחה של 25 אגורות.

יותר בהמשך לכיון האיזור התעשיה הצפוני לאורך כל השדרה יש את טן 10 ראשון(30 אגורות הנחה), ואחריו את דלק, חברת דור, וסונול,(גם 30 אגורות) ופז ממולו ושם המחירי ההנחה 30 אגורות לבנזין. ו 1.95 ואפילו 2.00 לסולר.

אז ככה שאפשר לתדלק במקום רצוי עם ההנחה שמתאימה לכם, ורצוי ומומלץ לתדלק במקום קבוע אחד. (כדי שבמקרה תקלה אפשר לעלות על זה מאיפה זה בא ולהזהיר את האחרים !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מתדלקים בגל הראשונים כבר כמה שנים.... ביינתים לא התגלו בעיות, מי שבדק את ואמר לך? בדק את זה באמת? או שגם הוא שמע מחבר ששמע מחבר ששלחו לו אס אמ אס?

תאמת אני מחר מתכוון לבדוק את טיב הדלק שלהם ולראות אם מוהלים שם מים, על ידי כך כמו שכולם יודעים למלות בקבוק ולתת לו לילה, ולבדוק כמה באמת גרמים של מים יש בליטר למשל....

(כמובן שיש עשרות של חומרים שאפשרי למהול איתם ואת זה אני אל אבדוק, אני אבדוק רק בקשר להמצאות מים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, מה דעתך על הסונול שבכניסה הדרומית?

נ.ב.

פעם ראשונה אני נתקל בתחנה עם נוהל "אירופאי" = תדלק ושלם בפנים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...