Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו רכב החלומות שלכם?

START
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האדום דווקא (ולמי שלא מכיר- עשו לעצמכם טובה ותראו את הקטע הזה. ככה עושים מרדף קולנועי):

[video=youtube_share;O0Hcsww2x84]

אגב, oryo, שים לב לאיך המכוניות נראות בסוף הסצינה- זה לא לבעלי עצבים חלשים (או חובבי דיטיילינג כמונו...).

אני חייב לציין שני דברים לגבי הסרטון..

א. משום מה העובדה שאף אחד מהיושבים ברכבים לא חגור מעבירה בי חלחלה מהסוג של ציפורן על לוח.

ב. בשל ה OCD שיש לי בכל מה שנוגע ל continuity בסרטים, הייתי צריך לצפות בסרטון פעמיים, מכיוון שבפעם הראשונה הייתי מרוכז בלזהות את מספר הפעמים שהטסה שעפה לרכב בתחילת המרדף מופיעה בהמשך..

חוץ מזה, אחלה מרדף :)

ולפות"ש, לפני 4 שנים הייתי עונה 206XS ידנית 110כ"ס שאותה גם רכשתי, וכיום אין מאושר ממני עם פוקוס טיטניום 2.0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Tesla Model S P85D, היא ולא אחרת.

מעודנת, מפלצתית, משפחתית, מוטרפת, חסכונית, נוטפת טכנולוגיית קצה, קלה לתחזוקה, ייחודית, לא מוחצנת, אופנוע ליטר על ארבע (על ארבע), פרקטיות של מכונית, Insane Mode. עבורי, האחת והיחידה (טוב, נו, עד הודעה חדשה...)

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש לי קורולה 1600 שנת 2000 שעושה את העבודה.

מבחינתי כרגע אפשרות ראלית בעתיד הקרוב זה סובארו b4 שנת 2007. אני כבר מחפש כזה. הבעיה למצוא שמור ומטופל.

לפני שמונה שנים נסעתי עליו עם נהג מטורף מהיציאה מירושלים עד לבני ברק תוך 37 דקות במהירות בלתי חוקית בעליל תוך זגזוג בין נתיבים שכמעט מתתי. זה עשה לי את זה והתאהבתי בו. היום אני מסתכל על רכבים ונהיגה אחרת לגמרי, ולמרות החוות דעת השליליות שקראתי עליו, זו הייתה האהבה הראשונה שלי:lol:. כיום אני נוטר לרכב הזה אמונים.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את הרכב הנוכחי זה היה סוג של הגשמת חלום וגם היום אני עדיין מאוד מאוד אוהב את הרכב.

אחד הדברים שמאוד רציתי תמיד זה רכב קבריולט או קופה, כל עוד הילדים היו קטנים זה לא היה ריאלי אבל עכשיו זה הופך לריאלי כך שיש כמה אפשרויות ריאליות (אם כי לא בטווח הזמן המיידי):

1.להשאיר את הבנץ ולקנות בוקסטר משומשת.

2.למכור את הבנץ ולקנות M3 קבריולט (E92).

3.למכור את הבנץ ולקנות C63 קופה (אם רק היתה גירסה פתוחה זה היה כמעט מושלם).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך נסיעת מבחן, היא ממש לא מרצדס על כל מה שמשתמע מכך. תאוצה מפגרת, בקפיירים מהגהנום, אחיזת כביש מוחלטת, מהירויות פניה פסיכיות - אבל איכות חומרים שמביישת את המותג.

וואלה? דווקא מביקורות האיכות מתוארת כיאה לכל מרצדס גם ברמות מחיר גבוהות יותר. מוזר. (לא נהגתי ברכב)

בכל אופן, כל שאר הסעיפים שתיארת מחפים על הראשון ))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו אבו אבארת'

כבר חודש שממש מדגדג לי לרכוש את זו שמוצעת למכירה ממודל 2011

מה עוצר בעדך? זו הפונטו הכי שמורה ומלוקקת שתמצא.

ולגבי רכב החלומות, פוקוס ST מתוחה / 235M. למרות שמאז הדייט הארוך עם הקיימן S, קצת קשה לי לחשוב על משהו אחר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW סדרה 3 צבע כתום

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חלומות הוא לא רכב שאפשר לרכוש, לכן חולמים עליו. הכי קרוב להגדרה שלך זה רכב ספציפי שרוצים ורוכשים - כמו שרכשתי את שתי ה-156, הקודמת והנוכחית, כי יש לי דודה רצינית לדגם.

הלוואי על כולם דודה כזו.

אם אתה לא יכול לקנות את זה בגלל אילוצי משפחה/עבודה זה לא רכב חלומות פרקטי, ואם בגלל כסף זה יכול להיות כל רכב חלומות כמו סופרקארס.

אמת, התשובה צריכה לכוון למשהו קיים או בר מימוש.

מבחינתי כרגע אפשרות ראלית בעתיד הקרוב זה סובארו b4 שנת 2007. אני כבר מחפש כזה. הבעיה למצוא שמור ומטופל.

אני נוטר לרכב הזה אמונים.

תמשיך לנטור, לדעתי יחסית צצות לא מעט מציאות של B4,

השכנים של הוריי ניסו למכור איזה 07-08 כזה יד 1 שמור ויפה

במשך חודשים ארוכים מאוד.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...