Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח תוצאות בדיקה וולוו 1997 S70,

DOCTOR
שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים עזרו לי לפענח תוצאות של הבדיקה בבקשה תודה מראש!!!

מנוע -רעש מערכת תיזמון ושסתומים,תושבות מנוע פגומות,יש צורך לבדוק רצועת טיימינג,קורוזיה,ונזילות מים,לטפל במערכת ההזרקה.

סרן קדמי-צמיגים שחוקים רעידות בגלגלים,נקישה בתיבת הגה,נזילת שמן בתיבה ההידראולית,חופש במערכת ההיגוי,חוסר יציבות

שילדת מרכב- ליקויים בעלי משמעות נמוכה-מכסה מנוע פורק תיקון פגיעה בחזית ,תיקון כנף שמאלי המחוברת עם ברגים ,פגיעה בכנף ימין מולחם

העברת כוח- שמן כהה בלאי דסקיות הילוכים ,גומיות מגן לצריות פגומות ,נזילת שמן תיבת הילוכים,תושבת גיר פגומה,נקישה בשילוב הילוכים

יש לציין שהרכב בן 10 שנים...

ממתין לתגובתכם תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסתכלות ראשונית נראה שהאוטו מוזנח מאוד מבחינת טיפולים

בדיקה ממש גרועה בשביל רכב ש10 שנים על הכביש

אבל כמובן יש את הכיסוי תחת של המכון מבחינת אחריות על התוצאות שניתנו לקונה

לפי דעתי האישית תחפש רכב אחר (יכול להיות שזה רק אני?!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב מה שתוב זה כסת"ח.

יש כמה דברים לסדר (גומיות ציריה, תושבות מנוע+גיר), וכמה דברים ששוים בדיקה נוספת (מה לא בסדר בהזרקה מע' הזרקה, וכל עניין הפרונט+היגוי).

אני גם הייתי לוקח את רכב למוסך לבדוק את נזילת השמן גיר, אם היא קיימת בכלל או שזאת רק הזעה קטנה.

תן גם פרטים על הרכב (מנוע, יד ק"מ וכו').

ועוד דבר חשוב, הטופס זה טוב ויפה.

מה אמר הבוחן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ בדיקה טובה למדי לגבי מכונית בת 10.

כל שנדרש הוא יישור קוו יסודי שיכלול החלפת תושבות מנוע וגומיות מגן לציריות.

מעטות המכוניות עם פז"מ כזה שיוציאו בדיקה טובה יותר.

אגב,נבדק הספק מנוע?

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסתכלות ראשונית נראה שהאוטו מוזנח מאוד מבחינת טיפולים

בדיקה ממש גרועה בשביל רכב ש10 שנים על הכביש

אבל כמובן יש את הכיסוי תחת של המכון מבחינת אחריות על התוצאות שניתנו לקונה

לפי דעתי האישית תחפש רכב אחר (יכול להיות שזה רק אני?!)

כן, זה רק אתה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו - הבדיקה סבירה מאוד ביחס לגיל הרכב.

תושבות המנוע והגיר, נזילות השמן והרעשים בהעברת ההילוכים (הגיר לא הכי אמין, ולא הכי זול לתיקון).

לקחת את הרכב שלך לבדיקה בעצמך? :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוחן שעובד פרטי זה לא מכון ידוע כמו מממ,או מבדק,אלה מישהו פרטי בצפון בעל מוסך שעושה בדיקות לרכב ,אז בטוח הוא

ירשום הכל שחור,כיסוי תחת,אלה מה...,מעניין אם יש רכב שיוצא ממנו ברשימה טובה...

מה שחשוב אני חושב שהוא ציין שהמנוע חזק ,אין תאונות שסי והגיר נכון לעכשיו בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע -רעש מערכת תיזמון ושסתומים,תושבות מנוע פגומות,יש צורך לבדוק רצועת טיימינג,קורוזיה,ונזילות מים,לטפל במערכת ההזרקה.

סרן קדמי-צמיגים שחוקים רעידות בגלגלים,נקישה בתיבת הגה,נזילת שמן בתיבה ההידראולית,חופש במערכת ההיגוי,חוסר יציבות

שילדת מרכב- ליקויים בעלי משמעות נמוכה-מכסה מנוע פורק תיקון פגיעה בחזית ,תיקון כנף שמאלי המחוברת עם ברגים ,פגיעה בכנף ימין מולחם

העברת כוח- שמן כהה בלאי דסקיות הילוכים ,גומיות מגן לצריות פגומות ,נזילת שמן תיבת הילוכים,תושבת גיר פגומה,נקישה בשילוב הילוכים

יש לתקן בהקדם את הליקויים הבאים:

ליקויי בטיחות: צמיגים,לבדוק ולהחליף אם צריך,לסדר את החופש בהגה-גם בטיחות וגם לא תעבור טסט כך.

ליקויים שעלולים לקרוע לך את הכיס בהמשך: יש לעשות טיימינג דחוף כולל מחזירי שמן ומותחנים לפני שתיאלץ להיכנס להשקעה שלא תצא ממנה,לבדוק את העניין של נזילת שמן גיר כדי לוודא שאין בעיה רצינית שם,להחליף גומיות לציריות לפני שילכו לך הציריות.

כמו כן,יש לבצע אחרי החלפת צמיגים כיווני גלגלים וזוויות היגוי -פרונט ושפור.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, הלו, בלי פניקה.

על סמך הנתונים שניתנו בלבד אני יכול להצטרף לרוב כאן ולהגיד שהבדיקה מאוד סבירה.

טיפול במערכת ההזרקה יכול לכלול הח' מסנן דלק, ניקוי מזרקים ואולי אינפוזיה במקרה הצורך...זה לא נורא כמו שזה נשמע.

קודם יש לשים תוסף 44K או GOLD LABEL של LIQUI MOLY, ורק אחרי שבוע להחליף את מסנן הדלק.

יש לבצע ניקוי בית מצערת - כסף קטן...לדעתי מנסיון - בכל רכב כל חצי שנה - פק"ל. מקל על פעולת מנוע הצעדים בסרק,

מונע רעידות בעמידה וכמובן מקטין צריכת דלק בסרק.

תושבות רצוי לעשות, השאלה כמה מהן קרועות, ואם הן קרועות לחלוטין או רק מתחילות להקרע.

לגבי כל הרעשים, הדפיקות והנקישות למיניהן - הכל כיסוי תחת של המכון/הבוחן ואין מה להתרגש.

כותבים את זה לכל הרכבים. לכל הרכבים בני שנה-שנתיים ומעלה...

נזילה מהגיר - כאמור - בטח רק הזעה קטנה - אולי רק להחליף אטם בטיפול הבא כשתחליף שמן גיר...ותחליף שמן גיר.

קורוזיה יש לכולם, השאלה איפה ואם יש נזילות, זה רק סימנים קטנים של נוזל קירור ירוק שהבוחן רואה, אולי מהגומיה של

בית הטרמוסטט, אולי מהפלאנג' - שטויות...

מה שכן, תחליף צמיגים, תבדוק אם יש לבצע כיוון פרונט, ותבדוק אם יש חופש משמעותי בהגה.

בקיצור - לא נראה לי שתמצא אחת טובה יותר, אבל שוב, לא ידועים לי כל הפרטים של העסקה, לכן לא אומר לך בוודאות

לקנות את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עזרו לי לפענח תוצאות של הבדיקה בבקשה תודה מראש!!!

יש לציין שהרכב בן 10 שנים...

ממתין לתגובתכם תודה.

לתשומת ליבך.

הבדיקה של הרכב הנ"ל הינה בגדר טובה ואפילו טובה מאד.

מרבית הסעיפים הינם בגדר כסת"ח, משמע היו מופיעים גם ברכב שיצא הרגע מהסכונות!

סימנתי באדום את הסעיפים אותם יש לבדוק ולהכנס למשא ומתן בעניין המחיר (אם רלוונטי כמובן).

בהצלחה בקניה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...