Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים למרצדס c220 classic diesel

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון, את השיפור הכי חשוב ברוך השם כבר עברתי ושאני אומר ברוך השם זה שאבא שלי אחד שנוהג מגיל 7 [ההורים שלו אמרו לי וגם הוא] על מלגזות טרקטורים משאיות ועד לאופנועים וכרגע הוא נהג מונית. עשיתי סוףסוף אחריי חצי שנה שיש לי רישיון שלא נגעתי באוטו

הוא אמר שאני מוכן לצאת לכביש ציבורי. סוף סוף.

אני רוצה לשים שיפורים למנוע כאמור המנוע דיזל מוזרק בלי טורבו. מנוע 2200 המנוע הוחלף למנוע חדש לפני שנה, מקורי מהחברה!.

בגלל שאבא שלי אמר שהוא לא אומר לי כלום על שיפורים ואת זה אני יצתרך ללמוד לבד [הוא מתנגד לשיפורים] וגם לשלם לבד.

התקציב שלי הוא 15 אלף שקל רק לשיפורים. שחלק מהם לצביעה [לשחור] ולחלונות שחורים [אבא שלי לא יודע שאני שם חלונות שחורים כי הוא לא יתן לי :p ] לאוטרה סגולה בתוך הרכב [ואני לא ערס אני פשוט חושב שזה יפה] ולסמל מקורי כי את שלנו תלשו ילדים כנראה.

ואני חיפשתי תשובות בנוגע למנוע דיזל ושיפורים ולא ממש מצאתי. תאמת *** תאמת = את האמת, כל האמת, רק האמת ושום דבר מלבד האמת *** להגיד לכם? אני לא מעוניין בצ'יפים למינהם ולא בטורבו [או שאולי כן אבל רק אם אתם מבטיחים שחיי המנוע שלי לא יתקצרו כי המנוע חדש].

אל תגלו אבל אני רוצה לשים אגזוז זרימה חופשית ופילטר אוויר אבל אני לא יודע אם אפשר במנוע דיזל ופורק לחץ.

מתלים הוחלפו לא מזמן למקוריים וצמיגים שכחתי של איזה שם הוחלפו כל ה-4.

אגב מה שמעתי שמדבקה של הפורום מוסיפה 10 כ"ס? :-D:-D

אם יש עוד הצעות לשיפורים אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה האחרון שיגיד לך את זה - אבל רק צביעה לרכב כזה יכולה לעלות לך 15 אלף שקל.

חוץ מזה אתה מוזמן לשים פורק באוטו, זה יהיה קצת חסר טעם - כי אין לך מגדש טורבו שיפרוק לתוכו, אבל כמו האולטרא, אולי זה פשוט משהו שאתה אוהב.

אגזוז פתוח אולי יתרום ואולי לא, יצא לי לשמוע מספר רכבים עם אגזוז פתוח ומנוע דיזל, זה לא היה שוס גדול.

בקיצור - אחרי שתצבע את האוטו מ-מונית למרצדס דיזל שחורה אני חושב שהתקציב יתייצב על מספר עדכני יותר ויהיה אפשר להמליץ לך על שיפורים אמיתיים.

ומילה אחרונה בנושא - אני משוכנע שיש פה המון ידע בנושא שיפורים לדיזל, אבל מכיוון שאתה בכל זאת נוהג במרצדס - אתה זוכה לייתרון שלא הרבה בעלי מכוניות זוכים לו - ישנם המון פורומים של בעלי רכבים זהים לשלך שכבר טרחו ובדקו מהם גבולות הרכב \ מנוע \ מתלים וישמחו לספר לך על זה, כלומר - צא החוצה למרחב הקיברנטי הגדול וקרא שם המלצות ספציפיות לרכב הספציפי שלך.

רון.

-והערה אחרונה בהחלט לאחר קריאה נוספת של ההודעה המקורית - צורת פועל בעברית, בהטיה לזמן עתיד לרוב מתחיל ב-א', כמו ב"אתחיל" "אלמד" "אנסה" וכו' - נסה להטמיע-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מנקודת הנחה בסיסית:

הרכב הוא מונית - רכב עבודה.

לצבוע אותו לשחור לא תוכל (זה מונית).

לשים אולטרה מתחת לרכב לא תוכל (פשוט כי זה לא חוקי ובולט לעין).

אם תשפר את המיתלים לספורטיבים, תפגע בנוחות הנסיעה, אני משוכנע שללקוחות של אבא זה יפריע.

שיפורי מנוע, כמעט כל שיפור מנוע (כזה שיתן לך תוצאה משמעותית), ברכב עבודה, יאיץ את בלאי המנוע.

זה אומנם נעשה כבר בעבר אבל לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מנקודת הנחה בסיסית:

הרכב הוא מונית - רכב עבודה.

לצבוע אותו לשחור לא תוכל (זה מונית).

לשים אולטרה מתחת לרכב לא תוכל (פשוט כי זה לא חוקי ובולט לעין).

אם תשפר את המיתלים לספורטיבים, תפגע בנוחות הנסיעה, אני משוכנע שללקוחות של אבא זה יפריע.

שיפורי מנוע, כמעט כל שיפור מנוע (כזה שיתן לך תוצאה משמעותית), ברכב עבודה, יאיץ את בלאי המנוע.

זה אומנם נעשה כבר בעבר אבל לא מומלץ.

הי? זה שאבא שלי נהג מונית לא אומר שהרכב הזה מונית.

הרכב הזה לא מונית אלה פרייבט והוא בשימושי האישי. המונית של אבא שלי היא בכלל סיאט קורדובה שנת 2007.

כנראה שלא ההיתי מספיק ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר

ברכות על יציאתך לכביש הציבורי ,תהליך שיפור הרכב מנקודת המבט שלי ,כוללת גם את מיומנות הנהג בהפעלת הרכב ,טעמך האישי לגבי מה זקוק לשיפור ברכב ,ואת כל זאת אתה עדיין לא יודע ,מכיון שאינך מכיר את הרכב

העניין הוא כיצד תדע מה מעלותיו של השיפור שתתקין (כל שיפור) אם אינך מכיר את ההתקן המקורי,בקיצור ניסיון

מטרת התגובה היא לעורר בך את הרצון לחקור לפני שאתה מחליט כל החלטה ולא לשלוף מהמותן ,רבים המקרים (אני בינהם)שהרבה כסף וזמן בוזבזו והמטרה הסופית גרועה פלוס לא יותר ,וטעמו הטוב של השיפור הסתכם בהרגשה טובה ולא יותר

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור , השרשור ננעל .

למה ?

קרא את חוקי הפורום ותבין .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...