Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים?

.tommy g
שימו לב! השרשור הזה בן 7868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברח' ששת הימים בכפ"ס עומדת לה פיאט 124 ספורט 1600, עם לוחית רישוי בעלת שש ספרות. מצב חיצוני מעולה יחסית, ופנימי עוד יותר טוב, עם ריפודי עור. אדומה.

כל פעם שאני עובר שם אני רואה אותה, למעלה מארבעה חודשים. עומדת לה כאילו מחכה למשיח. ד"א, היא למכירה.

אני וחבר שלי החלטנו לברר מה קורה איתה, וצלצלנו למספר. הבחור נשמע די צעיר. הוא רוצה עליה 45,000 ש"ח. :shock:

אני וחבר שלי צחקנו עליו, 45K על מכונית שלא זזה?! שום דבר לא פועל?! :shock3:

כעבור מס' שבועות אנחנו רואים פתק קטן על השמשה הקדמית של העיריה, שמצווה לפנות את הרכב מהמקום. למחרת אנחנו רואים שנעלם הפתק.

עבר שבוע, עברו שבועיים, המכונית עדיין שם. זה הפך כבר למטרד של ממש! :mad:

אני פונה אליכם, מה אתם ממליצים לעשות?

חבר שלי ואני חשבנו שאולי כדאי להזמין לו ניידת שתפנה את האוטו, ושניה לפני שהוא לא רואה אותה יותר להציע לו כמה פרוטות עליה. נשמע די טוב.

מה לדעתכם צריך לעשות?

fiat2.jpg

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאומרים בסנדק צריך לרדת למיזרונים...

קיצור החלטת כמה אתה מוכן לשים על האוטו הזה.. יפה.!

תרשום צ`ק שים לבחור על השולחן ...

שמשהוא רואה כסף תאמין לי המוח לא עובד

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להזמין לו משטרה רק בגלל שהוא דורש עליה מחיר גבוה לטעמך? שנתחיל? הבא!

אתה יודע מה? תעשה את זה. תרים עכשיו את הטלפון חייג 100 ותן את כל הפרטים. אני ממש מקווה שלשוטרים יהיה בכלל אכפת מספיק כדי להרים את התחת שלהם ולעזוב לרגע את הקפה לבוא למקום ולהזמין גרר. אני גם מקווה שהבעלים איכשהו יגלה שזה היית אתה. ואז מתחיל הקטע הכיפי שבו בעלי הרכב נוקם ובצדק.

אפילו שלא תחשוב לעשות את זה!! אם אין לך שמץ של הערכה כלפי אוטו כזה אז חבל בכלל שצילצלת..!!. אני לא מבין איך אתה יכול לקרוא לעצמך חובב מכוניות ואז לחשוב על לעשות דבר כזה. בשיא הרצינות והרוגע ( באמת שאני רגוע לגמרי!!) אל תתקרב אליה.

רק שתדע קצת על הבובה הזאת טיפה יותר:

110 סוסים. ייצור מרכזי היה בתחילת שנות ה-70. נפח מנוע עמד על 1608 סמ"ק. משקל עומד על סביב ה1000 ק"ג. קאמשאפט כפול ועילי. מחיר מפעל היה (אז..) 4500 דולר. וזה היה לפני 30 שנה. אז כמה אתה מצפה שתעלה אחת כזו בת כמעט 30 במצב כל כך טוב? תן לי לנחש - 10K מקסימום!!. אגב היא סגרה 180 קמ"ש.

בכנות - אל תחשוב על לעשות דברים כאלו, זה לא אתי, זה מסריח וזה פשוט הדבר הכי מגעיל שאתה יכול לעשות לאותו אדם, אל תנסה לשחק אותה אזרח שדואג למטרדים.

ראלימן

רגוע לגמרי!!

01BQ9172674275D.jpeg

01BQ9172674275A.jpeg

01BQ9172674275B.jpeg

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני עובר שם אני רואה אותה, למעלה מארבעה חודשים. עומדת לה כאילו מחכה למשיח. ד"א, היא למכירה.

אני וחבר

שלי החלטנו לברר מה קורה איתה, וצלצלנו למספר. הבחור נשמע די צעיר. הוא רוצה עליה 45,000 ש"ח. :shock:

אני וחבר שלי צחקנו עליו, 45K על מכונית שלא זזה?! שום דבר לא פועל?! :shock3:

כעבור מס' שבועות אנחנו רואים פתק קטן על השמשה הקדמית של העיריה, שמצווה לפנות את הרכב מהמקום. למחרת אנחנו רואים שנעלם הפתק.

עבר שבוע, עברו שבועיים, המכונית עדיין שם. זה הפך כבר למטרד של ממש! :mad:

עזוב את הקטע המסריח שאתה רוצה לעשות לבעל האוטו.

אתה משחק אותה כאילו לא אכפת לך , "ד"א היא למכירה" , "45 אלף על אוטו שלא זז" וכו' , אבל מההודעה שלך נראה שאתה מבקר שמה תדיר, ולא מספיק זה, בגלל שהעירייה הדביקה לו פתק לפנות את הרכב מהמקום, זה הפך למטרד :!:

באמת מוזר.

אני חושב שהכעס שלך על בעל האוטו איננו מוצדק, מדובר באוטו עם ערך גבוה לאספנים ולדעתי יש אנשים שהיו משלמים את המחירים האלו, אז אין שום טעם בעצבים עליו. אם אתה מוכן לשלם את המחיר , יפה, אבל אם לא , אל תכעס עליו ואל תעשה לו קטעים מלוכלכים, זה פשוט גועל נפש .

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, חברים, להרגיע.

בקשר למה שאמרתי שאני וחבר שלי נעשה זה היה בגדר מליצות ולא כ"כ רציני - חשבנו על ההשלכות.

ואני ממש לא מעוניין לקנות את הרכב, מה יש לבנאדם בן 16 וחצי לעשות איתו?

הקיצר מכונית יפה וכל זה, אבל המחיר ממש בעננים וזו די חוצפה מצידו של המוכר!

ולסיום, זהו רחוב שבו אני עובר כל הזמן, אני לא עובר בגלל שהמכונית שם או משהו כזה.

:mad:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, חברים, להרגיע.

בקשר למה שאמרתי שאני וחבר שלי נעשה זה היה בגדר מליצות ולא כ"כ רציני - חשבנו על ההשלכות.

ואני ממש לא מעוניין לקנות את הרכב, מה יש לבנאדם בן 16 וחצי לעשות איתו?

הקיצר מכונית יפה וכל זה, אבל המחיר ממש בעננים וזו די חוצפה מצידו של המוכר!

ולסיום, זהו רחוב שבו אני עובר כל הזמן, אני לא עובר בגלל שהמכונית שם או משהו כזה.

:mad:

כנראה שהרכב הזה הוא כבר רכב אספנות

ובגלל שלא מייצרים אותו כבר והוא ב"סכנת הכחדה"

וגם כי אין לו מחירון

בעל הרכב מעריך את הערך של הרכב ב45K שקל

יש כאלה שהיו מעריכים ביותר או פחות

אם יש לך תלונות למחיר שהוא דורש --------->בעיה שלך :twisted:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא לא רכב אספנות, ואין לו לוחית של רכב אספנות.

וכן, אני בן 16 וחצי! :lol:

נו, אני עדיין מחכה לתשובה של בני לנושא...

אולי הוא רוצה לקנות אותה..? :lol::lol::lol:

טוב אני מתחיל להיות עייף, כדאי שאלך לישון.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית ספר....

לא נעים...

לא דווקא אין לי בית ספר...

אני עובד, כדי שישר תהיה לי כבר מכונית בעוד שנה ככה. :lol::lol::lol:

אחלה תוכנית :shock:

להפסיק ללמוד בשביל מכונית??!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...