Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים?

.tommy g
שימו לב! השרשור הזה בן 7868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא לא רכב אספנות, ואין לו לוחית של רכב אספנות.

ניתן להפוך רכב ל"רכב אספנות" אם הוא בן 30 שנה ומעלה.

ההצהרה גוררת הן זכויות והן חובות.

לא חובה להפוך רכב מעל 30 לרכב אספנות... :roll:

חבל לעשות טריקים כאלו לבעל הרכב, זה לא לעניין :!:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה..

אני לא אתחיל להטיף לך, אלא רק לאחל לך הצלחה..!

:lol:

תודה רבה OZA...אבל אני סתם צוחק.

אני אכן לומד כיתה יא' בתיכון "הרצוג" כפ"ס, מגמת מחשבים.

:hihi:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אני לא אנהג על טרנטה בחיים שלי!

תזהר איך שאתה מדבר !!!!!!!

חבר'ה, יש לנו פה דוגמא של הישראלי המצוי !!! מבחינתו כל מכונית שעוברת את גיל 20 היא הופכת רשמית לטרנטה . . . .

רק שתדע שלמכונית הזו שאתה בכלל מעיז לפתוח את הפה שלך מכניסה לכיס הקטן את הלאנטאיכס של אמא שלך ואת האאודי הדנדשה של אבא שלך !!!!!!! אני יכול להביא לך מיליון דוגמאות של מכוניות שיש להם פטנטים שעד היום לא מצליחים ליישם אותם !!! שלא נתחיל לדבר על המכוניות אספנות (מה שאתה קורא להם טרנטה) שהיכולות המוטוריות שלהם יכולות להשתיק אפילו אימפרזה אשר נחשבת שיא הטכנולוגיה . . . .

עכשיו תסביר לי מזה טרנטה ???

חיפושית זה טרנטה ?? אם כן אז אתה מוזמן להיכנס לפורום חיפושיות בתפוז ולראות איזה קהילה של אוהבי חיפושיות יש . . . החיפושיות שיש להם פשוט מדהימות !!!

פורד קורטינה/אסקורט זה טרנטה ??? רק שתדע שפורד הם הראשונים שיצרו את מנוע הקנט שהיה פריצת דרך ומאוד מתקדם לזמנו . . . .

פיאט 500/600 זה טרנטה ??? תיכנס פעם לאחת כזו ותלמד מזה ניצול של כל ס"מ !!! מדהים לחשוב איך יצרו כאלה מכוניות לפני יותר מ-30 שנה, לפני שהיה את כל הקטע של אווירודינאמיות, בטיחות, מיחשוב וכו', אנחנו מדברים על תקופה מדהימה שההנעה היחידה שידעו היא רק הנעה אחורית טהורה ללא כל המערכות האלקטרוניות שיש היום או לחלופים הנעה קדמית משעממת !!!!!!!

אז בבקשה ילד, קצת כבוד למכוניות שגילן כפול מגילך, מהטרנטה האלו התחילו כל המכוניות שיש היום !!!!!

אתה מוזמן להגיע למפגש של מועדון החמש ולראות איך מכוניות אספנות צריכות להראות ואני מקווה שזה יוציא לך את הדיעות הקדומות שמכונית אספנות זה אומר טרנטה . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדע שלמכונית הזו שאתה בכלל מעיז לפתוח את הפה שלך מכניסה לכיס הקטן את הלאנטאיכס של אמא שלך ואת האאודי הדנדשה של אבא שלך !!!!!!! .

אמת ויציב! כל מלה זהב!

מתלהב מכל דבר עם 4 עיגולדים על הגריל וזהו?

כן, A3 באמת נותנת בראש בגבוהות לכל "טרנטע". נגיד 250GTO.

ומה עם קוואטרו טרנטע משנות ה-80? זו עגלה? לאאאא! זו אאודי!

ואאודי 100 קופה? עגלה? מה פתאאאאאאום! זו אאודי!

ומה עם NSU פרינץ TT, וונקל ספיידר או RO80? אוטו יוניון 1000SP? אתה בכלל יודע מה אלו? גרוטאות? טרנטע? עגלות? זה הסבתות של האאודי של האבא שלך. ואת מה שהן ידעו לתת, את התאווה המוטורית הטהורה, שום TT של צפונבונים או A10RS-emmo חבסרת נשמה לא תדע לתת לעולם.

כדאי שתפתח את העיניים ותראה איזה יצירות מוטוריות נפלאות רצות על הכבישים, ואני לא מתכוון לפלוצווגנים עם שם אחר שהופך אותן ליוקרתיות. לך תראה טרנטעים של אלפא משנות ה-60, בימרים tii ו- CS משנות ה-70, ופיאטים - כן! פיאטים, כמו 131 אבארט, או פיאט דינו או אפילו ה-124 ספיידר שראית. אלה יצירות שאנשים ימשיכו להעריך ולשמר כשכל מיני מותגים מפורכסים מודרניים כבר יהיו במגרשי גרוטאות.

אגב, ביום שישי ראיתי פיאט כזאת - שנת 84' מנוע 2000 מ ד ה י מ ה! מצב ממש חדש, הכל במקום, הכל נוצץ הכל מתקתק. באמת מכונית מדהימה. שים אותה ליד איזה A6 של עורכי דין ותראה מסביב לאיזו מכונית מתקבצים חובבי הרכב האמיתיים.

ואם באמת תעשה לבן אדם קטע מסריח בגלל שהוא חושב שהאוטו שלו שווה יותר ממה שאתה (ממרום הידע וההבנה שלך ברכב) חושב. אז תדע לך שאני לפחות אסמן אותך בתור ילד אפס מפונק שאין לו ביצים להסתכל במראה ולהודות שהוא מקנא - ופונה לרשעות ילדותית במקום.

אני מתנצל מראש על השפה הבוטה - אבל ממש ממש ממש עצבנת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל מראש על השפה הבוטה - אבל ממש ממש ממש עצבנת אותי.

אני מבין את הכעס שלך והעצבים ובכל זאת להתנצל מראש היית צריך לעשות בתחילת ההודעה :)

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהר איך שאתה מדבר !!!!!!!

חבר'ה, יש לנו פה דוגמא של הישראלי המצוי !!! מבחינתו כל מכונית שעוברת את גיל 20 היא הופכת רשמית לטרנטה . . . .

רק שתדע שלמכונית הזו שאתה בכלל מעיז לפתוח את הפה שלך מכניסה לכיס הקטן את הלאנטאיכס של אמא שלך ואת האאודי הדנדשה של אבא שלך !!!!!!! אני יכול להביא לך מיליון דוגמאות של מכוניות שיש להם פטנטים שעד היום לא מצליחים ליישם אותם !!! שלא נתחיל לדבר על המכוניות אספנות (מה שאתה קורא להם טרנטה) שהיכולות המוטוריות שלהם יכולות להשתיק אפילו אימפרזה אשר נחשבת שיא הטכנולוגיה . . . .

עכשיו תסביר לי מזה טרנטה ???

חיפושית זה טרנטה ?? אם כן אז אתה מוזמן להיכנס לפורום חיפושיות בתפוז ולראות איזה קהילה של אוהבי חיפושיות יש . . . החיפושיות שיש להם פשוט מדהימות !!!

פורד קורטינה/אסקורט זה טרנטה ??? רק שתדע שפורד הם הראשונים שיצרו את מנוע הקנט שהיה פריצת דרך ומאוד מתקדם לזמנו . . . .

פיאט 500/600 זה טרנטה ??? תיכנס פעם לאחת כזו ותלמד מזה ניצול של כל ס"מ !!! מדהים לחשוב איך יצרו כאלה מכוניות לפני יותר מ-30 שנה, לפני שהיה את כל הקטע של אווירודינאמיות, בטיחות, מיחשוב וכו', אנחנו מדברים על תקופה מדהימה שההנעה היחידה שידעו היא רק הנעה אחורית טהורה ללא כל המערכות האלקטרוניות שיש היום או לחלופים הנעה קדמית משעממת !!!!!!!

אז בבקשה ילד, קצת כבוד למכוניות שגילן כפול מגילך, מהטרנטה האלו התחילו כל המכוניות שיש היום !!!!!

אתה מוזמן להגיע למפגש של מועדון החמש ולראות איך מכוניות אספנות צריכות להראות ואני מקווה שזה יוציא לך את הדיעות הקדומות שמכונית אספנות זה אומר טרנטה . . . .

אם אתה מוציא מהפה שלך מילים כאלה, אתה לא יודע אל מי אתה מדבר.

קודם כל, אני לא לוקח ללב את מה שאמרת ולא מתייחס לכך ברצינות, מפני שאתה באמת לא מכיר אותי ואת הגישה שלי למכוניות. לכן קודם כל אסביר לך את השקפתי.

קודם כל, הפיאט 124 ספורט אוטו ממש מהמם, לדעתי הוא מאוד יפה ובעל עיצוב קלאסי, שהלוואי ועוד היו מייצרים כיום בצורה הזאת. רק שמתי דגש על המטרד שהוא מהווה - ועובדה שהעיריה כבר שמה לו פתק אחד.

דבר שני, טרנטה בשבילי זה רכב ללא שום הברקה, רכב אנמי שכזה... רכב ללא שום עיצוב מרענן וכו' וכו'... קח למשל את פיאט אונו, דייהטסו שרייד, ויש עוד כמה...

שנית, אתה פשוט מכניס מילים לפה שלי וזה מאוד לא יפה. אני ממש אוהב מכוניות אספנות.

אבל אני מצטער, אונו ושרייד לא נכללות אצלי תחת "רכבי אספנות", אלא לטרנטה.

אתה לא יודע כמה אני חולה על פרארי ישנות, אאודי 100 קופה פשוט מוציאה לי ת'עיניים - זה רכב שאפילו אעדיף על איזו מנהלים חדשה!

קראתי עכשיו כתבה על אחד בישראל עם פונטיאק צ'יפטיין, ממש מדהימה!

החלום שלי זה לקחת רכב ישן ולשפץ אותו...

לפני שבועיים הגיעה לחניון שבו אני עובד ב.מ.וו דגם:2500 מודל 72' - שאלתי את הנהג הכל על האוטו שמאוד התעניינתי בו. היה לו עיצוב יפה שאהבתי כ"כ.

איך הגעת בכלל לזה שהתכוונתי שפיאט 124 היא טרנטה?! פעם ראשונה שראיתי אותו ממש שמחתי שנשאר רכב כזה בעיר שלי. אבל אחרי כמה זמן זה הפך למטרד, מכיוון שאני מכיר את בעל האוטו, אני יכול להגיד לך - שהוא ישראלי מצוי כפי שהגדרת. אין לו כל ערך לרכב, הוא פשוט חייב כסף, אבל לא נכנס לזה.

לסיום,

אני מקווה שהסברתי ופירטתי את דעתי על כל הנושא.

תומר.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאל'ה!!!

מימי לא אמרתי דבר כזה!

לא ידעתי שיש לי מתחזים!!!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר הודעות בפרטי והבהרות בפורום, נראה לי שאני (ולא רק אני), התנפלנו על הבחור קצת קשה מדי.

כמו שאני רואה את זה - מדובר בסך הכל בהתבטאות לא מנומקת ו-(לדעתי) לא לעניין שלו, אבל הכל יצא מפרופורציה.

תנו לבחור צ'אנס - בואו לא נתחיל לפתח עוינויות ומלחמות, ונשמור את הפורום הזה נקי מדברים כאלו. מספיק פורומים הפכו לקקי בגלל דברים כאלו.

אני מתנצל על גסות הרוח שבהודעה שלי - זה לא היה במקום. אני בהחלט חושב שזה מה שמגיע למי שבאמת בור רשע ומזלזל, אבל מסתבר שויירון לא כזה - לפי הבהרותיו בהמשך.

ויירון - אל תקח ללב, לכולנו יש אהבה משותפת. שום דבר אישי נגדך - אין פה משחקי כבוד אישיים, רק כבוד לרכב ולאהבת רכב. חשבתי שהיה זלזול בכבוד הזה ובאתי להגן עליו.

יאללה - בואו נחזור לשגרה.

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...