Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר פתוח לג'ימיני

שימו לב! השרשור הזה בן 6202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רציתי לדעת האם יש פילטר פתוח לג'ימיני

אני יודע שכל אחד מתאים פשוט יש לי חיישן על הפילטר הקיים וכאשר אני פותח את מכסה הפילטר האוטו עושה רעש של רכב שנת 1924 והוא מתכבה דיברתי עם כמה אנשים שמבינים קצת יותר ממני והסבירו לי שזה בגלל החיישן רציתי לדעת האם יש דרך לעוקף חיישן זה ? והאם קיים פילטר פתוח עם חיישן כזה עליו ?

תודה

אורן.

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

:twisted: DO YOU THINK YOU HAVE BASS? THINK AGAIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב יש חיישן כמות אוויר המכונה MAF או AFM, באריכות (Air Flow Meter)

אי אפשר לבטל אותו, הוא מדווח למחשב הרכב את כמות האוויר הנכנסת למנוע ודיוקו קריטי לתערוכת האוויר דלק

יש פילטרים פתוחים לכל רכב, למשל K&N

ברכב כמו שלך (שטח) מומלץ להתקין פילטר פתוח בתוך הבית המקורי (נקרא INBOX) במחירים של כ 300 ש"ח לסחורה טובה.

פילטר פתוח מלא + רכב שטח = מתכון לצרות ולכלוך שחודר למנוע

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשאול ב JEEPTRIP.com .

אבל אם אתה מחפש שיפורי מנוע, הגימיני לא רכב מתאים לעניין.

בכל מקרה, ברכב שטח קיימת משמעות יתרה לנושא מסמן האוויר, קח זאת בחשבון.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכור שפילטר פתוח מסנן פחות טוב מהמקורי ולאו דווקא נותן תוצאה עדיפה משמעותית.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח במה שאתה אומר כי כולם ממליצים על פילטר פתוח ואומרים שמחליפים אותו כל כמה אלפי קילומטרים והוא מסנן טוב יותר , אז כדאי או לא ?

אני מאמין ואתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח במה שאתה אומר כי כולם ממליצים על פילטר פתוח ואומרים שמחליפים אותו כל כמה אלפי קילומטרים והוא מסנן טוב יותר , אז כדאי או לא ?

פילטר אויר פתוח לא מסנן יותר טוב, כמות חלקיקי אבק יחסית יותר גדולה עוברת בפילטר בד לעומת פילטר נייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר פתוח מלא + רכב שטח = מתכון לצרות ולכלוך שחודר למנוע.ליאור

פילטר אויר פתוח לא מסנן יותר טוב, כמות חלקיקי אבק יחסית יותר גדולה עוברת בפילטר בד לעומת פילטר נייר.

יש למישהוא מכם עובדות כדי לגבות את ההצהרות האלה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ונסיוני כל עוד מטפלים בפילטר פתוח כראוי, שומרים עליו נקי ובעל שומניות מסוימת (בעזרת חומרים יעודיים) הוא מסנן מצוין ואף טוב יותר מפילטר נייר.

קח בחשבון שכאשר אתה רוכשים פילטר אויר תחליפי אתה מתפשר על איכות הסינון, ואני בטוח ב-100% שברכבך נעשה שימוש בפילטר אויר תחליפי.

כך שמבחינת סינון, פילטר אויר פתוח מתוחזק כראוי גם יעזור למנוע לנשום טוב יותר וגם יסנן טוב יותר מפילטר אויר תחליפי.

לשאלות פותח השרשור, אני לא יודע אם קיים קיט ייעודי לרכב שלך אך כעקרון אין דרך הגיונית 'לעקוף' את החישן מלבד לנתקו לגמרי אך אז תצרוכת הדלק תהיה בשמיים וגם אז המנוע לא בטוח שיעבוד 'עגול'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא קצת כאן,

זה לא המקום היחיד שזה כתוב אבל זה האחרון שנתקלתי בו,

http://www.autospeed.com/cms/A_1361/article.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ונסיוני כל עוד מטפלים בפילטר פתוח כראוי, שומרים עליו נקי ובעל שומניות מסוימת (בעזרת חומרים יעודיים) הוא מסנן מצוין ואף טוב יותר מפילטר נייר.

קח בחשבון שכאשר אתה רוכשים פילטר אויר תחליפי אתה מתפשר על איכות הסינון, ואני בטוח ב-100% שברכבך נעשה שימוש בפילטר אויר תחליפי.

כך שמבחינת סינון, פילטר אויר פתוח מתוחזק כראוי גם יעזור למנוע לנשום טוב יותר וגם יסנן טוב יותר מפילטר אויר תחליפי.

לשאלות פותח השרשור, אני לא יודע אם קיים קיט ייעודי לרכב שלך אך כעקרון אין דרך הגיונית 'לעקוף' את החישן מלבד לנתקו לגמרי אך אז תצרוכת הדלק תהיה בשמיים וגם אז המנוע לא בטוח שיעבוד 'עגול'.

תן הוכחות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, הנה עוד עובדה, מחקר די מסודר בנושא

http://www.bobistheoilguy.com/airfilter/airtest3.htm

ואת זה אומר\כותב לך מישהו (אני) שמחזיק כבר 6 שנים פילטר K&N INBOX בג'יפ, נכון, אני מנקה את הפילטר כל 2-3 טיולים מאובקים, וזה חוסך המון כסף על החלפות פילטרים רגילים ויקרים (פילטר של טויוטה עולה כמו K&N :shock:), אבל אני מבחין לא פעם בצנרת היניקה בין הפילטר למנוע בדי הרבה אבק דקיק ומפחיד !!!!!

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחרי הפילטר הפתוח - אולי אתם לשם שינוי תוכיחו שאין לכם אחות? או במילים אחרות, למה כן להתקין פילטר פתוח בסוזוקי ג'ימני??? מה יצא לבחור חוץ מזה שהוא ידע שמתחת למכסה המנוע יש פילטר פתוח?

יש לך רכב מוצלח שדווקא יש בהחלט מה לשפר כדי להפוך אותו לטוב יותר ואפילו בזול ובפשטות. נעילת דיפרנציאל כבר התקנת? אם לא, זה השיפור מספר אחד לכל רכב שטח.

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...