Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכב אופניים נהרג מפגיעת רכב בקריית ביאליק

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר שבילים מסודרים לכולם אני דורש שביל לרוכבי האופנועים,לרוכבי הקטנועים,למכוניות,אוטובוסים,מוניות,עגלות סופרמרקט.

כמו שאתה מבין כול אחד יכול לדרוש נתיב לעצמו,אבל לאופניים אין מה לעשות על הכביש מכתחילה.

נתיבים לאוטובוס יש באנגליה ומדינות נוספות ואתה יכול לראות עד כמה קלארקסון לדוגמה "אוהב" את זה.

התגובה שלך לא במקום. אולי גם בנגב ייעשו שבילים לגמלים? הרי גם הם משתמשים בדרך..

שתבינו שבארץ התשתיות הם של כולם, לא רק שלכם, ושאם אתם לא רוכבים על אופניים אז אף אחד לא צריך לרכב חוץ מכם ולהשתמש בדרך.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק 100% מילא שאין שבילים לאופניים, גם ע"פ החוק אסור לרכוב על המדרכה (ככה לפחות אמרו לי כבר פעמיים 2 שוטרים שראו אותי רוכב על המדרכה).

אז על המדרכה אסור, בכביש אסור, לא נרכב?

אופניים פי 1000 יותר בריאים מרכב ואני ממליץ לכולם בחום לנסיעות בתוך העיר, סתם בשביל הכיף/ בריאות לרכב מידי פעם על אופניים.

באמת בריא לעקב אתה תנועה מאחורייך, לא לתת לאף אחד אפשרות לעקוף, לסוע בצמתים כמו אידיוט, להתפרץ במעגלי תנועה, והכי חשוב, לההפך לחלק אינטגרלי מהכביש בגלל טיפשות שלך.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מאוד מעוניין לעשות את כל הנסיעות שלי באופניים מאוד מעוניין

אבל מזמן הפנמתי שפשוט אי אפשר! הלוואי ויעשו מסלולים לאופניים בכל הכבישים הלוואי

אבל כל עוד לא עושים את זה אני לא מעז לעלות באופניים על הכביש

ואני מאוד שונא את אלו שעושים את זה זה מרגיז בטירוף ממש בטירוף אפשר לאבד את

השליטה בעצבים ולעשות משהו משוגע לעשות תאונה בגללו והוא ימשיך לו בכיף ויצחק על כל הנהגים

איך שידוע לי מותר לפי חוק לרכב באופניים על הכביש בתנאי שאתה עם קסדה של רוכבי אופניים

וזה אם מראה על משהו רק מראה כמה המדינה הזו מטומטמת עד אין סוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בריא לעקב אתה תנועה מאחורייך, לא לתת לאף אחד אפשרות לעקוף, לסוע בצמתים כמו אידיוט, להתפרץ במעגלי תנועה, והכי חשוב, לההפך לחלק אינטגרלי מהכביש בגלל טיפשות שלך.
ומישהו אמר שאני כזה?

בכלל כל רוכבי האופניים כאלה?

וכמה נהגים עושים על הכביש את מה שרשמת? בהרבה יותר מרוכבי אופניים!

אני נוסע ברוב המקרים על המדרכה בגלל אנשים כמוך, שרואים ברוכבי האופניים כאנשים שאין להם זכות על הכביש וכשהם רואים רוכב אופניים אז זה מפריע להם.

אני כבר חצי שנה כמעט רוכב על אופניים כל בוקר וכל ערב לעבודה הלוך חזור מחולון לת"א, בחיים לא עיקבתי תנועה מאחורי, בטח בטח לא במקום שאי אפשר לעקוף, לא נוסע בצמתים כמו אידיוט אני עובר לפי הרמזורים של הולכי הרגל ובחיים לא ציפצפו לי בגלל שעיקבתי מישהו.

אם כל אחד היה נוהג בקצת יותר סבלנות ולא רק כלפי רוכבי האופניים אלא בכלל בכביש הכבישים שלנו לא היו נראים ככה ולא היו כ"כ הרבה תאונות.

גם מי שלומד נהיגה מעכב את התנועה, אז אולי שגם הם ירדו מהכביש?

רוכבי הקטנועים (לא כולם מודה) עושים עבירות ומפריעים בכביש הרבה יותר מרוכבי אופניים: לא עוצרים באדומים כי אפשר לעלות על המדרכה, עומדים ראשונים ברמזורים שהם כן עוצרים ואז מתעקבים שעה עד שהם מתחילים לנסוע, עוקפים מכל הכיוונים, נדחפים ושורטים מכוניות/שוברים מראות כי לא נאה להם לעמוד עוד שניה בפקק.

אז עדיין מה שמפריע לך זה רוכבי האופניים?

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק שתדעו שאני למשל, ביישוב שלי מעדיף בכלל לסוע על הכביש ברוב הפעמים, יש יותר תנועה על המדרכות וכמעט תנועה אפסית באזור הבית שלי.

כמעט פעם אחת עשיתי סלטה קדימה בגלל איזה מטומטם שהשאיר צמיג על המדרכה ובכלל אנשים עם עגלות תינוקות וכו'.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי בצהוריים מהלוויה, מסתבר שזה אבא של חבר שלי :cry:.

כאשר אנו שומעים את צירוף המילים רוכב, כביש, נהרג. ישר אנו טוענים שהרוכב אשם.

לפי התיאורים הראשונים התאונה קרתה כאשר הרוכב חצה את הצומת. לא ברור עדיין למי הייתה זכות קדימה, לרוכב או הנהג, מה שכן לבנתיים ידוע שהפוגע נסע במהירות מעל המותר.

טענתי ואני ימשיך לטעון, אופניים רק לשטח. תשאירו את הכביש למכוניות.

יהי זכרו ברוך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...