Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנית רכב עם רשיון מופקד-מה החוק?

הארי 007
שימו לב! השרשור הזה בן 6539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל נתחיל מזה שנפריד בין 2 מקרים. בשבילי רכב לחלקים זה רכב שמפרקים כל מה שאפשר, מכניסים למחסן ומה שנשאר הולך לברזל. כל רכב שנמצא בחניה בדרך לשיפוץ.

אם אני לא יכול להחנות רכב לפני שיפוץ בחניה הפרטית שלי אז איפה אתה רוצה שאני אעמיד אותו? על הגג של הבית אולי?

בחוץ אני לא יכול להעמיד כי העירייה תגרור. במושבים/מקומות נידחים גם אי אפשר כבר להעמיד כי גנבי הברזל יגיעו במוקדם או במאוחר.

דווקא פה קיוויתי שיבינו ששיפוץ רכב לוקח זמן, במיוחד לאנשים דלי תקציב. את האוטו שלי שיפצתי 3 שנים, היו תקופות שהרכב עמד מתחת לבניין במצבים שונים (לפני פחחות, אחרי פחחות, מנוע בפנים/בחוץ וכו').

אני לא נלחם בדודי, הדיעה שלו פשוט מאוד מקובעת, אני פותח לו את העיניים ומראה לו גם את הצד השני.

אני לא פותח מלחמות עולם נגד כל אחד, אלו שמזמינים את זה יקבלו את זה ממני.

ד"א, היציאה של הבעלי חיים הייתה טובה. מתי פעם אחרונה בקרת בחדר זבל שלך? הכמות חיות/חיידקים שיש שם לא תמצא באף רכב שעומד גם 30 שנה. אני אשמח אם תוכל להסביר לי איזה נוף אפשר לכער בחניון תת קרקעי עם 200 מאזדות/קורולות בצבע לבן/כסף, אני דווקא רואה בזה גיוון, כי גם ללכת עם הזרם זה לא תמיד טוב.

אני אסכם את זה הכי טוב, אתה אל תסתכל על החניה שלי, כי אני בטוח שאתה לא רוצה שאני אתסכל לתוך החיים שלך ועוד אבוא אלייך בטענות אח"כ ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שהשרשור הזה די מעניין...

ועוד יותר כי מדובר על פורום אספנות.

אני ייתן לכם דוגמא.

אני גר בת"א באיזור הים.

מצוקת החניה באיזור בכלל וברחוב שלי בפרט היא קשה מאוד, מה זה קשה? אם עוברים את שעה 18:00 יקח לכם באיזור ה45-60 דקות למצוא חנייה קרובה (במרחק סביר של כמה רחובות).

ישנם מקרים שאחרי שעה פשוט נשבר הז%^ והולכים לחניון ומשלמים כסף, למרות שאני אזרח משלם ארנונה ובעל תו חניה אזורי.

ברחוב שלי יש תושב שמחזיק ברכבי אספנות.

הבעיה היא שיש לו כמה רכבים, ו 2 מהם חונים באותו מקום כבר למעלה מ5 חודשים(זה מה שאני מכיר, כי אני גר פה רק את אותה תקופת זמן שציינתי).

עכשיו, לא מדובר על חנייה פרטית אלא על חניה ציבורית.

מה שנקרא "תפס חנייה".

האמת שאני כועס לא בגלל צרות עין או חס וחלילה, כי אני מאוד מעריך אספני מכוניות וגם אני יכול להבין את המצוקה שלו, אבל מצד האנוכי שלי, הייתי שמח אם היו עוד 2-3 חניות פנויות ברחוב.

עכשיו אני לא יעשה שום דבר בנושא אלא אם יש איזהשהו היבט בחוק.

כי אם זכרוני אינו מטעה אותי, 2 הרכבים ללא טסט.

תודה מראש על התייחסותכם,

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הנ"ל זו זכותך להתקשר לעירייה.

א) אין לרכבים טסט.

ב) אין להם תוי חניה.

זה קצת מעצבן אבל הצדק והחוק לצידך. אני פעם הייתי גר ברחוב יחסית צדדי ללא בעיית חניה ועדיין התקשרו לעירייה, זה כבר ממש הצקה. אבל מהר מאוד הבנתי את הרעיון ומאז הרכבים שלי עומדים רק בחניות שרשומות בטאבו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

REDROZE

הדעה שלי ממש ממש לא מקובעת ואני נמצא בתחום הזה לא מעט זמן ואני יודע שלרובכם פה יש בעיית חניות קשה

אני אישית אין לי אותה והמוס שלי חנתה בחצר אצלנו שנה במצב של גרוטעה חלודה מתפוררת ומה לא אבל זה כבר שטח פרטי שמוקף בגדר וכל השכנים יכלו לקפוץ לי ולמרות זאת היא הייתה מכוסה ! עכשיו אני יגיד לך עוד משהו כמות הנחשים\ביצי נחשים וחתולים שהיו באוטו הייתה עצומב.

עוד משהו עמדה ברחוב אצלנו רכב שנת 93 משהו כמו חודש ולא זז בלי טסט בלי כלום עם מנוע גמור וזה היה עוד קרוב משפחה שלי אתה חושב שלא הפריע לי שהאוטו שם ? זה מאוד הפריע לי

בהתחלה זה היה עזרה לשבוע שבועים אבל זה נהיה קבוע ועבר חודש אם לא יותר עד שדאגתי שהוא יעביר אותו מקום כי זה ממש מכוער ומעצבן .,

עעכשיו בנושא הרכב שלו לא יקרה כלום אם הוא יקנה כיסוי ב 200 שקל ויכסה את האוטו זה הרבה יותר יפה לעיןן לא מזיק עושה תחושה טובה לך ולשכניך. וזאת ממש ממש לא צרות עין

אבל יש נושא של התחשבות בסביבה שאתה גר בה ולא לזרוק זין על כל העולם ולהגיד חניה שלי בטבו אני יעשה מה שבא לי כי בסוף העיריה יכולה לגרוור אותו חוקית כמפגע סביבתי\תעבורתי או יותר גרוע אחד השכנים יבוא

ויפוצץ לך את כל השמשות ואז ננראה אותך מתחיל לחפש שמשות (סתם דוגמא- ואל תתחכם ותגיד יש מלא שמשות בארץ לאוטו שלי כי יש רכבים שזה לא כזה פשוט - מיניסיון אישי)

אז בקיצר תפסיק לחשוב שכולם נגדך

ולהתנפח סתם בסה"כ דעה שונה משל רובכם ואם אני לא טועה היה אחד או שניים שהסכימו איתי

ותפתח קצת לשכנים שלך וכמו שאמרתי דבר איתם אני בטוח שתגיעו להבנה

וכמו שרשמתי כיסוי זה אחלה פיתרון

ואני יתן עוד דוגמה אחרונה קטנה אני בטוח שלא תרצה שבבניין שלך מישהו ישים ליפט בחניה שלו ויהפוך את המקום למוסך מדרכה

דודי

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צואה קדושה - רן ממתי אתה משגיח כשרות? ;)

למען האמת אני חייבת להסכים עם מה שדודי אומר - לא צריך לעשות דווקא לכל העולם, ואפשר להתחשב לפחות עם כיסוי...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו שיודע מה אומר החוק?

בהיתיחס לכך שאכן החניה היא פרטית בטאבו,בין חניות נוספות בבנין,

אבל הרכב הוא ללא רישיון - מופקד זמנית במשרד הרישוי.

מניסיון בעבר רכב מכוסה שלא זז מזמין "מזיקים" על 2 רגליים,

והם אכן מגיעים.

הרכב האחרון שלי שהיה מכוסה ועטוף,נגנב בעזרת משאית,

וזה לא היה למטרות ברזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו שיודע מה אומר החוק?

בהיתיחס לכך שאכן החניה היא פרטית בטאבו,בין חניות נוספות בבנין,

אבל הרכב הוא ללא רישיון - מופקד זמנית במשרד הרישוי.

מניסיון בעבר רכב מכוסה שלא זז מזמין "מזיקים" על 2 רגליים,

והם אכן מגיעים.

הרכב האחרון שלי שהיה מכוסה ועטוף,נגנב בעזרת משאית,

וזה לא היה למטרות ברזל.

אין חוק העוסק ספציפית בכך... אלה אם יקום אחד מעו"ד מהפורום ויוכיח אחרת, בספר חוקי התעבורה אין התיחסות ספצפית, לרכב החונה בחנייה פרטית, למעט חנייה בשטח ציבורי, המחייבת טסט בתוקף וניתן לרשום דו"ח לעבריין (כמעט ולא נאכפת עבירה זו) אבל החוק הפלילי קובע שבמידה ויש סכנה לציבור בעצם המפגע, גם אם מדובר במקום פרטי ישנה עבירת רשלנות...במעשה או במחדל....דוגמא אם תציב בביתך בקומה הרביעית עציץ על החלון, העציץ יפול ויפגע במישהו, אתה עלול להיתבע על רשלונות, רשלנות פושעת, פזיזות, וכד'...אם כתוצאה מהרכב החונה בחנייה פרטית ניגרם נזק לשטח ציבורי או של מישהו אחר כנ"ל...לכן לא צריך חוק ספציפי, בכדי לתבוע זכות או פיצוי, אלה לנצל חוק אחר ולהוכיח פגיעה או קיפוח זכות בסיסית-לדוגמה: רכב שחנה בחנייה פרטית, שמן שדלף למדרכה גרם למישהו להחליק ולשבור רגל, בעל הרכב עלול למצוא את עצמו במצב לא טוב. בקיצור המלצה שלי לא לקחת סיכון מיותר, רכב שחונה במקום שיש גישה אליו, גם במקרה של חנייה רשומה בטאבו, עדיין יכול להיכנס אליו ילד להינעל בו ולהיחנק למוות...לכן יש לעשות הכל בכדי לצמצם אפשרויות אלה, כיסוי הרכב ירחיק סקרנים ואורחים לא רצויים, תימנע לשון הרע...ואם החלטת לרכוש עוד רכב לחלקים עבור הרכב שלך, לא יהיה זה נבון להעמיד אותו בחזית הבית ולהשאיר את הפגר בצורה זו...אגב קיים חוק האוסר לתקן רכב על המדרכה (או בשטח ציבורי) אלה רק במוסך מורשה עם תעודה! כך שבפועל כולנו עבריינים...

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל תלוי מי השכנים שלכם, לי יש שכנים פשוט רעים,קנאים, משועממים אני לא מוצא סיבה אחרת שגרמה להם לתקשר לפקח כל פעם שהייתי רק נוגע באוטו,פעם אחת הוא אפילו צילם אותי והגיע יום אחרי עם קנס , כשעשיתי אוברול והאוטו עמד בלי מנוע בערך חצי יום הוא כבר הספיק להגיע אלי ולתת לי 30 יום לפנות את ה"גרוטאה" למרות שהיה לאוטו טסט וביטוח בתוקף.

אני היום לא מדבר עם השכנים שלי יותר מבחינתי הם כולם שרופים!!! ואם אתם חושבים שאני לא עובד על האוטו אז וואלה בפרנציפ אני ממשיך עם זה שילכו להי****ן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים סורי שאני אומר את זה אבל

רחוב זה לא מוסך !

על חופש הביטוי שמעת וחופש העיסוק? כל עוד הדברים נעשים בצורה חוקית, אין טעם לנקוט צעדים כנגד...

מה ההבדל בין תיקון פנצ'ר לתיקון פילטר אוויר?

אם לרכב יש טסט וביטוח, סלאמתק, אם האדם שביצע את התיקון גרם לביעה ברחוב (שמן שנישפך על הכביש או שהאוטו עלה באש זו סוגיה אחרת...)

צרות עין של אנשים היא מחלה שניתן לתקן רק בעזקת מוט ברזל או כוס קפה ושיחה נעימה... עדיף שיחה... וכזה לא עובד יש לך את חופש הבחירה (ואחרי זה לשלם על המעשים...:roll:)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לגור בצפון ..............

מרחבים ירוקים ומלא מקום , תשאל מישהו מאזור הגליל המערבי מה זה פקק - אנחנו מכירים את זה מהבקבוקי קולה :-D

עליזה שלי עמדה ברחוב בלי טסט 8 שנים בתור גוש חלודה ומידי פעם בימי שישי הייתי משחק איתה , מניע ועולה על המדרכה מול הבית .

אף אחד לא צייץ ! היחידים שהתעניינו זה חבר'ה שאוהבים מכוניות ישנות ובדרך כלל היה המשפט הקבוע - אתה יודע שהיה לי אוטו כזה ...........

יצא כך שכל פעם שהייתי ממזמז את עליזה הייתה קבוצה שסיפרה סיפורי גבורה על רנו 4 (בדרך כלל מהצבא )

*אגב - רצו לשים בשלומי רמזורים אז החברה הביאו כיסאות מהבית כי הם חשבו שיש טלוויזיה צבעונית ........ :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים סורי שאני אומר את זה אבל

רחוב זה לא מוסך !

מאיזו בחינה?

נכון, אם בן אדם הוא מניאק, ומלכלך את כל הרחוב, שופך שמן, זורק סמרטוטים מלוכלכים, וכ"ד - אז זה מאד מפריע ומגעיל, וראיתי מספיק כאלה- גועל נפש!

אבל, אם מישהו אפילו פירק את המנוע מהאוטו, והאוטו עומד אחר-כך במקום נקי, וניקו הכל סביבו, אין טיפת ליכלוך - אז, באמת שלא ברור לי, מה הבעיה? -נכון, במצב אידאלי, לכולם צריך להיות מקום מסודר לעבוד בו, אבל מה לעשות- לא כולם חיים ב"עולם האידאלי" עדיין...:cry:

מה שכן - אין באמת שום סיבה, למצוא ריב "בכח" עם השכנים, גם אם מבחינתך הם לא צודקים - בטוב זה לא ייגמר, אז למה? תנקה מדי פעם את האוטו, כדי שלא ייראה נטוש - לא נראה לי, שצריכה להיות יותר מדי בעיה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עומד הינו מפגע תברואתי סביבתי.

אז, למי שיש פנאי ו/או גישה שיחפש את החוק/תקנה בחוקי/תקנות התברואה ו/או איכות הסביבה.

לפני כ-20 שנים דרשה אחת הרשיות המקומיות מאבי(אבא שלי) ל"העיף" את ה-NSU1000 מהחצר בשל תקנה תברואתית(צמחו סביב הרכב קצת עשבים שוטים).

יתכן והמקרה שונה לגבי חניה סלולה אך בכל זאת לדעתי שם תמצאו את מבוקשכם.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...