Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלקים לפיאט 500, איכה?

רועי צוקרמן
שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או יותר נכון - תפוחי הגה (או תפוחי פרונט, או איך שלא קוראים להם...)

ייתכן ויספיקו לי רק הגומיות, אבל אם יש את החלקים עצמם - גם טוב.

בנוסף, מישהו יודע היכן ניתן להשיג קפיצים ובולמים? ביררתי אצל יבואני קוני, והמחיר שנדרש הוא 500 שקל לבולם, ללא מע"מ או עבודה - וזה נשמע לי מעט יקר. יש עוד אלטרנטיבות?

ואחרון חביב, למי שמכיר את ה-500 לעומק, במקום תושבות מנוע יש שם קפיץ קטן - ידוע לכם היכן ניתן להשיג (או לייצר) קפיץ שכזה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או יותר נכון - תפוחי הגה (או תפוחי פרונט, או איך שלא קוראים להם...)

ייתכן ויספיקו לי רק הגומיות, אבל אם יש את החלקים עצמם - גם טוב.

בנוסף, מישהו יודע היכן ניתן להשיק קפיצים ובולמים? ביררתי אצל יבואני קוני, והמחיר שנדרש הוא 500 שקל לבולם, ללא מע"מ או עבודה - וזה נשמע לי מעט יקר. יש עוד אלטרנטיבות?

ואחרון חביב, למי שמכיר את ה-500 לעומק, במקום תושבות מנוע יש שם קפיץ קטן - ידוע לכם היכן ניתן להשיג (או לייצר) קפיץ שכזה?

תודה!

בקשר לקפיצים, כשבנינו את הרובוט שלנו בשיעורי רובוטיקה היינו צריכים להשיג קפיצים בשביל הרובוט וחיפוש קצר בדפי זהב העלה תוצאות מדהימות, גילינו שיש מפעל לקפיצים בר"ג !!!!!

המפעל הוא בבעלות זוג מבוגר, נראה לי שקוראים לו "הקפיץ", הוא נמצא בבורסה בר"ג, אני לא זוכר את השם של הרחוב אבל זה רחוב אחד לית רחוב תובל (עבדתי שם בבורגר ראנץ), ברחוב יש גם מוסך מורשה של דייהטסו אם זה יעזור לך ...

בקיצר, הזוג הזה ממש אנשים טובים, נתנו לנו איזה 20 קפיצים בחינם, אני בטוח שאם תביא לו את הקפיץ הוא יוכל לייצר לך כזה חדש בגרושים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון טוב :D

נבדוק את זה.

מה לגבי השאר?

אני אשאיר את זה לחבר'ה היותר מנוסים ממני ...

אבל לפי דעתי 500 ש"ח לבולם זה לא כזה מחיר בשמיים, במיוחד שמדובר ברכב אספנות ...

אני מציע לבדוק מועדונים בחו"ל ואם אתה חבר במועדון החמש אז תרים טלפון לאירית ותבקש ממנה טלפונים של בעלי 500 אחרים לראות אם יש להם חלק כזה בלאי או שהם יודעים מאיפה להביא ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 שקל זה באמת לא מחיר בשמיים, במיוחד לבולם שאמור להחזיק כל החיים.

אבל בעצם לא נראה לי שאתה מתכנן להרביץ עם הויניילה מאות אלפי ק"מ בכבישים משובשים, אז אולי בולם ספורטיבי לכל החיים זה לא האפליקציה שמתאימה לך...

תנסה לברר אם יש אינסרטים של בולמים אחרים שאפשר להשתיל אצלך.

ו- לא. אין לי מושג איך מבררים כזה דבר על רכב כזה נדיר. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500 זו אחת מהמכוניות היותר פופולריות עד היום ואין כל בעיה להשיג לה חלקים (ובזול) באיטליה.

תריץ חיפוש" ricambi fiat 500" ותמצא המון ספקים.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

אגב - הקוני שהוצעו לי *אינם* ספורטיביים, מדובר בדגם הסטנדרטי לאלמרות נמרצות, לא למכוניות ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו שאני מכיר הייתה פעם טריומף פתוחה כלשהי מאוד נדירה.

במהלך השנים הוא התקשה למצוא לה חלקים עד שלבסוף מצא מוסך קטן שהחזיק אפילו דשבורד שלם (!) לדגם הספציפי שלו...

בקיצור תמצא (או שמא לכתוב "תחפש") מוסך ותיק שאולי עוד שמר באיזה מקום בעלית הגג של המוסך בולמים לפיאט 500...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בארץ, אבל יש בשפע ובזול בחול. דוקא בגרמניה, יותר מבאיטליה. למשל:

http://www.fiat500126.de/rel/en/index_2.html

http://www.guenter-markhof.de/

http://www.fiat-500-center.de/

ועוד רבים. כולם שולחים בדואר.

תפוחי הגה אפשר לתת לחידוש/שיפוץ (כ- 130 ש"ח ליחידה, למשל ב"המדביק" ואחרים).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...