Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דיון] שיפורים, רוח האנטי המעצבנת

שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה טוסטסטרון...

למוטי - אני לא רואה שום סיבה לת'רד שפתחת.

אני מקווה שקיבלת תשובה לשאלותייך.

לא חסרים אנשים מעולים בפורום אך לא חסרים כמה זבי חוטם שזה עתה קנו את רכבם הראשון ועוד לפני שלמדו איכן המנוף לפתיחת מכסה המנוע מחפשים איך להתקין ולהוסיף דברים רק כדי שיישמעו אותם.

ולראייה - כמה פעמים עלה המשפט: "התקנתי פילטר פתוח אבל מאוכזב ממנו. אין לי מספיק רעש ממנו"? תשובה: לא מעט. או את המשפט "אני רוצה אגזוז לחץ. כמה יעלה לי והאם ישמוע אותו"? אפילו אני יודע שאגזוז לחץ לא קיים למנועי 4 פעימות.

בקיצור: אני חושב ששכחת עם מי יש לנו עסק.

ולכן - כשמישהו בארץ עונה תשובה, שאולי לא מוצאת חן בעינייך, סביר שהתשובה נובעת מהיכרות עם החומר האנושי ששואל.

צר לי שאין פה התחשבות מצד חלק מאנשי הפורום בזולת. חלקם לא מפספס שום הזדמנות ואומר ש"המדינה מזורגגת" או שטויות כאלו וחלקם סתם גברתנים נפוחים על גבי הפורום.

הדבר הטוב הוא שתמיד יש את "המעניש" המקומי - אם תגיע לשכונה בה אתה מתגורר עם מע' בפול ווליום - באחד הבקרים תגלה ש"אירחו" לרכבך חברה והחליטו לשפר לך אותו. כמובן שהם התחילו בהורדת משקל מהסרן האחורי (לרוב הסאב והמגברים יושבים בבגאז').

אותי מעניין לדעת דבר אחד- כל אותם גברים שלא דופקים חשבון - מה היה קורה להם במדינות אחרות.

אני בטוח שהרבה "גיבורים" ממזמן היו חוטפים את הפטיש של שמר המשופר (10 ק"ג) לראש.

וגם זה במקרה הטוב.

המלצתי - בואו לא נפתח יותר דיוניים נאיביים שכאלה.

מי שרוצה נאיביות - שייפתח ערוץ האופנה. לפעמים מראיינים דוגמניות שרוצות להיות רופאות במדינות העולם השלישי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקישבו טוב לכל אלו שחופרים כל הזמן על ערסים וערסים.

אני יביא לכם חבר שלי שהוא הבנאדם הכי ערס בעולם ויש לו אימפרזה GT שנת 99, הכי יפה שיש מבחוץ

עם מדבקות וכל החרטות האלה, והוא בכלל מבין במכוניות ובכל הקטע הזה של מנוע יותר מהרבה אנשים פה, אז תפסיקו להדביק סטיגמות מטומטמות של ערסים וכל השטויות שלכם, זה שאנשים אוהבים לשמוע מזרחית בפול ווליום זה בעיה שלהם לא שלכם. ואם זה מפריע לך? סגור חלון.

חוצמיזה מה שעוד רציתי להגיד, שאנשים עם גולף שיש להם גבות לדוגמא יש בגבה מין חור עגול כזה

שזה לא יפגע באור שהפנס מפיק, ומי ששם מדבקה זה מדבקה נמוכה שלא מסתירה, ואגזוז לחץ מפריע לך אתה יכול לישון עם חלון סגור או לשים אטמי אוזניים כמו הרבה אנשים שעושים שאני מכיר.

זה לא שכל מה שאתה עושה מושלם בעייני אנשים. אני יכול לתפוס אותך על 1000 ו-1 דברים שאתה מעצבן ושאתה עושה אולי בלי כוונה ואתה מפריע לי!

אז אל תשפטו אפחד לפני שאתם מכירים אותו ואל סתם תחפרו בשכל על דברים שאתם לא מבינים.

ודווקא ההודעה שרשמת על זה שכל הדברים הללו מפריעים לך, זה מראה עד כמה אתה אדם מגעיל ולא מתחשב.

תשמע, המוזיקה המזרחית הזאתי שנשמעת כמו חתולים מיוחמים העירה אותי לא מעט פעמים בלילה, והפריעה לי המון בכבישים.

הפתרון נגד זה פשוט לשים את המוזיקה הרוסית ואז ההוא עם המזרחית סוגר חלון.

וחוץ מזה, כמה פעמים שמעת מתחת לחלון אוטו עם מזרחית חזקה ואוט עם רוסית חזקה.

וכמו שאמרו פה מקודם

כל עוד האוטו שנראה כמו עץ חג מולד ( דבר מאוד יפה אגב לי יש אחד של 2 מטר 30 בבית), לא מפריע לי לינהוג, אז הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי תבין שלא דיברתי ספציפית עליך?.... דיברתי על אלה ששמים מדבקה ענקית (לפעמים גם בחלק תחתון של שמשה) ולא רואים דרכה דבר. אם אתה רואה הכל טוב סע לשלום המפתחות בפנים. אני שמח שיש לך ALPINE באוטו או שלא...
יאללה קשקשן, רד מזה.

יש לי אחלה מדבקה בחלק העליון של השמשה הקדמית, נסעתי ככה שנתיים וחצי... בחיים לא הפריעה לי לראות רמזור, תמרור או מכונית אחרת, למה על מה אתה נוהג? הליקופטר?!

גם מדבקה בחלק התחתון של השמשה הקדמית לא מפריעה לראות כלום חוץ מאשר את מכסה המנוע שלך עצמך ותאמין לי שאני כבר יודע איך הוא נראה והייתי מסתדר גם בלי המראה שלו תוך כדי נהיגה.

צא מהשטות הזו.

אחד לאחד - מדבקה בחלק העליון של החלון היא אחלה תוספת בטיחותית שבעולם.

נשמע הזוי? תתפלא!

היא מונעת ממך סינוור של השמש בנהיגה בשעות בין הערביים ובזריחה הרבה יותר טוב מאשר סוככי השמש כי אין בה רווחים והיא גם ממשיכה מאחרי המראה.

הנה לך, תרוויח!

אז מה היה לנו כאן?

• מי שהוא מראש בנאדם מעצבן וחסר התחשבות יעשה את זה עם או בלי שיפורים... יש לציין שהחוצפה של אנשים בהחלט מדהימה.
  • פנסי ערפל קדמיים לא מסנוורים, אם הם כן הם פשוט מכוונים גבוה מדי וחוץ מלסנוור הם גם לא עושים את עבודתם בנהיגה בערפל כי אלומת האור גבוהה מדי. (אלומה, אנשים... לא הלומה שזו מישהי בהלם או מהלומה שזו מכה חזקה, עברית רבותיי, עברית).

ולסיכום -

המלצתי - בואו לא נפתח יותר דיוניים נאיביים שכאלה.

מי שרוצה נאיביות - שייפתח ערוץ האופנה. לפעמים מראיינים דוגמניות שרוצות להיות רופאות במדינות העולם השלישי...

הבנתי אותך.

אני נאיבי בזה שאני מעוניין לתקן את המציאות העקומה שאתה זה שחי בה, זו שמנעה ממך לקבל חינוך מוטורי מראש.

המציאות הזו שבגלל שהיא כ"כ דפוקה, אפילו שכבר יש חוק נהיגה ספורטיבית (עוד המצאה ישראלית עקומה.. צריך לחוקק כדי שאפשר יהיה לנהוג) לך אסור לעשות כלום איתו עד שאין לך מכונית מירוץ פרטית שחוץ מלהתחרות אתה לא יכול לעשות איתה כלום..

אני זה שמנסה לעורר את המודעות ולפתוח את העיניים ולפתח תרבות.

עכשיו תחשוב טוב טוב על הציטוט הכל מטופש הזה שכתבת ותגיד לי מי מבינינו הנאיבי ומי מבינינו אטום כמו סלע וצר אופקים כמו חפרפרת עיוורת.

:evil:

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תחשוב טוב טוב על הציטוט הכל מטופש הזה שכתבת ותגיד לי מי מבינינו הנאיבי ומי מבינינו אטום כמו סלע וצר אופקים כמו חפרפרת עיוורת.

:evil:

מוטי

כל מילה סלע...וגם הרגת אותי מצחוק עם הדימוי:-D

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אני ממש לא מסכים איתכם! זוהי ארץ חופשית ואני אעשה מה שבראש שלי עם האוטו שלי כל עוד זה חוקי ובטיחותי ולא מסכן אף אחד,ואם זה מפריע למישהו אז זו כבר באמת בעיה שלו.

בעצם חבל על הוויכוח אתם זקני העם לא תבינו אותנו את הדור הצעיר!.

עוד לא החלטתי מה אתה יותר, סוציומט או אגואיסט.

אמנם אני משער שאני לא הרבה יותר מבוגר ממך,אם בכלל, אבל המשפט המודגש הוא חלק מהסיבה ש"זקני העם" מעדיפים (לרוב בצדק) שהנוער של היום- מוטב היה אם היו נשארים במצב נוזלי...

מוטי, מסכים איתך שלעיתים לאנשים יש גישה שלילית לשיפורים, אבל בוא אני אתן לך את הקונטרה, ואז תבין למה באמת עדיף שחלק מהאנשים פה בארץ לא יתעסקו עם שיפורים:

הלך גאון אחד והחליט שהוא רוצה שתיהיה לו הונדה סיוויק חזקה.

הביא מנוע,השתיל,הביא טורבו,השתיל.

הרכב עמד על מעל 400 כ"ס, מיותר לציין שהרכב נסק די בקלילות למהירויות יפות של 250 קמ"ש וצפונה.

עד כאן הכל טוב ויפה (באמת, כל הכבוד על ההשקעה).

ברקסים מקוריים של הונדה סיוויק.

שוב אכתוב את זה:

מעל 400 כ"ס, מעל 250 קמ"ש, ברקסים מקוריים של הונדה סיוויק,קרי דיסקים מקדימה, תופים מאחורה, לא רפידות ספורטביות,לא צינורות בלימה (אני אפילו לא מדבר על מערכת בלימה איכותית ומקצועית שתבלום כראוי את הכוח הזה), פשוט כלום.

אני מאמין שאין צורך לפרט את מרחקי הבלימה של הרכב הזה, משהו בסגנון בלימת נחיתה של מטוס ג'מבו 747.

אני בעד לשפר ולהשקיע, אבל הבעיה היא שאנשים לא עושים את זה עם שכל, לא עושים את זה עם מחשבה ותכנון, אלא פשוט זורקים על האוטו.

אני לא מדבר על שיפורי מנוע מינוריים שלא מצריכים שידרוג של מערכות בטיחותיות, אלא בכוונה נתתי את הדוגמה של הסיוויק, כי תמיד חשבתי על כמה הפרוייקט היה מרשים, וכמה היה דפוק, במקביל.

אני גם בדעה שלא חשוב סוג הרכב, אם אתה אוהב את הרכב ובא לך לשפר אותו, לך על זה !

האמת שלפני איזה 4 חודשים ראיתי לאנטיס כסופה (דור שני) מושקעת ויפיפייה, הרכב עבר הנמכה וג'אנטים יפים עם חתך נמוך, ואגזוז שהשתלב יפה עם המראה של הרכב, וממש שמחתי לראות בחור שמשקיע ברכב, למרות שזה רכב ללא יומרה ספורטיבית (ודווקא בגלל זה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהייתם מתים שבארץ תיהיה רמה לשיפורי הרכב כמו בארה"ב ואז אף אחד לא היה מתלונן על רעשים בלילה(חוץ מהאזרחים שזה מפריע להם)! לכו תראו מה הולך שם ברחובות בלילה,לא נרא לי שמישהו מתחשב שם על התושבים של אותו הרחוב שבו מתקיים מפגש ודראג רייס בלילה.

בקיצור תיקראו לי איך שאתם רוצים ואני לא צריך שום נ"ק זכות מכם כמו שנאמר כאן מקודם,אל תעשו לי טובות שאתם מעריכים אותי כי מי שבאמת מכיר אותי יודע להעריך אותי כמו שאני ומי שאני.

ולידיעתכם לא אין לי אגזוז פרי פלו ולא אין לי מערכת של ALPINE(המערכת נמכרה) ואני לא עושה רעש או כל דבר אחר אשר מפריע לאנשים לישון אחרי 11 בלילה ואני גם אחד מאלו שזה מפריע להם אבל אני לא אומר על זה כלום כי זו הדרך שלי להסתכל על הדברים הללו(אני יכול להתעצבן כמו כולם אבל לא עושה כלום).

וגם אם מישהו מפריע לכם אז ניתן לגשת לאותו הבן אדם ולבקש ממנו יפה שיפסיק להפריע ושלא יחזור יותר,בד"כ האנשים מבינים מה אתם רוצים מהם ולא חוזרים להפריע יותר כי בסה"כ בסוף כולנו בני אדם.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אם מישהו מפריע לכם אז ניתן לגשת לאותו הבן אדם ולבקש ממנו יפה שיפסיק להפריע ושלא יחזור יותר.

לא רוצה לגשת לאף אחד ולבקש ממנו משהו. בטח לא כשאותו אחד יפתח עליי ג'ורה ויגיד לי שזו זכותו הטבעית כאזרח במדינה דמוקרטית (או , בתרגום לשפתו :

למה מי אתה שתגיד לי מה לעשות ? לך תזדיין יה מניאק
).

רוצה שאותו חרא קטן יידע לבד שמה שהוא עושה מפריע , ואם לא - אז שמשטרת ישראל תדאג לזמבר לו את הצורה (ולא מעניין אותי שאין להם כח אדם לטפל בזה. שיורידו תקציבים מכמה פרזיטים שיש במדינה וייתנו למשטרה מספיק כח אדם).

כי אתה יודע למה ?

אותו עבריין קטן שהיום מצפצף על חוק שעות המנוחה (יש כזה דבר ,לא תאמין. כשאתה נוסע בווליום בלילה אתה עובר על החוק. גם במדינה ה-FUCKEN דמוקרטית הזו) - מחר יבין שהמשטרה חסרת אונים ויגנוב טאסות למישהו אחר - כי למי במשטרה יש כח להתעסק עם זה , ואח"כ יוצץ למישהו שיעיר לו את הפנים - כי במשטרה יעשו לו נו נו נו , ולאט לאט יגיע לדברים יותר רציניים.

נכון , לא כולם - אבל להיות היום עבריין זה לא ממש סיפור גדול. בהרבה מקומות זה ההיפך. כבוד.

ואגב -אני לא מאשים פה את השוטרים. אלא את מי שממונה עליהם. נסו אתם לעבור יומיים במשמרת של שוטר , עם משכרות של שוטר מן השורה -נראה כמה נלהבים תהיו לתקן את העולם.

בחיפוש אחר החופש העצמי של האזרח ,שכחו איפשהו להגן גם על החופש של כלל הציבור - או , אם תרצו ,של האזרח השני.

תעשה כל מה שבא לך - מצידי תשגל כבשים כל עוד זה לא מפריע להן - אבל תעשה את זה במקום מבודד. כי אם הפעיות של הכבשה רמות מדי - זה כבר מפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וד"א , אם תסתכל על ארה"ב ... אתה תבין שמי שעושה את ה"רייסים" והבלאגנים שם זה בדיוק הגירסא המקבילה לערסים של פה.

הקשר בין זה לספורט מוטורי = 0 והם לא מתחשבים וחזירים בדיוק כמו האנשים שאתה תיארת מיצובישי.

אני חשבתי שהתרד ידבר על האנטי הכללי של אנשים לשנות מהמקורי.

וזו גם תופעה די נפוצה , בתור משהו ששינה את הרכב שלו מעט ( בעיקר בתחום האחיזה אבל עדיין ) אני חייב לציין שזה כיף לא נורמאלי , ואני אכן שם לב לאנטי בפורום של "מקורי , לא צריך יותר בלה בלה בלה " שנובע בעיקר מחוסר ידע וחוסר פתיחות ראש.

בקשר לשיפורים , מוטי אתה תאלץ לסלוח לי אם אני לא מחשיב לשים פילטר ישר על המצערת בלי מחשבה (פונטו ק. ביות. :) ) לשים דוד אחורי, מדבקות , לדים , גבות , שפמים , שעווה וגילוח בתור שיפורים.

אני מדבר על דברים אחרים שאנשים פשוט לא מודעים להם בפורום ולכן הרבה ישר שוללים את זה, כמו החלפות מנועים , הגדשות של מנועים קיימים , החלפות מערכות בלימה , שינויי קאמשפטים ועוד...

אבל מה לעשות , כל השאלות האלו שוחקות , ואחרי מליון פעם שמשהו שואל מה צ'יפ יתן לו לפיאסטה 1.1 קרבורטורים שלו - כבר עונים - עזוב אותך ( ואז בדיעבד עוד 5 נגררים ממשיכים עם התשובה הזו )

ליביו - שמזיין תשכל יותר מדי...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה קשקשן, רד מזה.

יש לי אחלה מדבקה בחלק העליון של השמשה הקדמית, נסעתי ככה שנתיים וחצי... בחיים לא הפריעה לי לראות רמזור, תמרור או מכונית אחרת, למה על מה אתה נוהג? הליקופטר?!

גם מדבקה בחלק התחתון של השמשה הקדמית לא מפריעה לראות כלום חוץ מאשר את מכסה המנוע שלך עצמך ותאמין לי שאני כבר יודע איך הוא נראה והייתי מסתדר גם בלי המראה שלו תוך כדי נהיגה.

צא מהשטות הזו.

אחד לאחד - מדבקה בחלק העליון של החלון היא אחלה תוספת בטיחותית שבעולם.

נשמע הזוי? תתפלא!

היא מונעת ממך סינוור של השמש בנהיגה בשעות בין הערביים ובזריחה הרבה יותר טוב מאשר סוככי השמש כי אין בה רווחים והיא גם ממשיכה מאחרי המראה.

רק שתדע שיש תקנות תעבורה שאוסרות מדבקה בשמשה קדמית מעל לרוחב מסויים.(לא זוכר את הרוחב) אני לא נגד מדבקות כללית אני נגד אותם מדבקות שמשאירות רק חריץ קטן כמו בטנק.

שמש מסנוורת אותך, אז בשביל זה מהנדסי רכב המציאו מגיני שמש באוטו שמורידי אותם כשצריך.

אני לא יודע אם אתה מבקר בארץ לעיתים קרובות, אבל אם הייתה רואה סגנון שיפורים שהולך פה... לא הייתה עונה לי בתקיפות כזאת.

תקרא איך אנשים פה מגיבים בסגנון " מה איכפת לי מהרעש, כולם על הז***"

אם ככה אז קיבינימט אני מאחל ששוטר יתפוס אותם ויתן להם הורדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זאת רק אני, אך עד עכשיו לא ראיתי מדבקות שבאמת מקטינות את שדה הראיה ובהגזמה משאירות חריץ קטן כמו בטנק.... גם לי יש מדבקה שלא מפריעה לי כלל.... אתה קצת מכליל לא? קצת הרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהייתם מתים שבארץ תיהיה רמה לשיפורי הרכב כמו בארה"ב ואז אף אחד לא היה מתלונן על רעשים בלילה(חוץ מהאזרחים שזה מפריע להם) נו ממש הגיון חוגג. אתה כותב אף אחד לא מתונן חוץ מאזרחים שמתלוננים. מה ניסית להגיד? אתה רוצה לעשות מירוצים בלילה כמו בארה"ב, סע למקום נידח ותעשה שם רייסים כמה שתרצה.

וגם אם מישהו מפריע לכם אז ניתן לגשת לאותו הבן אדם ולבקש ממנו יפה שיפסיק להפריע ושלא יחזור יותר,בד"כ האנשים מבינים מה אתם רוצים מהם ולא חוזרים להפריע יותר כי בסה"כ בסוף כולנו בני אדם.

כן ואז אותו בן אדם שעושה רעש יגיד "נו על הזין שלי, זה מדינה דמוקרטית" מה תענה לו?

אז זהו שבדר"כ אנשים לא מבינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זאת רק אני, אך עד עכשיו לא ראיתי מדבקות שבאמת מקטינות את שדה הראיה ובהגזמה משאירות חריץ קטן כמו בטנק.... גם לי שם מדבקה שלא מפריעה לי כלל.... אתה קצת מכליל לא? קצת הרבה...

אתה קצת לא קורא עד הסוף או חסר הבנה? ראית שכתבתי כולם? ראית שהכללתי את כולם באופן גורף? כתבתי שיש כאלה. וראיתי אותם. מה אתם קופצים ישר? עשיתם שיפורים? יופי תהנו, אף אחד לא נגד זה. אני נגד שיפורים שעושים נזק לסביבה וסובבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני בחורה :evil: דבר שני, האחוז שאגזוז לחץ יפריע לי באמצע הלילה הוא די קטן יחסית לאחוז שמישהו ידליק מערכת ביתית בשעות הקטנות של הלילה או זוג שפתאום יתחשק לו לריב ושכל הרחוב ישמע... כך שכמו שמוטי ציין, מי שרוצה להפריע, יעשה זאת בין אם זה על הכביש או לא...הרי אם בארץ תחום השיפורים היה יותר מפותח והיה יותר ידע, אני בטוחה שיותר אנשים היו משפרים לכיוון החיובי מאשר לשלילי ולמסוכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...