Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דיון] שיפורים, רוח האנטי המעצבנת

שימו לב! השרשור הזה בן 6683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוטי

רוח האנטי באה בגלל שלא משנה מה אתה עושה אתה יודע שיש סיכוי מאוד גדול שתקבל הורדה מהכביש (כי בדיוק אתמול הייתה תאונה שהיו מעורבים חברה צעירים -לא מזכירים את המבוגרים) או שלא תעבור טסט (למרות שהרכבת פילטר פתוח ),

כמובן שיש את אלה שחושבים שהם יודעים לנהוג יותר טוב מכולם ( והוכחות על כך יש לי הרבה רק שאין כוח לכתוב -יאשה + אופיר ++++ הם ההוכחה בעיניים ) והם גם מרשים לעצמם לשפר את הרכב בכדי שיהיה יותר חזק ללא קשר לשלדה וכד' ( " אני לא צריך הדרכה ,אני נוהג באימפרזה טורבו עם 700 כ"ס , הונדה , 306 טורבו וכד' וכד'" )בקיצור אם אתה רוצה שלא תהיה את רוח האנטי אז אולי תפתח ת'רד בנושא שיפורי רכב -יעודם,תפקידם ואף סיכוניהם למען אלה שעדיין חיים בסרט מהיר ועצבני.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לישום בעיה עם זה שישים מדבקות כמה שהוא רוצה . יש כאן אי הבנה , יש לי בעיה עם אלו ששמים מדבקות במקומות כאלו שאין שום אפשרות שיראו את הרכבים מסביבם בכביש וכנ"ל כל התגובה שלי

שוב, מדבר על משהו ספציפי, יש ויש, מוטי דיבר בכללית על רוח האנטי שיפורים

מוטי

רוח האנטי באה בגלל שלא משנה מה אתה עושה אתה יודע שיש סיכוי מאוד גדול שתקבל הורדה מהכביש (כי בדיוק אתמול הייתה תאונה שהיו מעורבים חברה צעירים -לא מזכירים את המבוגרים) או שלא תעבור טסט (למרות שהרכבת פילטר פתוח ),

כמובן שיש את אלה שחושבים שהם יודעים לנהוג יותר טוב מכולם ( והוכחות על כך יש לי הרבה רק שאין כוח לכתוב -יאשה + אופיר ++++ הם ההוכחה בעיניים ) והם גם מרשים לעצמם לשפר את הרכב בכדי שיהיה יותר חזק ללא קשר לשלדה וכד' ( " אני לא צריך הדרכה ,אני נוהג באימפרזה טורבו עם 700 כ"ס , הונדה , 306 טורבו וכד' וכד'" )בקיצור אם אתה רוצה שלא תהיה את רוח האנטי אז אולי תפתח ת'רד בנושא שיפורי רכב -יעודם,תפקידם ואף סיכוניהם למען אלה שעדיין חיים בסרט מהיר ועצבני.

אני ויאשה הוכחות למה?

לא הבנתי, אתה אומר שאני ויאשה חושבים שאנחנו נוהגים יותר טוב מכולם? ששיפרנו מנוע בלי לשפר שילדה?

אני אדבר בשם עצמי, למרות שאני מאמין שיאשה יסכים איתי, בחיים לא אמרתי שאני נוהג יותר טוב מכולם

שיפרתי שילדה עם המנוע, ואני ממשיך לחפש, אם היית יודע כמה קשה להשיג מוטוץ פיתול אחוריים ואנטי רול בר אחורי ל309 הייתי מבין כמה אני מתאמץ בשביל זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שנראה לי , הוא התכוון שאין לו כוח לרשום ואז הוא אומר שאני ואתה כתבנו כבר את זה...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי

רוח האנטי באה בגלל שלא משנה מה אתה עושה אתה יודע שיש סיכוי מאוד גדול שתקבל הורדה מהכביש

שטויות.

בתשעים וחמש אחוז מהמיקרים אף אחד בכלל לא מדבר על חוקיות וכמעט כל ההודעות באותם השרשורים הם הודעות של לגלוג על זה שבנאדם X רוצה להתקין Y על אוטו W.

בקיצור אם אתה רוצה שלא תהיה את רוח האנטי אז אולי תפתח ת'רד בנושא שיפורי רכב -יעודם,תפקידם ואף סיכוניהם למען אלה שעדיין חיים בסרט מהיר ועצבני.

בקיצור במקום להושיב אותי לעשות שיעורי בית (אין צורך, את שלי כבר סיימתי..) אני אסתפק בצמצום כמות זיוני השכל... בדיוק כמו שנעשה כבר לפני כן בנושאים אחרים, גם כאן אפשר פשוט להתחיל למחוק הודעות של קשקשנים.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס הוא לא אוטו משעמם-להיפך,הוא אוטו מ א ד משעמם.

וכן,לצערי נהגתי בו.אוטו פשוט "סתם".גם הישנה,גם החדשה.זו דעתי.אולי אם הוא היה משופר היטב הייתי חושב אחרת,אבל...לא אוהב פוקוס.וכדי שלא תעלב,תדע לך שאני גם לא אוהב פורשה,אז אתה יכול להירגע.

אם אתה אומר שפוקוס זה רכב משעמם וגם פורשה זה רכב משעמם אז אתה שולל הרבה אפשרויות. אתה אומר שאחת המשפחתיות המהנות ביותר לנהיגה היא משעממת וגם אחת ממכוניות הספורט האקזוטיות והטובות ביותר לנהיגה היא גם משעממת. איזה רכב לא משעמם ?

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שפוקוס זה רכב משעמם וגם פורשה זה רכב משעמם אז אתה שולל הרבה אפשרויות. איזה רכב לא משעמם ?
אין לי משהוא אישית נגד הפוקוס.אני לא תוקף אותה על התנהגות כביש רעה או על ביצועים לא משהוא או על שילדה מעפנה או לא יודע מה-הדברים האלו בפורד לא מעניינים אותי כל כך,ככה שלא בדקתי לה את המפרט "בין הרגליים".נהגתי בה,לא ריגש אותי.לא מעוצבת יפה או חכם במיוחד,אוטו משפחתי שנוצר בלי רגש(שזו הבעייה שלי גם עם רוב הגרמניות,למעט פורש-שם זה יותר עמוק מזה...),ופשוט-לא ממש מעניין.יש עוד 1000 כמוה.לא לחיוב ולא לשלילה.האיטלקים יודעים לעצב טוב,הצרפתים יודעים לעצב טוב אחרי הרבה יין(...),ולחלק השני של הגרמניות יש גם עיצובים טובים.וגם הפיד-בק מהנהיגה הוא אחר.בפוקוס פשוט השתעממתי חצי למוות,בגלל הגיר האוטומת(ואתם מבינים למה אני מתכוון)שלה,שלא הגיב כמו שאני אוהב,פשוט אוטו בלי אישיות ייחודית.החדשה נחמדה יותר,בעיקר מבפנים,אבל לא נהגתי בה,אז אני מנוע מלדבר עליה.

אל תטעו ותבינו אותי לא נכון-אני לא אתנגד לפוקוס,אבל כשיהיה לי סכום כסף מספיק לקנייה של אחת,אני אקנה משהוא יותר לטעם שלי.

למרות שאני קצת משוחד,הפיאט שלי הייתה מאד כיפית בשבילי לנהיגה,עוד מרגע נסיעת המבחן.וגם ראיתי בה יותר פוטנציאל לשיפורים חיצוניים מאשר בפוקוס.אני מנסה להוכיח את זה...תמונות:

fiat_marea_01-1.jpg

platy on steroids.jpg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחת ממכוניות הספורט האקזוטיות והטובות ביותר לנהיגה היא גם משעממת. איזה רכב לא משעמם ?
רק עכשיו שמתי לב שזה מה שאמרת.שים לב-לא אמרתי על הפורשה שהיא משעממת,אמרתי שאני לא אוהב אותה.יש הבדל.משעממת היא בטוח לא...

הסבר מעמיק יותר?-בבקשה:

צב.חמוד,אבל משעמם.

צב נינג'ה.לא משעמם בכלל,אבל מה-זה דפוק...

*נכון לזמן כתיבת שורות אלה לא נפגעו צבים ו\או צבי נינג'ה פיזית או מנטאלית ע"י הכותב.:shock:

:silly:טוב אני כבר לא בטוח שאני שפוי..:loco:.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...