Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דיון] שיפורים, רוח האנטי המעצבנת

שימו לב! השרשור הזה בן 6688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצחיק אתה אהה? מאיפה לך שאני חכם גדול? הידעת קיימות מדבקות שקופות שדרכן ניתן לראות?
מתי תבין שלא דיברתי ספציפית עליך?.... דיברתי על אלה ששמים מדבקה ענקית (לפעמים גם בחלק תחתון של שמשה) ולא רואים דרכה דבר. אם אתה רואה הכל טוב סע לשלום המפתחות בפנים. אני שמח שיש לך ALPINE באוטו או שלא...

בקיצור סע, איך שאתה רוצה לאן שאתה רוצה. מקווה לא לראות אותך באזורנו.....

הויכוח בסגנון "אני עושה מה שבזין שלי לא מעניין אותי".....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקשיבו, אני יש לי התחשבות, אני לא כמו חברים שלי זונות, אני רואה זקנה רוצה לחצות? אני נותן זכות קדימה לא חותך אותה על 50, אני נוסע כמו בנאדם אני לא מסכן אף אחד, אני לא עושה דבריים לא חוקיים (חוץ ממאוחר בלילה שעה 5 שאין מכוניות בסביבה), ואני שמתי מערכת ב-5 אלף שקל באוטו שלי בשביל להנות ממנה לשמוע יפה וחזק, לא בשביל לשמוע על 20 בשקט ולהרדם על הכביש!

ככה אני אוהב וככה אני עושה, ואם אני מקבל סיפוק מהצליל יניקה של הפילטר אויר או מהצליל של הפורק לחץ (שאין לי) אני ישים את זה ולא יחשבן לאף אחד פה. גם אם זה נותן לי כוח למנוע או דיוק וגם אם לא!

כל עוד יש משהו שאני אוהב כמו שמוטי אמר, שיהיה הכי מגוחך בעולם, כל עוד זה נותן לי סיפוק וכיף? על הז*ן שלי כל העולם ואני ישים את זה ויהנה מזה, הרי לא סתם "שיפורים" אלו חוקיים במדינתנו האוסרת כל דבר, לא כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה?

אם זאת ארץ חופשית - אז לי בא להסתובב עם פטיש 5 ק"ג ולנופף בו באוויר. זה חוקי ובטיחותי.

חבל רק שבמקרה אתה והאוטו שלך עלולים לעבור בטווח ההתעופפות.

זה לא שאני לא מבין דור צעיר ,אלא אני לא מבין איך אדיוט שמרגיש שכל העולם על הזין שלו לא מקבל איזה בומבה לפנים שתזכיר לו שיש עוד אנשים בעולם מלבדו ושהוא מפריע להם.

חתיכת אגואיסט.

במיוחד בשבילך - בדיחה שמתארת בדיוק את ה"חופש" שאתה צריך (השגיעוט הועתקו מהמקור ,עוד נדבך ב"תרבות" הישראלית המפוארת :

אני שמח שאתה דופק תרנגולות שמר :wink:(לבריאות).

טוב חאלס לריב הדיון הזה לא יגמר בטוב,סתם נסתכסך אחד עם השני ולא נשיג מזה כלום כי האנשים ימשיכו לעשות מה שבזין שלהם כל עוד הם לא יחטפו את הבומבה מהפטיש 5 קילו שלך שמר.

לילה טוב וששששששקט לכולם :wave: .

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חלאס,מחר אני מסגיר את עצמי למשטרה,יש לי אגזוז זרימה חופשית,כמה אני יקבל מאסר עולם בפועל ללא אפשרות חנינה? בעצם עזבו אני אורז מזוודות ובורח למקסיקו.

אני מקווה שלא יכניסו לי סעיף פילטר פתוח,ופריקת גדישה בפרהסיה.

זהו אני פושע,עכשיו אני לא אהיה טיס :sad: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו לשים ספויילרים שהם בעצם שולחנות טיולים, תמשיכו לשים מדבקות שמוסיפות כ"ס, תמשיכו לנסוע עם אולטרה בתוך האוטו, תמשיכו לנסוע עם מוזיקה וחלון פתוח במחשבה שאתם עושים רושם על מישהו, (סאונד יותר טוב מתקבל עם חלונות סגורים, ככה שאין לכם תירוץ לגבי החלון הפתוח), תמשיכו לנהוג עם פנסי ערפל, ותמשיכו לשרוק לבחורות ברחוב, אבל דעו לכם זאת,

תמיד נראיתם ותמיד תראו כבדיחה, ותמיד תמיד תספקו לנו על מה לצחוק בערב.

אתם גם ככה לא יושבים על הגג של האוטו ומסתכלים עליו תוך כדי נסיעה, אתם גם ככה לא רואים את הפנסי ערפל מתוך האוטו, וגם ככה דופקים את העיניים עם האולטרה, וגם ככה כל ההתנהלות הלא מפותחת שלכם היא בדיחה אחת גדולה.

מתי תתחילו להיות אנשים טובים?? מתי??

הצורה שבה נראה האוטו שלכם, והצורה שבה אתם מתנהגים על הכביש, משקפת באופן מוחלט את צורת החיים שלא מפותחת שלכם.

בתקווה שההודעה לא תמחק... אם כן, לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חלאס,מחר אני מסגיר את עצמי למשטרה,יש לי אגזוז זרימה חופשית,כמה אני יקבל מאסר עולם בפועל ללא אפשרות חנינה? בעצם עזבו אני אורז מזוודות ובורח למקסיקו.

אני מקווה שלא יכניסו לי סעיף פילטר פתוח,ופריקת גדישה בפרהסיה.

זהו אני פושע,עכשיו אני לא אהיה טיס :sad: .

אתה פושע אם אתה מפריע לי ב-2 בלילה על 7000 סל"ד ואתה עושה את זה 15 פעם הלוך ושוב.

אתה גם פושע אם יש לך מערכת עתירת וואטים ואתה מפעיל אותה בעוצמה מלאה מתחת לחלון של מישהו בשעות המנוחה המקובלות.

אגב -אתה יכול להיות גם פושע אם סתם תשב ותצעק . לא צריך אוטו בשביל זה.

כשגרתי בעיר היו לי שני קרטוני ביצים ספייר בבית -בדיוק למקרים כאלה. משתיק יופי את החוליגנים האלה.

(מאותה תרנגולת שהייתי מזיין , מר מיצובישי שולט - אם זה ממש חשוב לך).

סתם בשביל האנקדוטה.

עד לפני 4 שנים (עד שנגנבה) הייתה לי מערכת לא קטנה באוטו.

3 מגברים ,סאב, קומפוננטים וכו'.

את המערכת היו שומעים מרחוק. הרבה יותר מאשר אגזוז פתוח.

בנסיעות בינעירוניות וכיו"ב - המערכת עבדה. תאמינו לי.

בעיר ,בטח ובטח בלילה - היה ווליום של רדיו AM תדיראן. לא יותר.

זה לא עניין של גיל - קוראים לזה חינוך והתחשבות בזולת.

אבל כנראה שלא הייתם בשיעור הזה. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כנראה שלא הייתם בשיעור הזה. :?

זה לא שהם לא היו בשיעור

לצערינו - אין כבר שיעורים כאלה וחבל

ע"ע שגיעוט קתיב איומות ונוראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד הכל קשור לחינוך ולכבוד הזולת,גם לאנטיס 1600 אם תעבור ברחוב ב7000 סל"ד היא תרעיש כמו שצריך.

וגם מוזיקה קלאסית בווליום גבוה מפריעה.

אף פעם לא התעוררתי מרכב עם אגזוז פתוח שעבר ברחוב שלי,אך פעם לא ניגש אליי שכן ואמר לי שאני מפריע לו ,להפך הרבה ניגשים ושואלים על הרכב ומקבלים הסבר מקיף ממני ואולי גם סיבוב (אני נוהג כמובן).

לכל אלו שהתלוננו על רעש אגזוז פתוח,לדעתי אתם סתם מחפשים סיבה למסיבה,אגזוז פתוח נורמלי (ולא כזה שעשו לו חור בשביל רעש) לא מפריע לאף אחד ולא גורם לתינוקות לבכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה ירדתם מהפסים .

סליחה , לא ירדתם מהפסים אלא הראתם מה באמת אתם .

אני יודע שכואב לכם לשמוע , אבל שמר צודק בכל מה שהוא אומר . נקודה .

גם לי היו מכוניות ( ועדיין ) מרעישות .

בחיים לא הרעשתי . בחיים . ( בשעות המנוחה המקובלות שזה כולל צהריים )

אם הייתי נכנס לשכונה הייתי מנמיך את הווליום לגמרי . ( למה מי אני שאני אעיר מישהו ? )

אותו דבר לגבי המנוע , הייתי מוריד ל"ניוטראל" ובחנייה מכבה ישר . ( למה מי אני שאני אעיר מישהו ? )

אותו דבר לגבי הקטע עם מכוניות הטורבו שעברו תחתיי , אני מפסיק לגדוש כ 2 3 דקות לפני שאני מגיע לשכונה כדי שאני אוכל לכבות את המנוע ישר בחניה ( אסור ישר אחרי גדישה לכבות... וצריך להמתין כחצי דקה עד דקה וחצי בערך )

מי אני קיבינימט שאני אעיר מישהו ?

אתם מגעילים אותי בדיבור הזה .

מיצובישי רולז , הרגע הצלחת לקחת את כל נקודות הזכות שקיבלת ממני על המתאם הגה שבנית ועל היוזמה... ( היחס שלך כלפי אחרים הוא מגעיל ואני ממש מתאפק לא להגיב כמו שאני רוצה )

גם אני הייתי בגילך . גם שמר וגם הרבה אחרים .

תאמין לי שאני , שמר ועוד רבים התנהגנו כמו בני אדם גם בגילך .

להתנהג כמו בן אדם לא צריך גיל , צריך חינוך

הנה , אפילו הגדלתי , שתראו טוב... ( לפי הדיבור שלכם אתם כנראה קצת בעייתיים )

למה נראה לך שצריך גיל לזה ?

כי אתה צעיר ?

חביבי , אם אתה עכשיו ככה , למה נראה לך שכשתתבגר את תשתנה ?

אם עכשיו אתה זורק זין על כולם אז תאמין לי חביבי , זה רק יחמיר .

אבל מה אני מזיין ת'שכל... אתה אפילו לא קולט שאתה עושה טעות .

גועל נפש .

לא מכוון רק אליך , חוקי מיצובישי אלא כלפי כל אותם מטומטמים .

כן , מטומטמים .

זו עוד מילה יפה לכנות אתכם .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד הכל קשור לחינוך ולכבוד הזולת,גם לאנטיס 1600 אם תעבור ברחוב ב7000 סל"ד היא תרעיש כמו שצריך.

וגם מוזיקה קלאסית בווליום גבוה מפריעה.

וואלה .

בטח עשרות קשישים רכובי לאנטיס טסים לך מתחת לבית על המנתק (של קוצב הלב) בעודם נותנים בראש עם "מפצח האג(זו)זים" ...

תקרא שוב ,ואם צריך -תרשה לי לפרש לך.

מדובר על ההפרעה לזולת , באשר היא. לא על מה משמש להפקת המיטרד.

מה לעשות - וחלק גדול מה"משפרים" למיניהם מנצלים את השקעתם המפוקפקת למירור חייהם של הנקרים בדרכם ?

בעוונותיי אני מבקר פה ושם את הקו האדום. אולי אני אפילו נוסע "טיפה" מעל המותר , וברעש כזה או אחר.

כשאני נמצא במקום יישוב , אני נוסע במינימום סל"ד ועם רדיו בווליום סביר - לא כזה שכל העולם ישמע ב-3 לפנות בוקר.

תחשוב שמישהו יבוא ויעיר אותך באמצע השינה שלך. יום אחרי יום. באופן קבוע. יהיה לך נחמד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה לא מבין את הנקודה שלי,החבר'ה שהגיבו בשירשור כאן,שללו מיד על הסף התקנת אגזוז פתוח או כל שיפור אחר ,לא מעניין אותם בכלל אם אתה מפריע או לא לאחרים.

תסביר עד מחר שאתה לא מסכן אף אחד ומשתדל לא להפריע,זה לא מעניין אותם בשבילם אני אשאר חוליגן ערס,וזה נותן לגטימציה לרשויות למרר לי את החיים "כי זה מה שהעם רוצה".

תקרא את השירשור שמוטי התכוון אליו,יש שם בחור שקיבל הורדה מהכביש על אגזוז,ישר תקפו אותו שהוא חוליגן וטוב שקיבל הורדה,מאיפה להם שהוא ממרר לשכניו את החיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה דרך אגב

אני מאלה שנוסעים עם אור ערפל בלילה כן גם כשאין ערפל

אני כבר מתנצל אם זה מפריע לך ה"שיפור" הזה

בקיצור בן אדם .. צא מהסרט שלך ..

שישרפו לך כל המנורות באוטו

כל הפיוזים

שיהיה לך קצר שלא תצא ממנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישרפו לך כל המנורות באוטו

כל הפיוזים

שיהיה לך קצר שלא תצא ממנו!

זה יקרה בלי קשר .

יש לו פיאט...

( סתאאאאם , הומור... :wink: )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...