Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דיון] שיפורים, רוח האנטי המעצבנת

שימו לב! השרשור הזה בן 6657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לSILVER SIVIC

כן איכפת לי שמישהו הדביק גבות, כי כאשר הוא מדליק אורות לא רואים אותו

כן איכפת לי שמישהו הדביק מדבקה על חצי שמשה, כי הוא לא רואה אותי בכביש

כן איכפת לי שמישהו הדליק פנסי ערפל באמצע יום (או לילה), כי זה מסנוור אותי

כן איכפת לי שמישהו שם אגזוז מרעיש, כי זה מעיר אותי בלילה

אתה רוצה להוסיף לאוטו חצאיות, לשים באוטו שטחים (כאילו אלומניום), לשים מערכת טובה לשים אור נאון באוטו בבקשה תעשה את זה רק שזה לא יפריע לשאר אנשים.

דרך אגב לא כתבתי בשום מקום מילה ערס, פשוט לפי תאור שלי כנראה שישר עלה לך דמוי מסוים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה להשמע יותר מידי מתחסד לטעמי . בוא אני יתן לך סיטואציה הפוכה ,

יש לך הונדה סיביק לצרוך העיניין , וקיבלתה אחלה מתנה מסבתא - 20K ש"ח .

מה היית בוחר? - ערכת טורבו מלאה? .. משהו שיתן לך גישה ל250 סוסים .

או ערכת אחיזה מלאה - צמיגים , בולמים , בלמים ומוטות? .. משהו שיתן לך טיפה יותר בטיחות ( וגם זה בספק )

אתה פשוט לא יודע מה אפשר לעשות ב20K.

ותאמין לי צמיגים, בולמים, בלמים יתנו לך בטיחות בוודאות ולא רק בג'ימיניקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיון מאוד מהותי וחשוב.

גם אותי מעצבן לראות ערסים שעושים חראקות ומפגני כח במפגשים בין אנשים ומכוניות ואכן הרכבים שלהם מזעזעים(הנה בא "אבל" גדוווול) אבל,

כמו שאמרו חכמים"על טעם ועל ריח אין להתווכח"

מה שבעיני מזעזע בעיני אחר ניראה מדהים,לכן ענין סוג הרכב/סוג השיפורים (פילטרים כאלה ואחרים,אגזוזים בולטים ומוגזמים,מידבקות למיניהם,טאסות ניקל ניאונים ומה לא)

לא צריך לעניין אף אחד,זה מה שהם אוהבים וזה מה שניראה להם הכי משתלם ומתאים לצרכיהם

אי לכך ובהתאם לזאת מומלץ להחליף דיעות בפורום אך לא להטיף את דעותיכם וטעמכם על אחר.

ראו גם בפורומים באירופה אנשים משקיעים סכומים עצומים על חיצוניות ולא גרוש על מכני וזוכים לתגובות הולמות.

בואו ניתבגר ונפרגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע , אני לא מכיר אותך אישית ולא יודע מי אתה , אבל בהודעה שלך יש צביעות מסויימת הייתי אומר ..

" שלהדביק גבות לפנסים כך שעלומת אור מוסתרת או לכסות חצי משמשה קידמית במדבקה "NO FEAR" לא נקראה שיפורים. "

אז בשביל מי שעושה את זה , זה כן - מה הבעיה שלך עם זה?

"במקום להשקיע בצמיגים, בולמים, בלמים, לעשות קורס לשיפור נהיגה וכו'"

אויש נו באמת , עכשיו באמת תעשה לי טובה .

או ערכת אחיזה מלאה - צמיגים , בולמים , בלמים ומוטות? .. משהו שיתן לך טיפה יותר בטיחות ( וגם זה בספק )

וכניסה בקונוס לג'ימקאנה ב20 קמש יותר מהר? - ב20K הייתי גם משפר את המנוע וגם את השלדה ! (ואל תגיד לי שאי אפשר ) .

ועוד דבר... מה אכפת לכם אם יש ל"ערס" ( כן כן כל מי שיש לו אוטו צהוב / אדום / שחור / כחול / ירוק זה אוטומטית ערס )- לא כל מי שיש לו רכב צהוב או אדום או בלה בלה בלה הוא ערס ,ממש לא !!! ,ערס לצורך הדוגמא זה אחד שמגיע למפגשי מכוניות עם רכב שאין לו קשר אחד למושג ספורט(והוא רק שלשום קיבל רשיון " עברתי מכה שניה") ומשתולל כאילו אין מחר + אגזוז בגודל של זין של סוס וישיבת אחלה גבר ,או זה שנוסע לידך (אתה באיביזה טורבו צהובה - הוא באונו ירוקה 1000 ס"מק (שומעים את המנוע ) ומנסה להדליק אותך ללחיצה = ערס

אם יש לו איביזה טורבו והוא רוצה לשים לה צ'יפ?

שיהיה לו בכיף .

ואם הוא בא כאן להתייעץ בפורום הזה שהוא מכיר.. הוא לא שואל אותכם , אני מניח שהוא פונה לחברה הקצת יותר מקצועיים כאן ( כמו מוטי למשל ) ,

ולא הדפקטים שמנסים לעשות צחוק מכל דבר כמו שגיאות כתיב או טעות במילה או 2 כמו הרבה מכאן .

ובבקשה !!! אולי מספיק עם כל הבכי הזה שמזכירים הונדה וערסים ,יש גם כאלה שהם לא ערסים ונוסעים בהונדה ,חאלססססס

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע , אני לא מכיר אותך אישית ולא יודע מי אתה , אבל בהודעה שלך יש צביעות מסויימת הייתי אומר ..

" שלהדביק גבות לפנסים כך שעלומת אור מוסתרת או לכסות חצי משמשה קידמית במדבקה "NO FEAR" לא נקראה שיפורים. "

אז בשביל מי שעושה את זה , זה כן - מה הבעיה שלך עם זה?

"במקום להשקיע בצמיגים, בולמים, בלמים, לעשות קורס לשיפור נהיגה וכו'"

אויש נו באמת , עכשיו באמת תעשה לי טובה .

וכניסה בקונוס לג'ימקאנה ב20 קמש יותר מהר?

ועוד דבר... מה אכפת לכם אם יש ל"ערס" ( כן כן כל מי שיש לו אוטו צהוב / אדום / שחור / כחול / ירוק זה אוטומטית ערס )

אם יש לו איביזה טורבו והוא רוצה לשים לה צ'יפ?

שיהיה לו בכיף .

ואם הוא בא כאן להתייעץ בפורום הזה שהוא מכיר.. הוא לא שואל אותכם , אני מניח שהוא פונה לחברה הקצת יותר מקצועיים כאן ( כמו מוטי למשל ) ,

ולא הדפקטים שמנסים לעשות צחוק מכל דבר כמו שגיאות כתיב או טעות במילה או 2 כמו הרבה מכאן .

אם היו נותנים לי 20K בשביל לשפר משהו באוטו אז הייתי מעדיף לשפר את השילדה כי אני מעדיף אחיזה על פני מהירות ו-כבישים מפותלים על פני כבישים ישרים.

בגדול מהירות ממש לא עושה לי את זה . אני יקח בכל יום אוטו כמו mx-5 שהוא לא הכי חזק אבל מהנה מאוד לנהיגה מאשר איזה רכב טורבו כמו איביזה שיכול להביא לה בראש בקו ישר.

ובקשר לדבר השני שרשמת חבר , אין לנו בעיה עם זה שערסים יעלו פה שאלות על איך לשפר את האוטו שלהם . נכון , יש פה כאלה שלפעמים מסתלבטים עליהם ( ואני לא ישקר אני לפעמים גם בינהם :lol: ) כי הם חושבים שזה שהם ישימו מדבקות no fear או כונס אוויר אז האוטו שלהם יהפוך לטויוטה סופרה ממהיר ועצבני.:screwy:

אבל שיהו קצת הגיוניים עם השאלות ושלא יעברו על החוקים של הפורום כמו לפתוח 700 נושאים שונים.

לעומת זאת יש כאלה(ערסים) שגם רושמים דברים רציניים על שיפורים אמיתיים ועונים להם פה האנשים כמו שצריך. ואלה המון פעמים יהו אנשים עם כבר יותר שכל שלא יעשו שטויות עם האוטו שיכולים להרוג אנשים אחרים בכביש...

ואני מכיר כמה ערסים עם מכוניות חזקות שהם יודעים מתי אפשר לפתוח את המגדש בלי לסכן המון אנשים.

ובכלליות בקשר לערסים , אין לי בעיה שיעשו באוטו שלהם מה שהם רוצים מיצידי שיתקעו מאחורה רקטה לא יודע מה.. אבל יש לי בעיה איתם ברגע שהם מסכנים אותי על הכביש !

ואני רואה יום יום דברים כאלה כמו: "אחשלו בא נחתוך את הקבריולט הזה בכביש נראה לו מי אנחנו "(שזה גם לפעמים בקו לבן רצוף כביש ) .

וזה כבר עובר כל גבול!

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, חבל על כל הכסף שאתם זורקים. המשטרה סוגרת פערים מהר מאוד. לפני כמה ימים עצרו את חבר שלי וז%^# לו את הצורה. בחיים שלי לא ראיתי ירידה כזו מקצועית לפרטים. בטסט לא עזרו כל האישורים שהבאנו לא הסכימו להעביר טסט (והאוטו לא עושה רעש מוגזם).

כל שקל ששמים בשיפורים לרכב הוא סיכון כי יכול להיות שבגלל זה לא יעבירו אתכם טסט או ששוטר יוריד אתכם מהכביש. הנחמה היחידה שאני רואה באופק הוא חוק הספורט המוטורי. אני מקווה שלאט לאט יפתחו יותר ליגות שבהם תוכלו להעמיד רכב עם כל השיפורים שרק בא לכם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים דבר חשוב מאוד.

רוב המשפרי מכוניות שאתם אומרים שנראות מגעיל הם ילדים, אנשים בגיל 17 עד איזה אמצע ה 20, האנשיםה אלה אוהבים מכוניות בדיוק כמוכם, הם רוצים גם אוטו שיראה מדהים וימשוך מבטים.

אבל.

להבדיל מאנשים מבוססים יותר מבוגרים אשר יכולים להרשות לקנות לעצמם את הג'אנט הכי יפה או הספויילר הכי יקר, פשוט בגלל שיש להם את הכסף.

האנשים שאתם מכנים ערסים משפרים פשוט את האוטו במסגרת התקציב, אגזוז רועש זול פי כמה וכמה וכמה מג'אנטים יפים , נורת לד על המכסה מנוע זולה פי כמה עשרות מספויילר מקורי ויקר.

מכון האפקט גורם לאוטו להראות ילדותי, אבל תבינו את מה שאני חותר אליו, כסף.

אם לכל אחד הייתה אותה כמות של מזומנים בכיס, לא היינו רואים את המכוניות המקושטות האלה.

יש לי לדים כחולים באוטו, יש לי אגזוז רועש, והמוזיקה שלי תמיד בווליום גבוה.

לא אומר שאני פושע.

יש אנשים שמשתגעים כשהם נהוגים באוטו בלי מוזיקה, אני אחד מהם.

במקום לרדת על הקבוצה הזאתי של האנשים, תנסו להבין אותם קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדיעת הרוב כאן ,שיפור אפילו במערכת הפליטה ( מה שנקרא בשפת העם "הדוד") יכול להעשות ברמה שאף שוטר לא יתעלק ולא יוריד ולא כלום ,אם רק תרכיבו דוד בגודל נורמלי (שגם מתאים לרכב ולא לעין = "פצצה של אגזוז לחץ שמת אחי")יהיה לכם שקט בלב ובכיס ,הבעיהנ היא שכולם חושבים שאם יש להם גדול ( ומדובר על אגזוז בלבד כי בחיים זה נכון) אז זה טוב גם לרכב וגם לאגו ,

לראיה יש את האגזוז שמותקן אצלי ברכב והוא כבר עבר 4 טסטים (לא קומבינה) + כמה פשיטות שהיו ולא קרה כלום !!!! ,למה ?

כי לאגזוז שלי אין ניקל בקצה (שמסנוור את השוטרים ובגלל זה הם עוצרים) והוא לא בגודל של זין של סוס אלא קוטר קטן ולא בולט ,וכנ"ל גם לרעש ,יש רעש אבל לא הרקולס .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיון מאוד מהותי וחשוב.

גם אותי מעצבן לראות ערסים שעושים חראקות ומפגני כח במפגשים בין אנשים ומכוניות ואכן הרכבים שלהם מזעזעים(הנה בא "אבל" גדוווול) אבל,

כמו שאמרו חכמים"על טעם ועל ריח אין להתווכח"

מה שבעיני מזעזע בעיני אחר ניראה מדהים,לכן ענין סוג הרכב/סוג השיפורים (פילטרים כאלה ואחרים,אגזוזים בולטים ומוגזמים,מידבקות למיניהם,טאסות ניקל ניאונים ומה לא)

לא צריך לעניין אף אחד,זה מה שהם אוהבים וזה מה שניראה להם הכי משתלם ומתאים לצרכיהם

אי לכך ובהתאם לזאת מומלץ להחליף דיעות בפורום אך לא להטיף את דעותיכם וטעמכם על אחר.

ראו גם בפורומים באירופה אנשים משקיעים סכומים עצומים על חיצוניות ולא גרוש על מכני וזוכים לתגובות הולמות.

בואו ניתבגר ונפרגן

שלושה דברים

1. אני מסכים עם האמור

2. מניתבגר ונפרגן - לא יוצא "נתברגן?"

3. האם נכונה השמועה שלבולמים של קוני בארץ יש שנת אחריות בודדה?

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומר שאני פושע.

לא אתה לא פושע. רק טובה קטנה על תעשה הרבה רעש בלילה עם אגזוז ומוזיקה.

אם קנית רכב ואתה מחזיק אותו זה כבר אומר שיש לך כסף (לא הרבה אבל יש). עכשיו שאלה איך אתה מזבזב אותו: קונה אגזוז שמרעיש או קונה זוז צמיגים טובים.

אני לא נגד שיפורים, אני נגד שיפורים שעושים נזק לנהגים/אנשים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים דבר חשוב מאוד.

רוב המשפרי מכוניות שאתם אומרים שנראות מגעיל הם ילדים, אנשים בגיל 17 עד איזה אמצע ה 20, האנשיםה אלה אוהבים מכוניות בדיוק כמוכם, הם רוצים גם אוטו שיראה מדהים וימשוך מבטים.

אבל.

להבדיל מאנשים מבוססים יותר מבוגרים אשר יכולים להרשות לקנות לעצמם את הג'אנט הכי יפה או הספויילר הכי יקר, פשוט בגלל שיש להם את הכסף.

האנשים שאתם מכנים ערסים משפרים פשוט את האוטו במסגרת התקציב, אגזוז רועש זול פי כמה וכמה וכמה מג'אנטים יפים , נורת לד על המכסה מנוע זולה פי כמה עשרות מספויילר מקורי ויקר.

מכון האפקט גורם לאוטו להראות ילדותי, אבל תבינו את מה שאני חותר אליו, כסף.

אם לכל אחד הייתה אותה כמות של מזומנים בכיס, לא היינו רואים את המכוניות המקושטות האלה.

לא אומר שאני פושע.

יש אנשים שמשתגעים כשהם נהוגים באוטו בלי מוזיקה, אני אחד מהם.

במקום לרדת על הקבוצה הזאתי של האנשים, תנסו להבין אותם קודם.

volk גם לי אין המון כסף לקנות את האוטו החדש והנוצץ הזה שאתה מדבר אליו.

וממש אין לי בעיה עם מה שאנשים שמים על האוטו שלהם בשביל שימשוך מבטים .(הכל עניין של טעם)

אבל יש לי בעיה עם איך שחלקם נוהגים במכוניות שלהם ואני חושב שזה הבעיה שמפריע לרוב חברי הפורום כאן ובצדק.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה ממשיכות הסטיגמות, הצביעות וההתחסדות..

אבל מאזדה לאנטיס 1.8 טורבו ?! או מאזדה 3 1.6 טורבו ? בחיית מוטי .. צריך להבדיל.
מי צריך להבדיל, אתה?

מי אתה שתגיד לבנאדם לא להרכיב טורבו על הלאנטיס שלו?

למה הסטיגמות המאפנות האלה?

מה יקרה אם תפתח את הראש שלך לקצת יותר מהמבט הפצפון שלך ותבין שלשפר זה לא רק לעשות כמו שעשו כבר החבר'ה לפני יותר מ-15 שנה ושמו טורבינות על MI16 (שייואווו זה מה זה מגניב כי אני עכשיו מיוחד!), אלא גם לעשות אחרת!!

כן!

אחרת! לא כמו שעשו כבר!

רק שתהיה בעניינים, שכשאני דיברתי לפני 8 שנים בפגש בארץ על שיפורים למיאטה, כל החבר'ה הכי "מבינים" דאז, אלה שהדעה שלהם נחשבת לברת סמכא, אמרו לי שזה דבילי ולמה לשפר אוטו בלי פוטנציאל, עדיף לקחת גולף GTI או מאתיימחמש GTI ולדחוף לה טורבו... נו הנה, ראינו לאן המיאטה חסרת הפוטנציאל הגיעה :?.

אז מה אתה יודע על שיפורי לאנטיס?!

אולי יש לרכב פוטנציאל שאתה בכלל לא מודע לו?

במקום להשקיע בצמיגים, בולמים, בלמים, לעשות קורס לשיפור נהיגה וכו'.
אתה יכול להרחיב מעט על הקורסים לנהיגה מתקדמת שאתה לקחת בחיים?

אולי לספר מעט על שיפורי המיתלים והשלדה שאתה ביצעת?

מוטי כאן בישראל הקטנה,כמות הערסים הנוסעים בערסמוביל, גדולה הרבה יותר מתושבי קליפורניה שטופת השמש,
שטויות במיץ... מתי היית בלוס אנג'לס בפעם האחרונה?

כל אוטו שלישי הוא של איזה ילד שהחליט שלהרכיב אגזוז פתוח זה ה-דבר, בייחוד עם זה מלווה בארבעים מדבקות לא קשורות, ואתה יודע מה?

שיהיה לו לבריאות!

אני מפרגן לבנאדם שיש לו את הרצון והאהבה לרכב שלו ועושה מה שהוא חושב... הרבה יותר מאשר כל המתחסדים שמזיינים כאן בפורום את השכל וחוזרים כמו תוכים על משפטים כמו "לך לקורס נהיגה מתקדמת" בעוד שהצבועים עצמם מעולם לא לקחו קורס כזה :evil:.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להרחיב מעט על הקורסים לנהיגה מתקדמת שאתה לקחת בחיים?

אולי לספר מעט על שיפורי המיתלים והשלדה שאתה ביצעת?

אין לי על מה להרחיב בנושא כי לא ביצעתי שום שיפורים ולא מתכוון לבצע. אם יש כסף פנוי הוא הולך לדברים הכרחיים כמו צמיגים או החזקה שוטפת.

מוטי אני כתבתי מה הייתי עושה אם הייתי עוסק בשיפורים. במקום כל אותם דברים מגוחים ומזיקים שעושים פה אנשים.

אולי תסביר לי איך בדיוק גבות או מדבקה על חצי שמשמה קידמית משפרים את הרכבים?

או פנסי ערפל שאנשים מדליקים ביום או בלילה? כתבתי ואני חוזר שרוב "שיפורים" שעושים פה אנשים פשוט מזיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...