Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזעקה מופעלת בצורה ראנדומלית

shooka
שימו לב! השרשור הזה בן 6837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האזעקה בטווינגו שלי מחליטה מדי פעם לצפצף ולשגע את העולם. לפעמים בתדירות גבוהה יותר, לפעמים בנמוכה יותר.

המצבר שלי דיי ישן, אבל סוחב בסדר (אין בעיות התנעה או אחרות).

יכול להיות שקשור למצבר?

חוץ מזה, יש לי שני גלאי נפח קטנים כאלה מקדימה (יושבים על הקורות בין השמשה הקדמית לחלון). לאחד מהם נשברה התושבת והוא משופצר שם לכבל עם אזיקון- יכול להיות שזו הסיבה?

רעיונות, לפני שהולכים לשוחטים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד ייתכן שהבעיה בגלאים בייחוד אם הם שבורים\מאולתרים- בדוק זאת

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלת לשים כיסוי שמש ? אם הוא מתנתק מהשמשה וצונח על הדשבורד, זה מספיק בשביל לשגע את הגלאי. בנוסף, החום גורם לחלקי פלסטיק להתמתח ו"לתקתק". זה גם יכול לעצבן את הגלאי. יתכן שהאיבטוח שלו לא מספיק הדוק.

האם חרך האיוורור במושב האחורי נעול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלון האחורי של הטווינגו לא נפתח לחלוטין, אך יש ידית שמאפשרת להסיטו בכמה ס"מ. אם הוא לא נעול, נכנסים דרכו רעשים ושינויי לחץ אוויר, ומקפיצים את הגלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחרוש. אם אין אז אין. לידידה שלי היתה טווינגו, ואני די משוכנע שהיתה ידית כזו. מצד שני, לי אין גישה למכונית כזו, ולך עומדת אחת בחניה.

אם כל החלונות סגורים, תתמקד בחפצים שנמצאים בתוך הרכב, ועושים רעשים כשהם מתפשטים בחום. המועמד הראשי הוא (כפי שאמרו לפני) הגלאי עצמו, אם הוא מחובר "מידלדל". מועמדים אחרים - כיסויים לשמשה, בקבוקי מים מינרלים, ופורצים (הם עושים המון רעש כשהם מתפשטים. גם בחום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת איזה אזעקה מה הדגם שלה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...