Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור של "כל העולם בעדנו"

Coro

פוסטים מומלצים

חשבתי שנוכל לעזור להסברה בכך שנשתף בשרשור תוכן של ארגוני חדשות/יוצרי תוכן לא ישראלים הגונים, שמציגים את המציאות כפי שהיא ונתמוך בהם ע"י לייק או תגובה, כדי שהאלגוריתמים יציעו את התוכן שלהם לקהל יותר רחב של אנשים בעולם.

ואם אתם מרגישים ש"כל העולם נגדינו" אז תמיד אפשר לבוא לפה וקצת להתעודד.

נתחיל עם סיקור התגובות למבצע החילוץ בסקיי ניוז אוסטרליה

עריכה אחרונה על ידי Coro
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה הולך להיות שרשור קצרצר ולא בגלל שכולם אנטישמים אלא בגלל שאין לנו שום הסברה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של ״הסברה״. העמדה הישראלית ברורה ומוכרת, בטח ובטח בכלי התקשורת.

אתה גם יכול למצוא שורה ארוכה של כלי תקשורת פרו ישראליים, דוגמת סקיי ניוז האוסטרלי שמובא כאן (בניגוד לסקיי ניוז האנגלי), פוקס ניוז האמריקאי (https://www.foxnews.com/category/world/world-regions/israel), הטלגרף הבריטי (https://www.telegraph.co.uk/israel/), בילד הגרמני (https://www-bild-de.translate.goog/news/ausland/israel/thema-israel-alle-infos-80028948.bild.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp) ועוד רבים נוספים אבל הם אכן במיעוט.

הסיפור של הסיקור התקשורתי הלא אוביקטיבי הוא סימפטום של בעיה כללית יותר ומוכרת של אבדן האתיקה המקצועית בעולם המערבי (כשמחוץ לעולם המערבי היא לא קיימת אף פעם) וכן, גם הרבה מאוד אנטישמיות שאנחנו יודעים שקיימת בימין, אבל אם היו לנו סימני שאלה הרי שעכשיו השמאל מרגיש ממש חופשי להתפלש בה בפרהסיה כשלתוך הסיפור הזה נכנסים גם אינטרסים פוליטיים, כלכליים ולא מעט כסף מתחת לשולחן.

הסיבה שהשרשור הזה הולך להיות קצרצר נטועה באופי היהודי/ישראלי שמכוון געוואלד וחשדן כלפי זרים ידידותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, omerkot כתב:

זה לא עניין של ״הסברה״. העמדה הישראלית ברורה ומוכרת, בטח ובטח בכלי התקשורת.

גם אני חשבתי ככה עד שכשהייתי במינכן בהחלטה של רגע החלטתי לא לנפנף את הפעיל מהדוכן של עצירת רצח העם בעזה ועצרתי אשכרה לנהל איתו שיחה. אין להם מושג מה הולך כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, omerkot כתב:

גם הרבה מאוד אנטישמיות שאנחנו יודעים שקיימת בימין

דווקא ימין ממסדי בדרך כלל הוא פרו ישראלי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

גם אני חשבתי ככה עד שכשהייתי במינכן בהחלטה של רגע החלטתי לא לנפנף את הפעיל מהדוכן של עצירת רצח העם בעזה ועצרתי אשכרה לנהל איתו שיחה. אין להם מושג מה הולך כאן.

מתוך סקרנות, גרמת לו לרדת מהדוכן אחרי שניהלת איתו שיחה?

אקטיוויזם פוליטי מונע יעדים. הוא לא נותן לעובדות להפריע לו.

לפני 28 דקות, mikyl כתב:

דווקא ימין ממסדי בדרך כלל הוא פרו ישראלי.

התייחסתי לאנטישמיות וככלל, הממסד הוא לא אנטישמי, או לפחות דואג מאוד להצניע אותה.

ביחס לישראל, אין בהכרח סתירה בין הדברים. כמו שיש מגדרים אלטרנטיבים למען חמאס, יש גם אנטישמים למען ישראל. עניין של קואליציות משונות וסדרי עדיפויות פוליטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, omerkot כתב:

מתוך סקרנות, גרמת לו לרדת מהדוכן אחרי שניהלת איתו שיחה?

אקטיוויזם פוליטי מונע יעדים. הוא לא נותן לעובדות להפריע לו.

דיברנו בערך 20 דקות. סיפרתי לו מה עברנו ב 7.10 כולל להראות לו תמונות שצילמתי מהמרפסת שלי של הנפילות (רוב הבתים ברחוב שלי ספגו פגיעות ישירות ועוד לא מעט נפילות מסביב) והוא פשוט לא ידע.

הוא לא היה מודע לזה שחטפו מהבית שלהם תינוק בן 8 חודשים, את עחיר ואת ההורים שלהם ולא היה מודע לזה שמדובר ביישובים ישראליים שנמצאים בשטח שבכלל לא במחלוקת.

יש לציין שהוא באמת הקשיב ושהיתה שיחה מאוד נעימה. נפרדנו בלחיצת יד והוא אמר שנתתי לו הרבה חומר למחשבה.

היחיד שהפגין עוינות להיותי ישראלי היה דווקא טורקי וגם איתו דיברתי. הוא היה יותר נוקשה ובסוף שאלתי אותו אם הוא מוכן לעסקה של שחרור מיידי של כל מי שמעל גיל 80 או מתחת לגיל 5. כשאמר כן אמרתי לו אז תחזיר לנו ניצול שואה ושני תינוקות כי לנו אין אנשים בגילאים האלה.

• אהבתי 4
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

דיברנו בערך 20 דקות. סיפרתי לו מה עברנו ב 7.10 כולל להראות לו תמונות שצילמתי מהמרפסת שלי של הנפילות (רוב הבתים ברחוב שלי ספגו פגיעות ישירות ועוד לא מעט נפילות מסביב) והוא פשוט לא ידע.

הוא לא היה מודע לזה שחטפו מהבית שלהם תינוק בן 8 חודשים, את עחיר ואת ההורים שלהם ולא היה מודע לזה שמדובר ביישובים ישראליים שנמצאים בשטח שבכלל לא במחלוקת.

יש לציין שהוא באמת הקשיב ושהיתה שיחה מאוד נעימה. נפרדנו בלחיצת יד והוא אמר שנתתי לו הרבה חומר למחשבה.

היחיד שהפגין עוינות להיותי ישראלי היה דווקא טורקי וגם איתו דיברתי. הוא היה יותר נוקשה ובסוף שאלתי אותו אם הוא מוכן לעסקה של שחרור מיידי של כל מי שמעל גיל 80 או מתחת לגיל 5. כשאמר כן אמרתי לו אז תחזיר לנו ניצול שואה ושני תינוקות כי לנו אין אנשים בגילאים האלה.

אבל לא ענית אם הוא ירד מהדוכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, omerkot כתב:

אבל אם היו לנו סימני שאלה הרי שעכשיו השמאל מרגיש ממש חופשי להתפלש בה בפרהסיה

מזה שנים רבות שלא היו סימני שאלה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את pearl?

כדאי לראות מהתחלה אבל המשפט הזה שהיא הוציאה אתם חייבים לראות

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תן לנו תקציר.

איזה דבר מטומטם היא אמרה הפעם?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא יודעת בכלל מה קרה באוקטובר אז הוא הסביר לה.

https://www.youtube.com/watch?v=byNWvCtaHJU

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...