Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצריה מכרה לי צמיגים שונים ממה שאמרו לי

Echrom

פוסטים מומלצים

הייתי בפאנצריה בשישי בשלהי הצהריים, אחרי נסיעה של כמה שעות ופאנצר באמצע כביש מהיר, סגרתי עם הבחור שם על שני צמיגים "של חברה קוריאנית", וכשהגעתי הבייתה והעפתי עליהם מבט נוסף קלטתי שהם של חברה סינית עמומה (zmax??)

הסתכלתי בעיניים וראיתי שהוא שם לי צמיגים חדשים, אבל לא הייתי מספיק עירני/חד לראות שהוא שם לי צמיג שונה ממה שהוא סגר לי.

הלקח נלמד, פעם באה אשאל לשם החברה, אוודא רגע באיזשהו דירוג באינטרנט / אקרא קצת לראות עליה, וכמובן אוודא שהוא שם לי אותם.

היום, יש מה לעשות עם זה? אפילו תלונה למועצה לצרכנות רק לשם הדבר?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כתוב בחשבונית?
אני הייתי חוזר לשם ודורש מה שנסגר בע״פ, קח בחשבון שזה עלול לגזול ממך אנרגיות והתעסקות אם החבר׳ה שם לא יהיו נכונים לעזור.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין אותך נכון לא סיכמתם איזה צמיג אתה מקבל, רק שזה מחברה קוריאנית

אז מה תבוא להתלונן? תגיד שזה חברה סינית - הוא יגיד לך שהיא בבעלות קוריאנית ורק הייצור הוא בסין כמו כל דבר היום.

אין לך בסיס לויכוח גם אם מדובר בקצת חוסר יושר מצידו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Tal7 כתב:

מה כתוב בחשבונית?
אני הייתי חוזר לשם ודורש מה שנסגר בע״פ, קח בחשבון שזה עלול לגזול ממך אנרגיות והתעסקות אם החבר׳ה שם לא יהיו נכונים לעזור.

בדקתי, רשום "צמיגים" (ד.א, קניתי ממנו כבר פחית ריח ועליה רשום השחרת חלונות בקבלה, לא יודע למה אבל גם נשמע כמו קומבינה)

אני לא גר שם, נתקעתי בדרך ועצרתי, הייתי קופץ גם רק בשביל עצמי, אבל לא חושב שיצא מזה משהו באמת.

יש איזשהו גוף שאפשר להתלונן אצלו? או שאשלים עם השיעור ששילמתי עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גישה קצת קיצונית - ולא בטוח שתצליח - זה לפנות לחברת האשראי ולבקש לבטל את העסקה כי לא קיבלת את מה ששילמת עליו. הנציגים בטלפון יוכלו להגיד לך האם סביר שזה יצליח, או לא. בעקרון, חברת האשראי אמורה במקרה של תלונה כזו לפנות לבית העסק ולקבל ממנו הוכחה שהוא מכר לך את מה שכתוב בחשבונית. לא יודע באיזה כיוון זה יילך אם הוא יציג חשבונית שכתוב בה פשוט "צמיגים". בכל אופן, אם תתעקש מול חברת האשראי שתבטל את העסקה - אתה מסתכן מקסימום ב-30 ש"ח עמלה אם בסוף חברת האשראי תשתכנע שהעסקה כשרה.

אם אתה הולך על זה, אולי כדאי ליצור קשר עם הצמיגייה מראש ולדרוש את הצמיגים הקוריאניים, כדי שיהיה לך תיעוד של מה אתה דורש מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר צריך לתת לך הצעת מחיר בכתב, ואתה צריך לאשר אותה. הדברים לא קרו. אתה יכול ללכת על זה בבית המשפט לתביעות קטנות שקרוב לעסק. התוצאה לא ידועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה גבו ממך דרך אגב? באיזה מידה מדובר?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, chrono כתב:

גישה קצת קיצונית - ולא בטוח שתצליח - זה לפנות לחברת האשראי ולבקש לבטל את העסקה כי לא קיבלת את מה ששילמת עליו. הנציגים בטלפון יוכלו להגיד לך האם סביר שזה יצליח, או לא. בעקרון, חברת האשראי אמורה במקרה של תלונה כזו לפנות לבית העסק ולקבל ממנו הוכחה שהוא מכר לך את מה שכתוב בחשבונית. לא יודע באיזה כיוון זה יילך אם הוא יציג חשבונית שכתוב בה פשוט "צמיגים". בכל אופן, אם תתעקש מול חברת האשראי שתבטל את העסקה - אתה מסתכן מקסימום ב-30 ש"ח עמלה אם בסוף חברת האשראי תשתכנע שהעסקה כשרה.

אם אתה הולך על זה, אולי כדאי ליצור קשר עם הצמיגייה מראש ולדרוש את הצמיגים הקוריאניים, כדי שיהיה לך תיעוד של מה אתה דורש מהם.

עצה גרועה ביותר.

מה שאתה מציע בעצם זה לעבור על החוק ולשקר לחברת האשראי שהעסקה לא התבצעה.

הבחור הלך לפנצ'רייה, קנה צמיגים, וקיבל חשבונית עבור העסקה. אין לו שום קייס בחברת האשראי.

ופות"ש יקר, יש לך איזושהיא הוכחה (לא משנה באיזו צורה) שביקשת מוצר שונה ממה שקיבלת? אם יש לך, תמשיך לנסות להוציא את הצדק אל האור.

אם אין לך, לדעתי אין לך שום סיכוי לקבל זיכוי כלשהו ממישהו. בוא, אנחנו בישראל. 

**אלא אם כן הוא שם לך בטעות צמיגים שונים, הוא מודע לזה, הוא יודה בזה והוא צדיק.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה אוכל את הלב או עושה דברים קיצוניים כמו לבטל עסקה מול חברת אשראי (זה פתרון מאד לא טוב לדעתי). 

מה עם לקפוץ אליו ולדבר?

אם הצלחת - אחלה, לא הצלחת - למדת את השיעור של לחיות פה בישראל. 

לשאול לפני, להסתכל על העבודה תוך כדי, ולבדוק הכל גם אחרי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, אורח לרגע כתב:

ופות"ש יקר, יש לך איזושהיא הוכחה (לא משנה באיזו צורה) שביקשת מוצר שונה ממה שקיבלת?

לקוח לא צריך להוכיח דבר כזה, אלא המוכר צריך להוכיח מה עשה כדי לא לבלבל את הרוכש.

image.png.ff6b9879985fa31cc4527294351a83c2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...