Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם רכב חשמלי נטען יהיה חסכוני לנסיעות של 100 ק"מ ליום מחוץ לעיר?

itamarg

פוסטים מומלצים

שלום וברכה. 

כרגע מחזיק 2 מכוניות: ג'אז 2017 שנוסעת לא מעט (בערך 100 ק"מ ליום) ופיג'ו 208 ידנית 2014 עם 88000 ק"מ שנוסעת כ- 35 ק"מ ליום שאני מתכנן להחליף בשנה הקרובה +\-. 
חשבתי להחליף את הפיג'ו בקיה סטוניק או בעוד הונדה ג'אז בטווח המיידי, אבל עלה לי רעיון לחכות עוד קצת ולקנות רכב חשמלי נטען כמו קיה נירו 2022 או מיצובישי אאוטלנדר PHEV שתיסע את הנסיעה של ה 100 ק"מ ליום וההונדה תחליף את הפיג'ו (מקווה שהייתי ברור :) )

הסיבה שאני לא רוצה חשמלי 100% זה כדי לא להיות תלוי לגמריי בחשמל במקרה של הפסקת חשמל או של נסיעה ארוכה מאוד ללא עמדות טעינה. 

אשמח לחוות דעת מבעלי רכבים כאלו לכמה צריכת דלק אפשרי להגיע עם נסיעה של 100 ק"מ ליום בתוואי בין עירוני. 

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בטווח החשמלי של הרכב שאתה מתכנן לקנות. הרכבים האלה בלי סוללה טעונה צורכים כמו דגם היברידי רגיל, ואפילו מעט יותר בגלל המשקל.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר הכל ניראה ורוד והטווח החשמלי המוצהר הוא 50-70 ק"מ

השאלה איך זה בפועל לנסוע עם רכב כזה 90-100 ק"מ ליום.

לכן אני אשמח לשמוע ממי שיש לו רכב כזה ונוסע נסיעות כאלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל צריכת הדלק , ובגלל שגם על רכבים היברידיים שחוטים אנשים מבקשים מעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם יש לך אפשרות להטעין (ותהיה לך כי אתה קונה פלאג אין) העסקה היותר חכמה עבורך היא כן חשמלי מלא, ובטח לנסיעות של 100 ק"מ ביום.

אם יש הפסקות חשמל יש עמדות טעינה מהירות, כנל לנסיעות ארוכות, ובכל מקרה יש לך עוד רכב ICE בבית.

• רעיון טוב! 2

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, itamarg כתב:

על הנייר הכל ניראה ורוד והטווח החשמלי המוצהר הוא 50-70 ק"מ

השאלה איך זה בפועל לנסוע עם רכב כזה 90-100 ק"מ ליום.

לכן אני אשמח לשמוע ממי שיש לו רכב כזה ונוסע נסיעות כאלו. 

לא הבנתי את השאלה,
הנירו פלאג אין נוסעת בערך 45 ק"מ על חשמל טהור (עם מזגן) ואח"כ הרכב היברידי רגיל (עדיין חסכוני 1/19 בערך),
טעינה מלאה לוקחת בערך 4 שעות (יש לך בעבודה מקום להטעין)

וזה מהנסיון שלי , שיקבלתי את הנירו כרכב חדש, מניח שלאחר 3 שנים יש בלאי מסויים לסוללה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...