Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עירעור חישוב מיסים דואר חבילות - אזהרה לציבור

amosbmw

פוסטים מומלצים

בתאריך 13.12.2023 בשעה 13:37, רוןS כתב:

ומה שיהיה מפתיע יותר,

מישהו קיבל החזר כספים בדיעבד ?

איזה פעמיים קיבלתי כמה פרוטות מאמאזון, אחרי שהמכס גבה פחות ממה שהם חישבו בעת ההזמנה.

לא היה לי מצב כזה ישיר מול הרשויות.

והניסיון שלי כאשר נדרשים אישורים הוא שהם מחסלים את הפואנטה של רכישה בחו"ל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, מאמזון גם נחשב? חשבתי שזה שרשור על החזרים מדואר ישראל.

קיבלתי עד היום מאמזון שלושה החזרים, האחרון היה ע"ס $31, שילוב של שתי רכישות, קוסמטיקה ($9) ומד מטר לייזר($22).

בתאריך 18.12.2023 בשעה 13:09, sperial כתב:

והניסיון שלי כאשר נדרשים אישורים הוא שהם מחסלים את הפואנטה של רכישה בחו"ל

מד הלייזר נעצר בדואר, וביקשו ממני מפרט של הלייזר. פניתי במייל ליצרן הסיני, שלח לי קובץ pdf עם מפרט של המכשיר. תוך יום המכשיר שוחרר, והגיע אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון לא קשור.

אם המוכר הוא אמזון עצמו, הם תמיד מבטיחים שלא תשלם יותר מיסים מההערכה המוקדמת שלהם. אם בפועל נגבו פחות תקבל החזר על ההפרש. התהליך הוא אוטומטי.

דיברתי על עירעור מול רשות המיסים, לא מול הדואר, על סחורות שיוצאות מחו"ל ללא גבייה של מיסים מראש.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה סיפור עם מד לייזר דומה מעליאקספרס. שלחתי את  דף המוצר מעלי וזה הספיק (מדובר בלייזר מדרגה 2 שלא מצריך אישור מיוחד). הבעיה היתה שלא,הכרתי את ההליך, הוא התמשך, האישור הגיע עם מספר משלוח שגוי והדגל של הטיימר נפל, הפסדתי 70 ש"ח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המד לייזר שקניתי מעלי שנעצר במכס, קיבלתי sms משפנה אותי לאתר משרד הכלכלה, למילוי טופס. צרפתי מפרט מאתר עלי (הדפסתי ל pdf) שבדיעבד מסתבר שיכולתי להוריד מאתר היצרן, שמראה שלמוצר יש ce וגם איזה תקן נוסף.
מילאתי ושלחתי באתר. אחרי כמה ימים התקשר אלי עמיל מכס של הדואר, ביקש לאמת פרטים הפנה אותי לאתר משרד הכלכלה להנפקת אישור שלקח יום אחד בדיוק, להפתעתי הגמורה. חזרתי במייל ולקישור ששלח לי העמיל וכעבור יומיים החבילה הגיעה למרכז חלוקה. 

לפעמים המערכת עובדת.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי היה דומה, חוץ ממה שבמקום טלפון היה מייל. הפאק היה בהשמטת ספרה ממספר המשלוח באישור, מה שחסם אותו, ולא היה זמן לבצע את כל ההליך מהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הסרת החסם עם רסיברים, נתקעתי פעם עם רסיבר מאמזון גרמניה שדרש אישור wifi.

לקח לי שעות, ליטרלי **שעות** של חיפושים אחר המסמכים המתאימים, טופסולוגיה דרך הנציגה הסבלנית של dhl וכו... אחרי שבוע נשברתי והסכמנו להחזיר את המוצר.

חזר, אמזון לא חייבו כלום, dhl לא חייבו כלום על ההתעסקות מצדם, הכול בסדר.

בדיוק יום אחד (!) לפני תום התקופה שבה נדרש להגיע האישור - 89 מתוך 90 יום - נוחת אצלח במייל אישור ממשרד התקשורת שמותר לי לייבא את הרסיבר הספציפי הזה עם מספר ההזמנה הספציפי הזה בלבד. בקיצור - אפילו אם הייתי מנסה להזמין שוב, ההזמנה הייתה נתקעת. שוב.

לא פלא שהבילוי המועדף עם הילדים זה לשחק ב"חבילה הגיעה" של אפרים קישון. 

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה לא שואל פה בפורום? כל מה שאתה צריך זה אישור של משרד התקשורת למיטב ידיעתי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ברווז כתב:

ולמה אתה לא שואל פה בפורום? כל מה שאתה צריך זה אישור של משרד התקשורת למיטב ידיעתי.

תקרא שוב.

היום יש למוצר הזה פטור.

בזמנו - לא היה.

שלחתי את כל מה שצריך למשרד התקשורת, והם אפילו הגיבו.

רק שזה קרה ביום ה-89...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...