Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס נווט waze למאזדה 2

חגית צ
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אשמח לתשובה מבעלי ידע/ ניסיון

אני מחפשת היכן ניתן לרכוש כרטיס נווט עם אפליקציית waze, לאוטו מאזדה 2 2019. שיתחבר טוב ללא באגים..

מעדיפה לרכוש  בחנות פיזית..

משהו מכיר ? ממליץ?

תודה מראש לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

את מדברת על כרטיס זיכרון שנכנס לחריץ ברכב (ליד הusb)? אם כן, זה לא יכול להריץ ווייז. לא ניתן לשנות את תוכנת הניווט המובנית במערכת המולטימדיה המקורית. את כן יכולה לקנות ולהתקין מפות שיעבדו איתה (דרך כרטיס זיכרון), אבל זה לעולם לא יוכל להיות ווייז ממש.

אם את בכל זאת רוצה ווייז במולטימדיה, את יכולה להשתמש בAndroid Auto או בApple CarPlay (כתלות בטלפון שלך ובתמיכה שלו), על ידי חיבור הטלפון עם כבל usb ליציאה שמסומנת ברכב עם אייקון של טלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא בטוח שהבנתי את הכוונה, תמונות יעזרו להבין במה מדובר ומה הכוונה.

את מדברת על Android Auto או קארפליי? כי ממה שזכור לי, ברגע שהטלפון והרכב מחוברים ואת במסך של האנדרואיד אוטו (מניח שזה דומה בקארפליי), אין ממש מה להגדיר. זה פשוט מופיע שם כאחד האייקונים. אם זה לא, אפשר לערוך את התפריט (זה עוד אייקון) ולהוסיף או להסיר מה שרוצים.

אני רק אחדד שהניווט במסך הבית של מאזדה (המסך השחור עם האייקונים האדומים) לא מוביל לווייז בטלפון בשום מצב, ממה שאני יודע. את צריכה קודם לחבר את הטלפון, להיכנס לאנדרואיד אוטו/קארפליי ומשם להפעיל איזו אפליקציה שבא לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרפת תמונה. כרגע  אין לי תמונה של מסך דולק. אבל יש כמה אייקינים האדומים של תקשורת( שיחות), הגדרות, נווט שלא פעיל כמובן, מדיה רדיו, טיפולים..

מה אתה ממליץ? איזה אפשרות נראת לך תואמת ופשוטה למערכת זו?( יש לי אנדוריד בטלפון) תודה רבה!

20230927_190714.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגמרי אנדרואיד אוטו.

חברי את הטלפון לרכב (דרך חיבור ה-USB עם האייקון של הטלפון), הרכב והטלפון אמורים לזהות אוטומטית זה את זה. אם זה לא קורה, כנסי לתפריט יישומים במערכת של הרכב (האייקון הכי שמאלי), משם ל-Android Auto בתחתית התפריט. עקבי אחרי ההוראות על מסך הטלפון והרכב.

אם הרכב לא מזהה כלל את המכשיר, הרבה פעמים זה הכבל. נסי להחליף אותו (כדאי אחד מקורי של הטלפון). אפשרות אחרת זה שהטלפון פשוט ישן מדי, אבל זה לא כל כך סביר היום.

ברגע שהכל מחובר ועובד, את תראי בתפריט הראשי במסך המולטימדיה את גוגל מפות, ווייז, ספוטיפיי ועוד כל מיני אפליקציות שמותקנות על הטלפון. נסי לשחק עם זה קצת, לראות שאת מסתדרת עם זה.

חשוב לשים לב שברכבי מאזדה, מסך המגע לא עובד כלל תחת ממשק אנדרואיד אוטו. כל השליטה היא דרך החוגה הקטנה בין הנהג לנוסע. זה מצריך קצת התרגלות, אז כדאי לשחק עם זה כשהרכב עוד חונה.

עדכני איך הולך לך עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.9.2023 בשעה 15:51, daniel.asu כתב:

לגמרי אנדרואיד אוטו.

חברי את הטלפון לרכב (דרך חיבור ה-USB עם האייקון של הטלפון), הרכב והטלפון אמורים לזהות אוטומטית זה את זה. אם זה לא קורה, כנסי לתפריט יישומים במערכת של הרכב (האייקון הכי שמאלי), משם ל-Android Auto בתחתית התפריט. עקבי אחרי ההוראות על מסך הטלפון והרכב.

אם הרכב לא מזהה כלל את המכשיר, הרבה פעמים זה הכבל. נסי להחליף אותו (כדאי אחד מקורי של הטלפון). אפשרות אחרת זה שהטלפון פשוט ישן מדי, אבל זה לא כל כך סביר היום.

ברגע שהכל מחובר ועובד, את תראי בתפריט הראשי במסך המולטימדיה את גוגל מפות, ווייז, ספוטיפיי ועוד כל מיני אפליקציות שמותקנות על הטלפון. נסי לשחק עם זה קצת, לראות שאת מסתדרת עם זה.

חשוב לשים לב שברכבי מאזדה, מסך המגע לא עובד כלל תחת ממשק אנדרואיד אוטו. כל השליטה היא דרך החוגה הקטנה בין הנהג לנוסע. זה מצריך קצת התרגלות, אז כדאי לשחק עם זה כשהרכב עוד חונה.

עדכני איך הולך לך עם זה.

בשנתון הזה אין קארפלי ואנדרואיד אוטו מקורי

אפשר להחליף למסך 9 אינץ עם חנות play וכל האפלקציות

או לעשות עידכון תוכנה (שלפעמים דופק את המסך לגמרי) ולהחליף את קופסת usb

• מעניין 1

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין. זכרתי שב2018 כבר היה.

אני עשיתי בזמנו שדרוג למאזדה 3 2016 ולא היו שום תקלות או בעיות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...