Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי מומלץ להסב לאספנות כדי להמנע ״מבדיקת חורף״ לפני הטסט השנתי?

Camaro 92
שימו לב! השרשור הזה בן 198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרישום המקורי של הרכב בסוף אוקטובר והחצי שנתי באפריל, אם אני אגש למשרד הרישוי כבר בשבועות הקרובים במהלך חודש ספטמבר להסב אותו לאספנות למתי אני אמור לקבל את הרישיון החדש השנתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות?למה למעשה? כי בהסבה לאספנות הפקידה/המערכת/המחשב אינו יכול להוציא רישיון חדש לפחות משנה?

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.8.2023 בשעה 08:26, tinoki כתב:

יהיה בתוקף עד אוקטובר 24

כלומר זה חייב להיות לתאריך של שנה ומעלה? אין סיכוי שאקבל תוקף רישיון עד אפריל 24?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב ניתן להוציא טסט חדש חודשיים לפני הטסט.

ברכב אספנות יסתיים תמיד בתאריך הרישום המקורי.

אם הפקידה תוציא לך בטעות טסט לאוקטובר23 תעיר את תשומת ליבה והיא תוציא לך ל 24

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 27.8.2023 בשעה 08:26, tinoki כתב:

יהיה בתוקף עד אוקטובר 24

קבלו עדכון מהיום: ניגשתי היום בבוקר למשרד הרישוי בחולון(סיוט) להסב את רכבי לאספנות(נכנסתי לפקידה רק 3 שעות לאחר השעה שהזמנתי), קיבלתי את הרישיון אספנות החדש לאפריל 24, ביקשתי/דרשתי מהפקידה להוציא לי רישיון חדש לשנה שלימה לפי תאריך הרישום המקורי(אוקטובר)אך לצערי הפקידה בשלה סירבה בתוקף לשנות ואמרה שזה מה שהמחשב/המערכת מוציאה ואין לה שום אפשרות לשנות את התאריך ידנית(אני יודע בוודאות שניתן לשנות אבל הפקידה עשתה ראש קטן), בקיצור נדפקתי.

יכול להיות מצב שמהטסט/מהחידוש רישיון הבא התאריך יחזור להיות המקורי באוקטובר(כלומר אקבל חידוש רישיון לשנה וחצי עד אוקטובר 25)?

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הולך למנהל הסניף להתלונן. חודשיים לפני החידוש ניתן לקבל לשנה קדימה.

לפני 12 שעות, Camaro 92 כתב:

יכול להיות מצב שמהטסט/מהחידוש רישיון הבא התאריך יחזור להיות המקורי באוקטובר(כלומר אקבל חידוש רישיון לשנה וחצי עד אוקטובר 25)?

עריכה אחרונה לפני 11 שעות על ידי Camaro 92

לא. יהיה לחצי שנה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, tinoki כתב:

אני במקומך הולך למנהל הסניף להתלונן. חודשיים לפני החידוש ניתן לקבל לשנה קדימה.

לא. יהיה לחצי שנה.

לא יעזור, התווכחתי שם עם חצי סניף ויצאתי משם רק עם עצבים אז וויתרתי בסוף.

מה הכוונה רק לחצי שנה? כלומר רק מהחידוש באוקטובר 24 אני אקבל לשנה שלמה עד אוקטובר 25?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, tinoki כתב:

לא. רק בתאריך הרישוי המקורי

אתה אומר את זה מתוך ניסיון אישי/ידיעה מוחלטת או שאתה פשוט מעריך שככה זה צריך/אמור להיות? אתה שמעת/מכיר מישהו אישית שקרה לו מקרה דומה ובסוף תאריך הטסט ברישיון חזר להיות התאריך המקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 8.9.2023 בשעה 02:02, tinoki כתב:

לא. רק בתאריך הרישוי המקורי

לא נכון.

הרישוי המקורי של האספנות שלי היה ביולי.

כשהיתה מיושנת היו טסטים בינואר ויולי.

כשהפכה לאספנות הסבתי בתאריך 1.1 ומאז הטסט השנתי בינואר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...