Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות לציבור - דו"ח פרטי רכב הכי טוב שנתקלתי בו, וגם: הצעות?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהבתי את העיצוב הנקי/UI.

מבחינת התוכן לא ראיתי משהו כל כך שונה ומועיל מ'משומשת' לדוגמה.

כן, יש הרבה יותר פרטים (אבזור, מערכות בטיחות וכו') אבל עד שהם לא יהיו אמינים זה לא כל כך מועיל.

תמונות לא ראיתי בכמה רכבים שחיפשתי, אולי הן נלקחות ממשומשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yuvk כתב:

ניסיתי. למכוניות שבבעלותי ושהיו בבעלותי האתר לא סיפק שום מידע שלא מופיע בכל אחד מעשרות האתרים והאפליקציות.

כנ"ל.

מעבר לזה, במשומשת הוא גם שולף מספרי רישוי מיד2, AD או מקבוצת הפייסבוק של לוחיות רישוי יפות. 

חסרים הרבה פרטים מעניינים כמו כמות רכבים שנשארו על הכביש מאותו דגם וכו'.

למרות שיש פה עוד כמה פרטים שלא ידעתי שנגישים לציבור (כמו העברת בעלות שבוצעה, מתי בוצעה, ומחירי הרכב)

בדקתי את הגרנד ויטרה גם, אין הפרדה בין גרנד ויטרה לויטרה, שאלו 2 דגמים שונים

image.thumb.png.ed33d1f09be4b37ae460e7ee220f1192.pngלא הבנתי איך הנתונים האלו הגיוניים מתמטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי על 3 רכבים שבמשפחה. 

בהחלט אתר מושקע ובנוי היטב. ממשק נוח וידידותי. מרכז היטב מידע מקיף ומעניין. לא נתקלתי בשגיאות מידע. 

בהחלט אלטרנטיבה עדיפה לחלופות המוכרות. 

עריכה אחרונה על ידי orankohn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, ירון דורפמן כתב:

מנסה, צריך להכניס כתובת מייל ואז כתוב יש בעיה בשרת.

זה רק אצלי?

בטח קרס בגלל כל הטראפיק מקארספורום 😄

לפני 34 דקות, yuvk כתב:

ניסיתי. למכוניות שבבעלותי ושהיו בבעלותי האתר לא סיפק שום מידע שלא מופיע בכל אחד מעשרות האתרים והאפליקציות.

גם בשלי (חוץ מהיסטוריית בעלויות, מחיר ממוצע של רכבים דומים ונתונים ממדועות שכרגע באוויר בין היתר) אבל זה כנראה כי אין בהן משהו שראוי לציון. במהלך השיחה שלנו הוא נתן לי כמה מספרים להריץ, ושם ראו דברים כמו אבדן להלכה, חוסר עקביות בדיווחי קילומטראז', החלפות מנוע וכו'. 

• מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נפלתי. לא רואה הרבה ערך מוסף בלהביא הרבה אינפורמציה שלא קשורה לרכב הספציפי (מס' רישוי), כל מיני גרפים יפים לא ממש מעניינים אותי. בדקתי רכב ישן שהיה בבעלותי והוחלף לו מנוע (דרך מורשה, הכל מתועד), אין לזה שום אזכור. לא יודע, נשמע שונה לגמרי ממה שתואר בפוסט המקורי.

כמובן תודה על ההמלצה.

עריכה אחרונה על ידי yoni162
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, פבל כתב:

במהלך השיחה שלנו הוא נתן לי כמה מספרים להריץ, ושם ראו דברים כמו אבדן להלכה, חוסר עקביות בדיווחי קילומטראז', החלפות מנוע וכו'. 

אז יש כמה מכוניות ספציפיות שהאתר מכיל מידע נוסף עליהן. אני רוצה מידע על המכונית שאני מחפש עליה.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • אהבתי 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

אז עצה חברית - שימו את הכתובת הזו במועדפים

אצלי במועדפים כבר חודש ואולי יותר....

אבל עדיין יש את הבעיה של השרת

עריכה אחרונה על ידי אוריס 2015
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל לפרט טיפה, דעתי על כל האתרים/דו"חות האלו (קארזון, בלק"ר), המוטיבציה ברורה. לפחות במקרה של בלק"ר, אתה מתממשק לכמה בסיסי נתונים, בונה מראש כמה טבלאות/גרפים ומוכר את זה כדו"ח ב-150 ש"ח עם פחות או יותר 0 עלות, זה מכרה זהב. מרגיש שההנחה היא שאנשים יתפלצו מכמות האינפורמציה, אבל זו אינפורמציה גנרית לגמרי שאין שום בעיה למצוא, ולרוב לא נותנת שום ערך מוסף לגבי הרכב הספציפי שנבדק. מה שבאמת היה נותן ערך היה מידע רלוונטי לרכב עצמו שיחסוך 'עבודת רגליים', כמו שאתה נכנס למודעה במרקטפלייס, בודק את המוכר ורואה שהוא מפרסם עוד 10 רכבים (סוחר), או שבפוסט ישן בפייס שלו הוא מספר על איזו תקלה/תאונה. לזה יש ערך. כמה רכבים נמכרו בשנה, מה זה עוזר? 

לפני 3 שעות, פבל כתב:

כמה ק"מ הם מעריכים שהוא עבר היום

מה אמורים לעשות עם הערכה? בחרתי בכוונה את הדוגמה הזו כי זה ממחיש בדיוק את מה שאני מנסה להגיד. סתם לזרוק אינפורמציה זה רעש, בסוף אתה טובע בנתונים לא חשובים. לאינפורמציה תומכת החלטה שהיא גם מהימנה יש המון ערך, לכל מיני הערכות פחות.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yuvk כתב:

אז יש כמה מכוניות ספציפיות שהאתר מכיל מידע נוסף עליהן. אני רוצה מידע על המכונית שאני מחפש עליה.

אם יש עליהן מידע, הוא יופיע, הוא לא ימציא לך דברים שלא קיימים 😅

לפני 10 דקות, yoni162 כתב:

רק בשביל לפרט טיפה, דעתי על כל האתרים/דו"חות האלו (קארזון, בלק"ר), המוטיבציה ברורה. לפחות במקרה של בלק"ר, אתה מתממשק לכמה בסיסי נתונים, בונה מראש כמה טבלאות/גרפים ומוכר את זה כדו"ח ב-150 ש"ח עם פחות או יותר 0 עלות, זה מכרה זהב. מרגיש שההנחה היא שאנשים יתפלצו מכמות האינפורמציה, אבל זו אינפורמציה גנרית לגמרי שאין שום בעיה למצוא, ולרוב לא נותנת שום ערך מוסף לגבי הרכב הספציפי שנבדק. מה שבאמת היה נותן ערך היה מידע רלוונטי לרכב עצמו שיחסוך 'עבודת רגליים', כמו שאתה נכנס למודעה במרקטפלייס, בודק את המוכר ורואה שהוא מפרסם עוד 10 רכבים (סוחר), או שבפוסט ישן בפייס שלו הוא מספר על איזו תקלה/תאונה. לזה יש ערך. כמה רכבים נמכרו בשנה, מה זה עוזר? 

מה אמורים לעשות עם הערכה? בחרתי בכוונה את הדוגמה הזו כי זה ממחיש בדיוק את מה שאני מנסה להגיד. סתם לזרוק אינפורמציה זה רעש, בסוף אתה טובע בנתונים לא חשובים. לאינפורמציה תומכת החלטה שהיא גם מהימנה יש המון ערך, לכל מיני הערכות פחות.

האמת שזה אחד הדברים שאיתם אני עוזר לו - הפיכת ים המידע לערך אמיתי לגולשים. מעניין שהתייחסת לנושא הקמז' הממוצע כי גם אני נתפסתי איתו על זה. אין ספק שכרגע מה שיש שם זה בעיקר המון דאטא שצריך לנבור דרכו בעצמך.

לקשר למוכר עשוי להיות בעייתי, אבל נתת רעיון לגבי הסוחרים. 

אגב, לגבי מוטיבציה, אני לא יודע - אני יודע כרגע שהוא לא גובה על זה כלום, ולא יודע אם זה בתוכניות שלו בכלל. 

• מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אתר. ממשק נוח. 

מידע חסר, למשל לנדקרוזר 2007 שרשום 'אינו מורשה לגרירה'. 

חוות הדעת באתר פתוחה למניפולציות פשוטות מצד מתחרים. אין בעיה 'ללכלך' על רכב, במסווה של דעה תמימה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לראות איך האתר יתפתח. כרגע למשל לא מוזנת היד של אחד הרכבים שלי ולא הק"מ בטסט האחרון (אבל הם כנים, ומציינים שהנתון שיש לקוח ממודעה למכירה -- של היד הקודמת במקרה זה), ובמקום המשקל העצמי כתוב משקל כולל מקסימלי (הבדל של 700 קילו). ברכב אחר כתוב שאין תאורה אוטומטית (יש) ולא מוזכרת מערכת זיהוי שטח מת (יש). ברור לי שזה בגלל נתונים שגויים במקורות שהם שואבים מהם אבל אם היו עושים הצלבות מניח שניתן היה להתגבר, יש להם עוד דרך אם לא רוצים רק לשכפל את מה שעושים האחרים. שיהיה בהצלחה. 

נ.ב. מוצא חן בעיני שהם אוספים את כל הרכבים למכירה בטבלה שנותנת מבט שוק ממעוף הציפור. ביחס לרכבי שטח קשה להבין מזה הרבה בלי פרטים כגון שיפורים ברכב אם מגולמים במחיר או לא, אבל היות שבלוחות עצמם אין קטגוריה כזו אלא כותבים בטקסט חופשי זה אתגר משמעותי לשלוף את זה. 

הממשק נקי ויש בהחלט נתונים מעניינים כמו זמן החיים הממצוע, אבל לא של הדגם אלא של הסגמנט. 

• אהבתי 2

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...