Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לאנטיס 2002 1.8 אוט'-רעידות בסרק,לפעמים נכבה

Elie3211
שימו לב! השרשור הזה בן 382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ! 

אתחיל בזה שקראתי את השרשורים בנושא וניסיתי אך ללא הואיל...

רקע:יש לי מאזדה 323 לאנטיס 1.8 אוט' עם 143K ק''מ יש לי את הרכב כ11 חודשים ואני ממש מבסוט ממנו ,בתקופה שהוא בבעלותי נסעתי איתו באיזור ה10K ק''מ ולא אכזב אותי פעם אחת.

אני מטפל ברכב לבד ואני מתחזק אותו בסטנדרט מאוד גבוהה על בסיס אם חשוד כתקול מחליף לחדש.לא תחזוקת שבר בשום פנים ואופן 

למקרה:כאשר אני בעמידה ברכב בטמפ' עבודה. (כאשר הרכב קר המנוע עובד פיקס) הסל''ד מתחיל לקפץ בין ה700 ל200 לעתים עד כדי כיבוי של הרכב ,תמיד לאחר מכן הרכב מניע ישר.בנסיעה הרכב נוסע מצויין ללא שום בעיה.

עד כה החלפתי:

MAF,

מנוע צעדים,

סולנואיד PCV,

ניקיתי EGR,ניקיתי בית מצערת

בדקתי את הנשם בין בוסטר הבלם לסעפת היניקה,

נראה תקין.

פלאגים, קויל וחוטי הצתה חדשים

הרגע ביצעתי לימוד מחדש שלא כ''כ עזר שכלל 

ניתוק מצבר,סגירת בורג אוויר במצערת עד הסוף והחזרה של סיבוב וחצי ניקוי בית מצערת החזרה של הכל ולתת לרכב לעמוד מונע בלי שום צרכנים חשמליים במשך 20 ד''ק.

לאחר מכן לקחתי את הרכב לנסיעה מנהלית ואמנם המצב מעט יותר טוב(פלסיבו?) אך עדיין כשחנית בבית הרכב נכבה .

מצרף סרטון של התופעה ,אם מישהו יודע לייעץ אשמח ,כי אני חייב להודות שאני די אובד עצות כרגע

תודה מראש לכולם

עריכה אחרונה על ידי Elie3211
תיקוני הגיה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

לאחר כמה חודשים של בדיקות ופתרונות שלא עזרו נפלתי על הבעיה לגמרי בטעות.

הבעיה הייתה ברכיב עם הפקק הצהוב במסילת דלק.

פירקתי את הפקק והבורג שהחזיק אותו פשוט קפץ החוצה.

לאחר חיזוק הבורג ולימוד מחדש הרכב נוסע מצויין

(לא הרכב שלי בתמונה)

maxresdefault.thumb.jpg.ded27443929131fe74a83bd958c44286.jpg

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתך לווסת הדלק?

תעלה תמונה ממוקדת יותר.

תודה

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ווסת הדלק הוא בצד השמאלי של המסילה,מדובר בחלק המסומן בעיגול.

עריכה:מדובר ברכיב ששמו הוא Fuel pulsation dampner ותפקידו לעדן את אספקת הדלק למנוע.

image.jpeg.4ecd4fa1a329349bc4f0e00703c0a69e.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Elie3211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד שעלית על הבעיה, הערכה רבה לאנשים כמוני שעובדים לבד על הרכב.

החלפת המון המון דברים, זה בכלל שווה את העלות של הרכב? הוא מיושן ולא נשאר לו הרבה לפירוק 

ותנקה את המנוע הוא מטונף אי אפשר לעבוד ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך ממש,אז ככה התמונה של המנוע לא שלי מן הסתם,זה שלי (מהתקופה הקצרה שהתקנתי פילטר פתוח לפני שהבנתי שזה לא שווה את זה)

דבר שני:נכון החלפתי הרבה חלקים אבל רובם מאיביי/עלי אבל רובם קטנים ועולים גרושים מה שלא אני רונה מחנות חלקי חילוף שאני קונה אצלו שנים אז הוא עושה לי מחירים,תוסיף לזה את העובדה שאת העבודה אני עושה לבד וכל זה נעשה בטווח של שנה לא כזה גרוע.

הרכב מיושן אבל בתור חייל תפרן אין לי אופציה יותר טובה כרגע.חוץ מזה האוטו מספק לי את הצרכים כרגע אז אני נשאר איתו. 

1687011459592.thumb.jpg.cfc1aec8f653e85cb4308aa21a6a4e37.jpg.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Elie3211 כתב:

מעריך ממש,אז ככה התמונה של המנוע לא שלי מן הסתם,זה שלי (מהתקופה הקצרה שהתקנתי פילטר פתוח לפני שהבנתי שזה לא שווה את זה)

דבר שני:נכון החלפתי הרבה חלקים אבל רובם מאיביי/עלי אבל רובם קטנים ועולים גרושים מה שלא אני רונה מחנות חלקי חילוף שאני קונה אצלו שנים אז הוא עושה לי מחירים,תוסיף לזה את העובדה שאת העבודה אני עושה לבד וכל זה נעשה בטווח של שנה לא כזה גרוע.

הרכב מיושן אבל בתור חייל תפרן אין לי אופציה יותר טובה כרגע.חוץ מזה האוטו מספק לי את הצרכים כרגע אז אני נשאר איתו. 

1687011459592.thumb.jpg.cfc1aec8f653e85cb4308aa21a6a4e37.jpg.

מעולה אחי אם אתה צריך עזרה אתן לך את האינסטגרם שלי תתייעץ איתי כמה שתרצה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...