Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט שאני שומע כל היום - "אין מה לעשות הכל התייקר - אז גם אצלי"

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Mikelt89 כתב:

תפסיקו להתלונן אני גר עם ההורים נוסע בספארק ועושה סקס פעם בשנתיים, חיים דבש. 

חוסך מלא על קונדומים, תותח!

לפני 8 שעות, Pika007 כתב:

כמובן שזה קיצוני, אבל טיסות לחו"ל הן לא האימפקט שגורם לזה שאנשים לא יוכלו לקנות דירה ומה לא.

חלק מנסים להגיד פה שבגלל שאתה טס לחול,יוצא עם חברה למסעדה,קונה טלפון חדש וכו'וכו' אתה לא מצליח לקנות דירה.

מבחינתם דירה זה ערך עליון ועד אז תאכל שאריות ושתה מים מהברז(רצוי בפארק).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Potato כתב:

חלק מנסים להגיד פה שבגלל שאתה טס לחול,יוצא עם חברה למסעדה,קונה טלפון חדש וכו'וכו' אתה לא מצליח לקנות דירה.

לא, זה כי הראש שלהם עדיין בתקופה שמכונית חדשה זה היה משהו שרק עשירים קנו, ואת הדירה היית מקבל בחינם מעמידר.

ואם לא היית מקבל חינם, אז דירה במקום סביר+ הייתה עדיין עולה פחות משתי מכוניות משפחתיות חדשות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Pika007 כתב:

שיא השיאים היה מעט לפני הקורונה, ביליתי 5 ימים באוסטריה, עם שהות, טיסות והכל בפחות מ 1000 ש"ח.

או! טיול אפילו פחות מ 10 ביט??? ויותר מסופש?

תיזהר מהבן של ספריאל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Potato כתב:

חוסך מלא על קונדומים, תותח!

עדיף לא לעשות סקס מאשר לעשות עם קונדום, קונדום זו המצאה של המערב למכור לך זבל, בדיוק כמו מסכות הקורונה רק שאותם אתה שם למעלה, באותה מידה יכולים למכור לל עלון הסבר לשתיית מיים, בקיצור עוד זבל להעשיר את העשירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Potato כתב:

לא חושב שמישהו פה בכלל הזכיר את המילה דירה. 

לפני 24 דקות, vadim6385 כתב:

לא, זה כי הראש שלהם עדיין בתקופה שמכונית חדשה זה היה משהו שרק עשירים קנו, ואת הדירה היית מקבל בחינם מעמידר.

ואם לא היית מקבל חינם, אז דירה במקום סביר+ הייתה עדיין עולה פחות משתי מכוניות משפחתיות חדשות.

וזה משהו רע? 

האם העובדה שהמשכורת שלך עלתה זה אומר בהכרח שאתה חייב לעלות את את ההוצאות שלך בהתאם? אני יודע אם התשובה, כי זה מה שקורה בפועל. 

ואגב, אין לי שום בעיה עם כמה שמישהו מוציא. האמת מידה שלי היא שלי בלבד ולא של מישהו אחר. אם מישהו בא לו לאכול ואגיו כול יום ב-500 שקל, שיהיה לו לבריאות. הבעיה מתחילה כשהואגיו עולה ל-800 שקל, והוא מתבכיין על זה ועדיין ממשיך לאכול את אותו ואגיו כול יום. 

לפני 8 דקות, Mikelt89 כתב:

עדיף לא לעשות סקס מאשר לעשות עם קונדום, קונדום זו המצאה של המערב למכור לך זבל, בדיוק כמו מסכות הקורונה רק שאותם אתה שם למעלה, באותה מידה יכולים למכור לל עלון הסבר לשתיית מיים, בקיצור עוד זבל להעשיר את העשירים.

חבר, הגיע הזמן לצאת מהבית של ההורים, ולעשות קצת יותר סקס. לשבת ולראות פורנו וסרטוני קונספירציה ביו טיוב, לא עושה טוב. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, davemustaine87 כתב:

וזה משהו רע? 

אין שום דבר רע בזה, אבל אני רוצה לחזור לתקופה שבה בית היה מצרך בסיסי ולא השקעה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אז בית היה השקעה. מי שהשקיע אז בבתים היום נהנה מהפירות.

ולא בטוח שכדאי לחזור לתקופה הזו. מה שיש לנו היום בסך הכל הרבה יותר טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

גם אז בית היה השקעה. מי שהשקיע אז בבתים היום נהנה מהפירות.

ולא בטוח שכדאי לחזור לתקופה הזו. מה שיש לנו היום בסך הכל הרבה יותר טוב.

אז זה היה הישרדותי,המצב היה הרבה פחות יציב מהיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Pika007 כתב:

יש הרבה דברים שאפשר להתלבש עליהם, אבל טיסות לחו"ל, למרות מראית עין, זה פינאטס ושום כלום

קודם כל זה לא בהכרח נכון.
שאתה טס עם עצמך, ישן במקום זול ולא עושה שופינג אולי.
כשאתה מטיס משפחה של 5 נפשות+מלון+כל המיסביב זה כבר לא פינאטס... יכול להיות אירוע יקר, כנראה שיכולת לתדלק רכב במשך שנה עם הכסף הזה, אבל אנשים בוכים שהדלק עלה...

בקיצור מה שאני בא לומר זה שמתלוננים שהכסף לא מספיק לכלום ואז טסים ומפרקים 10-20K בחו"ל כמו כלום.
מי שבאמת אין לו כסף לכלום או שקשה לו לא טס.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

כשאתה מטיס משפחה של 5 נפשות+מלון+כל המיסביב זה כבר לא פינאטס... יכול להיות אירוע יקר, כנראה שיכולת לתדלק רכב במשך שנה עם הכסף הזה, אבל אנשים בוכים שהדלק עלה...

זוג+2 שטסים לחול יעלה יותר קרוב ל10K לשבוע לאירופה המודרנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10K? לאירופה המודרנית?
בדוק מחירי טיסות עכשיו, ואם אתה לוקח לואוקוסט תוסיף מזוודות כי יש ילדים, רק זה יביא אותך ליותר מחצי מהתקציב.
מחירי מלונות ב"אירופה המודרנית" הם לא זולים כלל וכלל, כבר עברת את התקציב.
מה עם אוכל? אטרקציות? קניות? נסיעות?

אתה לא בכיוון חבר.
אם טסים ליוון/קפריסין/מזרח אירופה יוכלו לסיים ב10K אולי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...