Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברלינגו אוטומטית חדשה כרכב משפחתי

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, יוסי פרנקוס כתב:

לא הייתי ממש ברור כי יש שיקולים שלא ממש רלוונטיים.
עוד כמה חודשים אני רוצה שתהיה לי אפשרות לקחת עגלה עם סירת מפרש כל סופ"ש, ותא מטען שיאפשר לקחת לא מעט ציוד לסופ"ש.

לא רציתי שזה יהיה בפיקאסו (שהוא קצר) פשוט כי זה רכב בן 5 וכי אשתי היא זו שמשתמשת בו ביומיום, וגם להתקין בו וו גרירה בשלב הזה זה קצת דבילי.

הסירה תופסת מקום אבל היא שוקלת בעצמה סביבות ה70-80 קילו, אז יכולת גרירה לא רלוונטית.

אחת הסיבות שחשבתי על ברלינגו היא שבאמת בחו"ל הרכב מגיע עם אבזור מצוין.

ברלינגו מולטיספייס (גרסה משפחתית) חדשה מהמפעל דור ראשון כמעט היתה הרכב הראשון שלי, עד שהוחלט לא להחליף רכב.

בכל מקרה די השתכנעתי לא לקחת ברלינגו.

חדשה עולה יותר מדי ומשומשת סביר להניח שספגה התעללות.

עכשיו אני מבין -- זה נשמע שבעצם אתה רוצה להפוך את הפיקאסו ליותר משני וזה יהיה רכב יותר ״עיקרי״, וזה כבר עניין אחר.
כבר פעמיים שקלתי ברלינגו כרכב חדש משפחתי, אבל זה נפל כי הדיזל לא השתלם על קילומטראז׳ ממוצע, עוד לפני שזה הגיע לאיבזור שהיה דל.
אגב, מישהו כאן בפורום הגיב לי בשירשור אחר שיש כיום גירסת בנזין של האופל המקביל, הקומבי, שאני חושב שהיא יותר זולה -- אולי שווה לבדוק גם, ייתכן שהאיבזור הכלול טוב יותר.
https://opel.co.il/combo-spec/
אגב 2, רציתי בזמנו להתקן וו גרירה בפיקאסו שלי, אבל לא היה ניתן בארץ להתקין וו נשלף (לא רציתי וו מורכב קבוע רק בשביל אופניים מדי פעם). יש בחו״ל כמובן, כולל מקורי של סיטרואן, אבל לא היה מאושר להתקין בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 שעות, David2540 כתב:

רק בסוף אם החלטת ללכת על הברלינגו, עשה לעצמך טובה ותדאג לי שיהיה לך שתי דלתות צידיות ולא רק אחת כמו ברובם

לא משווקים יותר דגם עם דלת צד אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יוסי פרנקוס כתב:

חדשה עולה יותר מדי ומשומשת סביר להניח שספגה התעללות.

משומשת אולי תצליח למצוא רכב של נכה. ברלינגו או קאדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לקנות מקסי ? הדגם ה"רגיל" מספיק.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בעקבות השירשור הזה נכנסתי לקטלוג באתר.

גרסת ה Live המסחרית בוטלה לגמרי, דגם 75 כ"ס גם בוטל, הדגם הידני 100 כ"ס קיבל גיר 6 הילוכים לראשונה בהיסטוריה (בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...