Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכיעשת פיג'ו 107 שעברה רק 13 אלף ק"מ

שאלה לי אליכם
שימו לב! השרשור הזה בן 679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהגת צעירה וחדשה

מחפשת רכב קטן לרכב ראשון בעיקר לתוך העיר אבל גם מחוצה לה. מצאתי פיגו 107 שנת 2012 יד שנייה שעשה 13 אלף קילומטר.

הגיוני שב10 שנים נעשה בו שימוש ככ מועט?

ומעבר לכך, שווה? אם כן באיזה מחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני, השאלה האם בוצעו טיפולים בזמן?

יש היסטורית טיפולים?

הרכב ידני או רובוטי?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, yulianx כתב:

הגיוני, השאלה האם בוצעו טיפולים בזמן?

יש היסטורית טיפולים?

הרכב ידני או רובוטי?

בעל הרכב טוען שעבר את כל הטיפולים אך אין היסטוריה מסודרת כי לא הכול במוסך של החברה. יש אפשרות לבקש פירוט מהמוסך.

הרכב רובוטי

איך צריכת הדלק של ה107?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרחכת דלק טובה מאוד, בין עירוני 1/18 ויותר.

אבל הגיר לא נעים בעיר, העברות הילוכים מורגשות.

יש לו לפחות תיעוד טיפולים מהשנים האחרונות?

תבקשי דוח סליקה:

דוח סליקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, שאלה לי אליכם כתב:

בעל הרכב טוען שעבר את כל הטיפולים אך אין היסטוריה מסודרת כי לא הכול במוסך של החברה. יש אפשרות לבקש פירוט מהמוסך.

הרכב רובוטי

איך צריכת הדלק של ה107?

בנושא צריכת דלק:

אני נסעתי בפז'ו 107 בערך מהמודל שציינת מאילת למרכז ובחזרה, הוא גירד את ה-20 ק"מ לליטר.

אבל זה בינעירוני, בתוך העיר זה כמובן יהיה יותר גרוע וגם אם יהיו שינויי מהירות רבים מידי מחוץ לעיר, זה ישרוף הרבה דלק.

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודאי שיש טעם ולבקש היסטוריה טיפולים מהמוסך כך תוכלי לראות אם הקילומטראז אמיתי לפחות בשנים הראשונות.

מאיפה המוכר? פרטי? מה המחיר המבוקש? איזה יד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנסע 100 ק"מ בחודש? מדליק לי את כל בלוטות החשדנות. רכב שהנסועה החודשית שלו דומה לנסועה היומית של רכב ממוצע הוא רכב שסבל מחוסר פעילות, שגם הוא לא בריא.

צריך להתחיל בסקירת תיעוד הטיפולים שעבר - האם היו סדירים ובמרווחים סבירים - ובבדיקה במסלקה הביטוחית. וגם לבקש לראות רישיונות רכב משנים קודמות, שם אמור להיות תיעוד של הנסועה שעבר בכל שנה.

בהיסטוריה שלי קניתי פעם אחת "מציאה " שכזו - רכב בן 8 עם 40,000 ק"מ על האודומטר. התברר שלא היה מדובר בגרוטה אלא במשהו הרבה יותר גרוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שברכב גם התיבש באיזה חנין כמה שנים בלי תזוזה ואז זה עוד יותר גרוע,

פשוט לבדוק טוב טוב מה הסיפור של הקילומטרז הנמוך,

או שפשוט מישהו שינמך את הקילמוטרז,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב יד שניה,

הקילומטראג' לא הגיוני,

אמא שלי ודודה של נכות,

דודה שלי קנתה ראב 4 2001 חדש, הוא עדיין אצלה היא בקושי נוסעת וכבר יש לה 100 אלף ק"מ בערך,

אמא שלי עם 108 שגם בקושי נוסעת, קנתה אותה ב2017 בינואר, כרגע עומדת על 40 אלף ק"מ.

אם אין היסטוריית טיפולים מסודרת אפילו לא הייתי בכלל ממשיך בעסקה, אם הוא מטפל בחוץ סבבה, שיראה קבלות, זה מה שאני עושה כאשר לא מטפל במורשה ,מתעד הכל כולל קבלות לחלקים.

הרכב מאוד חסכוני, לאמא שלי יש ניסיון עם ה108 הרובוטי הרכב בממוצע עושה כ18 לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אם יש תיעוד של היסטורית טיפולים אפשר לוודא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו של סבתא שלי גם עושה קילומטרז דומה.. כבר מ2001. קורה. 

אם נראה שאין בוצה בשמן והאוטו באמת נראה יפה כמו שאוטו עם כזה קצת קמ צריך להראות אז למה לא.. יכול להיות שבחזרה לפעילות של האוטו יצוצו דברים שלא שמים לב אליהם כשנוסעים 500 מטר בתוך העיר פעם בשבוע. אבל אני הייתי שמח לכזה דבר, אם הכל מרגיש חדש בהתאם ולא כיסחו אותו בחניות.

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמותי ברכב בן 8 עשתה 13K והיא בקושי נוסעת.

רכב בן 10 עם 13K יד 2 - זה מחשיד ששתי הידיים בקושי נסעו. הייתי עושה בדיקה ראשונית לפי מספר הרכב ובודק באתר משומשת את הק"מ הרשום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקניתי את הרכב שלי מטויוטה סלקט (לפני שנתיים) היה לו 14k קמ שנת 2014. 

העבירו לי הסטוריית טיפולים מלאה כולל פאלפון של מי שמכר לסוכנות כדי שאוודא מולם למה נסעו כל כך קצת .. מסתבר שהם היו פנסיונרים שנוסעים לסופר ובחזרה.

אז יש מקרים ויש מקרים...

Not the sound of silence.🇮🇹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...