Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחץ מים בבניין משותף

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני גר בבית משותף שיש בו מאגר מים ומשאבות.

הבניין בן 11 קומות.

לחץ המים בכניסה לבניין תקין אבל יורד בשעות העומס.

התאגיד מים טוען שהלחץ תקין למרות שהוא יורד במהלך היום.

ועד הבית טוען שכל הקומות בבניין מקבל מים מהמאגר דרך המשאבות לכל הקומות.

אני גר בקומה 3 ומרגיש שבשעות העומס הלחץ יורד ולא ובקושי יכול להשתמש ב 2 מקלחות בבית בו זמנית.

יכול להיות שבקומה שלי אני מקבל מים ישירות ולא מהמאגר עם המשאבות ולכן אני מרגיש את הירידת לחץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שסתום אל חוזר בכניסה לדירה ולבניין?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע יש בניינים שהקומות הראשונות מוזנות באופן ישיר ולא מהמשאבות ורק הקומות הגבוהות (4 ומעלה) מוזנות ממשאבה והמאגר.

תכלס ההגיון אומר שהבדיקה לזה פשוטה - תאם עם הוועד והבניין להוריד שלטר למשאבות לרגע ותראה אם זה משפיע על הלחץ אצלך. אם אתה מוזן מהמשאבות הלחץ יפול מיידי.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ROEI-A כתב:

איך שסתום אל חוזר קשור ללחץ מים שמשתנה בשעות העומס?

השסתום אל חזור, בעצם "נועל" את המים במערכת הביתית כך שהמים לא יחזרו אחורה למישהו אחר ברגע שהוא פותח את הברז.

ברר עם ועד הבית אם קיים כזה שסתום בבניין. בלי קשר ממליץ להתקין על הקו הביתי של הדירה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2022 בשעה 22:51, ROEI-A כתב:

התאגיד מים טוען שהלחץ תקין למרות שהוא יורד במהלך היום.

הלחץ צריך להיות תקין אצלך בדירה (בהנחה שההזנה שלך מהתאגיד ולא מהמאגר). הם מבצעים את המדידה על הקו ולא אצלך.

https://www.nevo.co.il/law_html/law01/502_190.htm#med3

תראה את סעיף 13.

קח בחשבון שלחץ של 1.5 (שהוא מותר) זה לחץ מאוד נמוך, יתכן והם באמת עומדים בדרישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בדקתי את הלחץ שנכנס לקו בבניין גם בשעות העומס והוא הרבה יותר גבוה, לא יורד מתחת ל 5.

לגבי שסתום אני הבנתי שהוא עוזר רק כאשר אני סוגר ברז ומים שעדיין לא יצאו חוזרים אחורה ויוצא מצב שאני משלם על מים שלא השתמשתי בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2022 בשעה 18:36, DareDevil כתב:

השסתום אל חזור, בעצם "נועל" את המים במערכת הביתית כך שהמים לא יחזרו אחורה למישהו אחר ברגע שהוא פותח את הברז.

ברר עם ועד הבית אם קיים כזה שסתום בבניין. בלי קשר ממליץ להתקין על הקו הביתי של הדירה.

אין שסתום כזה לבניין כולו.

יש כמה דירות שיש להם.

תוכל להסביר לי אם יש קשר לזרם המים בדירה אם יש או אין שסתום כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שבוע טוב..

קצת בילבלתם את כל הנושא .

בדר"כ כל בניין שיש לו מאגר מים ומשאבות , אז כל הדיירים מחוברים אליו ולא רק הקומות הגבוהות!!

אבל במקביל הבניין מוזן גם ישירות מקו המים של התאגיד.

אין שום קשר לשסתום אל חוזר!!!

אם בכניסה לבניין יש לחץ מים תקין, והמשאבות של הבניין תקינות ומספקות את הלחץ התקין, אז כנראה שיש לך בעיה בצנרת הביתית שלך , אולי זאת צנרת ברזל ישנה שכבר סתומה  בחלודה ...

WWW.TURBO-JET.CO.IL טורבו ג'ט- פיתרונות בלחץ מים גבוה-ניקוי מחליפי חום, הסרת בטון, קילוף טיח וציפויים, חידוש אבנים לסוגיהם ופריצת קווי מים וצנרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.8.2022 בשעה 22:41, snake-man כתב:

שבוע טוב..

קצת בילבלתם את כל הנושא .

בדר"כ כל בניין שיש לו מאגר מים ומשאבות , אז כל הדיירים מחוברים אליו ולא רק הקומות הגבוהות!!

אבל במקביל הבניין מוזן גם ישירות מקו המים של התאגיד.

אין שום קשר לשסתום אל חוזר!!!

אם בכניסה לבניין יש לחץ מים תקין, והמשאבות של הבניין תקינות ומספקות את הלחץ התקין, אז כנראה שיש לך בעיה בצנרת הביתית שלך , אולי זאת צנרת ברזל ישנה שכבר סתומה  בחלודה ...

זה לא המצב, הבניין הוא יחסית חדש, 7 שנים.

הצנרת תקינה, יש לאורך הבניין 2 צינורות עד למעלה, חלק מהקומות מחוברות לשמאל וחלק לימין.

2 דיירים שגרים מעליי ומחוברים לאותו צינור שאני מחובר טוענים שהם מרגישים את אותה הבעיה.

אם הצנרת היתה סתומה לא היה עובר מים בלחץ תקין אף פעם.

הפערים מאוד גבוהים , בזמן שהזרם תקין אני מקבל 4 באר וכאשר הוא נופל אני מקבל 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...