Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

NoFap, מחשבות ותובנות לאחר שנה וקצת

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוננות מוגזמת בהחלט פוגעת בחיי המין למי שנמצא בזוגיות ועולם הפורנו ברובו מלא חסרונות. 

יחד עם זאת, להגיע לאורגזמה כ-20 פעמים בחודש הוכח כמפחית סיכון לסרטן הפרוסטטה כמעט פי 2. 

אז...pick your poison :)

• אהבתי 2
  • מצחיק 5
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדרך חיכית לפאנץ שיגיד שזו הטרלה.

כן פורנו זה דפוק והכל אבל קצת הגזמת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ניקו פ. כתב:

אז...pick your poison :)

אפשר לעשות סקס זה על אותו משקל ויותר כייפי, כי זה עם מישהי..

בנתיים הכי הרבה שלי היה 30 יום וזה היה בתחילת השנה. עכשיו אני מנסה שוב לעלות על הגל. 

No Nut November here we cum 😂

בן כמה אתה? חברה יש?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, שליקו99 כתב:

ברמה שאני, בתול בן 22 שבחיים לא היה עם מישהי, מתחיל עם 2 בחורות ברמה גבוהה מאוד בבר, בביטחון מלא, ללא היסוסים, עם 50 אחוזי הצלחה באותו ערב

גם חתול כשסוגרים אותו בפינה נהיה נמר.

נראה לי שאתה פשוט טיפוס שהולך מקיצוניות לקיצוניות. הכל בחיים זה עניין של מינון ואיזונים.

• אהבתי 6
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, שליקו99 כתב:

לפני קצת יותר משנה לקחתי על עצמי את אורח החיים שנקרא NoFap (NF), הימנעות מוחלטת מפורנו ואוננות.

רציתי לשתף קצת על החוויות והתובנות שהגעתי אליהם, ולחשוף קצת מהסיפור המאוד אישי שלי.

אנחנו יודעים שכמעט כל אדם נחשף בשלב מסוים לפורנו, והרוב המוחלט של גברים (אצל נשים זה קצת פחות) רואים על בסיס יומיומי ואפילו דו-יומי, חרף היות חלקם נשואים ועם ילדים (!!!).

לקח לי כמה שנים להבין עד כמה ההרגל הזה Self Destructive, ורק גורע ממך כל דבר טוב בחיים, ואני לא מגזים שאני אומר את זה.

כשרגילים לדופמין שמפציץ את המוח בכזו תדירות וכמות, המוח מתנוון לדברים פחות מגרים, וכל דבר מהנה חייב להיות גרנדיוזי, וכלום כבר לא מספק אותנו.

אתה מורגל לרבוץ, לאכול ג'נק ולהיות בהכי סבבה שלך כי אתה נהנה מדופמין זול ומאוד נגיש, שבאופן טבעי לא היה זמין לפני אלפי שנים, המוח שלנו לא יודע איך להתמודד עם זה.

דיכאון, חרדה, תסכול, התקפי זעם, חוסר ביטחון טוטאלי, פחד משתק מנשים יפות ושנאה עצמית, מה לא היה לי??

במשך שנים על גבי שנים של טיפול פסיכולוגי ארוך לא הצלחתי גם לא מעט לשפר את מצבי הנפשי והתודעתי, למזלי גיליתי ש-NF עושה לי רק טוב בטווח הארוך מאז שהתחלתי.

בהתחלה הייתי ספקן, בטבעיות הלך יד ביד עם המנטליות הלוזרית שלי, פסימיות, ''מה זה משנה?'', ''כלום לא יעזור לי כבר''.

אבל הייתי נואש לשינוי, בשלב מסוים אחרי שהשתחררתי, הייתי כל היום בבית, ללא עבודה, ללא כוונה ללמוד כלום כי חשבתי שגם ככה אני לא אצליח, ללא שום תחביבים או תעסוקה מלבד לשחק במחשב ולעשות בינג'ים של פורנו.

לאחר חצי שנה קיבלתי בומבה מנטלית, ופשוט הכל בבת אחת פתאום נהיה ברור, שאני זורק את החיים לזבל והולך לכיוון רע מאוד.

תקווה החלה להיכנס, איתה נכנסתי ברצינות לאורח החיים של NF.

בתקופה הראשונים לא הרגשתי את השינוי שמדברים עליו, והייתי מתוסכל מאוד, אך המשכתי.

התחלתי לעבוד במשרה מלאה +, זאת לאחר שלפני כן לא הייתי מוכן להתפשר על עבודה עם יותר מיומיים-שלושה של עבודה בשבוע (חי בסרט).

התחלתי לראות תלושי שכר, הרגשה טובה, התחלתי להרגיש יותר בנוח בסביבת אנשים, עם המנהל.

לאחר כחצי שנה אולי התחלתי להרגיש כמו הצצות למה באמת אפשר להשיג עם אורח החיים הזה, פרצי ביטחון עצמי שבאים והולכים, שמחה רנדומלית שבחיים לא הרגשתי.

לאחר שנה הזקיקים של ההצצות האלה התחילו להיות יותר מוחשיים וארוכי טווח, אך עדיין יש תנודות חריפות לכאן ולשם, כי אם אנרגיה מצטברת בגוף ולא משחררים אותה איכשהו, זה עושה לא טוב ונהיים בלחץ, התחלתי להתאמן.

בתקופה הזאת הגעתי לרמות שלא האמנתי בחיים שאגיע אליהם, זאת תוך תגבור אמונה עצמית וגיבוש דרך חיים יותר בריאה.

היו ימים שהרגשתי קפיצה של אולי, בלי להגזים, 300% בביטחון עצמי.

ברמה שאני, בתול בן 22 שבחיים לא היה עם מישהי, מתחיל עם 2 בחורות ברמה גבוהה מאוד בבר, בביטחון מלא, ללא היסוסים, עם 50 אחוזי הצלחה באותו ערב, ומאוחר יותר גם מישהי ניגשה אליי וביקשה ממני מספר, הרגשתי כמו בסרט, לא הבנתי מאיפה זה הגיע.

החלטתי שהגיע הזמן להירשם לקורס שמאוד רציתי תוך כדי עבודה, תענוג, לא חשבתי שאי פעם אלך לכיוון הלימודים.

לא הייתי מצליח אפילו במשך יום אחד להימנע מפורנו בעברי, ובמשך התקופה הארוכה הגעתי לרצפים של 30 ימים, 40 ימים, ועכשיו אני בשיא שלי של קצת יותר מ-70 ימים, בלי פורנו, בלי אוננות בכלל.

לפני כמה חודשים הגשמתי לעצמי חלום וקניתי את הרכב (ביחד עם אמי) שחלמתי עליו יותר מ-3 שנים.

הכל אפשרי, לא סתם אומרים את זה.

תעשו לעצמכם טובה, אם אתם מרגישים שמשהו תוקע את החיים שלכם, אל תיפלו למלכודת הדופמין הזול, הוא אך ורק מונע ממכם לגדול.

החלטתי לשתף כי אני בטוח שיש כאן לא מעט אנשים שהרגישו כמוני ולא יודעים איך לצאת מהבור.

עניין של הרבה מאוד ניסוי וטעייה.

תודה שקראתם.

ברור... רק מי שנמנע מפורנו, יש לו זמן לכתוב כל כך הרבה.

• אהבתי 4
  • מצחיק 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, vadim6385 כתב:

זה שכולכם שמעתם "אוננות" ו"פורנו" ונתפסתם על זה כמו ילדים בני 12, זה אומר משהו רק עליכם.

הנקודה היא גבולות ומינון.

להחליף מקור דופמין זול למקור דופמין קצת יותר יקר זו לא גמילה אלא החלפת דילר.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבולות ומינון זה טוב למאוזנים. מכורים צריכים גמילה, והפתרון הוא, הרבה פעמים, להתמכר למשהו אחר, טוב יותר.

לא כל האנשים מסוגלים לחיות חיים מאוזנים, ואנחנו די צריכים אנשים קיצוניים בחברה, כל זמן שהם מקצינים באופן שמיטיב איתם ועם הכלל.

• אהבתי 4

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אבל ככה מפסיקים התמכרויות. מחליפים אחת באחרת, אחרת מכור יחפש איך למלא את החור שנוצר בעקבות הגמילה.

אז מחליפים התמכרות מזיקה בהתמכרות פחות מזיקה. למשל מה רע בלהחליף התמכרות לאלכוהול בהתמכרות לריצה ורכיבה על אופני שטח?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם.

וגם, קשרים חברתיים מורידים את הצורך בהתמכרות.

בגלל זה חזרה בתשובה זה אחד המנגנונים החברתיים היעילים בטיפול בהתמכרות לאלכוהול וסמים. חברות מסורתיות מספקות מסגרת חברתית.

• אהבתי 6

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

הכוונה הייתה בלהחליף מקור דופמין מזיק (בכל תחומי החיים) לאחד שאולי מזיק רק לברכיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Potato כתב:

הימים קצרים לי מידי לדברים שאני רוצה לעשות.

אין לך חמש דקות לשפשף? 🤣

אולי איזו מקלחת ארוכה ככה בסוף היום?

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1
  • מצחיק 9
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

אבל ככה מפסיקים התמכרויות. מחליפים אחת באחרת, אחרת מכור יחפש איך למלא את החור שנוצר בעקבות הגמילה.

אז מחליפים התמכרות מזיקה בהתמכרות פחות מזיקה. למשל מה רע בלהחליף התמכרות לאלכוהול בהתמכרות לריצה ורכיבה על אופני שטח?

ברור שזה מעולה לאמץ הרגלים טובים, אבל אני לא אוהב את המילה ''התמכרות'', לכדי להיות תלוי בדבר מסוים כדי לשמור על השפיות, להיות באובססיה על זה, כמו שנאמר קודם, מינון ומיתון.

יש לי חבר שמכור לכושר ברמה מטורפת, לרמה שהוא מתאמן פעמיים ביום, פדנט על כל גרם שנכנס לו לפה ולא מעז לאכול איתנו גרגר ביציאות תוך שמירה על רמת לחץ גבוהה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...