Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה - איך קונים רכב ממגרש/סוכנות מבלי ליפול בפח?

זיקו69
שימו לב! השרשור הזה בן 939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי הרבה מה להוסיף לשאלה שבכותרת. 

אני מעדיף לקנות רכב חדש כי אין היסטוריה - ואז קשה לך ליפול בפח. הבעיה היא המחיר והעלות הגבוהה של איבוד הערך. 

לעומת זאת, במגרשי יד 2 ברגע שאנשי מכירות ממולחים נכנסים לפעולה, ומוכרים לך סיפורים כאלה ואחרים, אני מאבד את הידיים והרגליים. 

תודה מראש על כל הטיפים שתוכלו לתת. 

בועז. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מזה שאתה נכנס רק למגרשים שהם טרייד אין רשמי של יבואני הרכב ולא נכנס למגרשי סוחרים ללא אבא ואמא.

גם רכבי ליסינג ( במידה ותחליט שזה מתאים לך ) תחפש רק במגרשים רשמיים של חברות ליסינג גדולות. אל תוותר על הבדיקה משלך, גם אם מציגים לך בדיקה במגרש שהיא נקיה מכל ליקוי. מראש תדרוש התחייבות לתיקון ליקויים שיתגלו בבדיקה הנוספת משלך.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, yossiaviel כתב:

ואם כבר אתה בודק לבד במכון, כדאי לבחור מכון שהוא רחוק מהמגרש

זה תמיד רציתי לשאול

אם הוא קרוב - יש "קומבינות"? הרי מכון נותן אחריות ל3 חודשים על ליקויים שהוא לא גילה, לא ככה? יש גם נושא של חוק שאסור להסתיר, תום לב, רישיון של אותו מכון כנראה חשוב לו... ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, agavello כתב:

אם הוא קרוב - יש "קומבינות"? הרי מכון נותן אחריות ל3 חודשים על ליקויים שהוא לא גילה, לא ככה? 

תבדוק טוב טוב, סעיף בסעיף, מה בדיוק כוללת החאריות של המקומות הללו,

כי זה רחוק מאוד מהאחריות יצרן\יבואן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב אחריות - בדוק איזה אחריות נותן המגרש. טרייד אין רשמי של יבואן וליסינג כמעט תמיד יתנו אחריות אבל צריך לבדוק מה היא מכסה ולאיזה תקופה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, agavello כתב:

זה תמיד רציתי לשאול

אם הוא קרוב - יש "קומבינות"? הרי מכון נותן אחריות ל3 חודשים על ליקויים שהוא לא גילה, לא ככה? יש גם נושא של חוק שאסור להסתיר, תום לב, רישיון של אותו מכון כנראה חשוב לו... ? 

הוא מכסתח את עצמו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכל מה שאמרו כאן, כדאי להסתכל בכל זאת על טופס הבדיקה שלהם, לפעמים יופיעו שם דברים רלוונטיים שיגרמו לך לפסול את הרכב וימנעו ממך את הצורך לבזבז מאות שקלים על בדיקה.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לא מעט רכבים ממגרשים שהם לא טריידאין של החברות הגדולות וכולם יצאו טובים.

ככה שאני חושב שהשם של הסוחרים פה הוא טיפה מוגזם.

כמובן חשוב לקחת לבדיקה מטעמך.

אבל בשום אופן זו לא סיבה לפסול את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה ראש שקט ממליץ לך בחום להתאמץ קצת לקנות בפרטי ולעזר בחברים ומכרים כשאתה בודק רכב פרטי ולבחור מכון בדיקה 

זה הדבר הכי נכון שתעשה מבלי להגיד לעצמך שהמוכר הצליח לשכנעה אותי .

יש מגרשים וטרייד אין טובים רק שאני אישית לא מכיר ומעדיף גם לא להכיר מספיק לי ליראות את השרות לפני קנייה ואת הזבל של מוכרים שם .

אבל זו דעתי האישית אתה יכול לעשות מה שאתה מרגיש לנכון לך .

• רעיון טוב! 1

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, roy007 כתב:

אני קניתי לא מעט רכבים ממגרשים שהם לא טריידאין של החברות הגדולות וכולם יצאו טובים.

ככה שאני חושב שהשם של הסוחרים פה הוא טיפה מוגזם.

כמובן חשוב לקחת לבדיקה מטעמך.

אבל בשום אופן זו לא סיבה לפסול את הרכב.

מתאים למי שמבין עניין ויודע לבדוק לעומק את הרכבים ואת הבירוקרטיה מסביב לרכב ועדיין יכולים לעבוד עליך).

לא הייתי ממליץ למי שכדברו "מאבד את הידיים והרגליים" ברגע שנכנס למגרש הסוחרים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך ומה הדרישות, נוכל לכוון אותך. כמה אנשים יסעו, לאן הנסיעות היומיות, מה חשוב לך....

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Michazzz כתב:

מה התקציב שלך ומה הדרישות, נוכל לכוון אותך. כמה אנשים יסעו, לאן הנסיעות היומיות, מה חשוב לך....

תקציב עד 100K, רכב שישמש כרכב נוסף (יש לנו ורסו שנה 2013 שמשמש כרכב המשפחתי), נסיעות קצרות (כ-30 ק"מ ביום, ולא בטוח שכל יום).

בהתחלה חשבתי לקנות רכב חדש במחשבה שכשהורסו תזדקן יותר, יהיה לי רכב יחסית חדש כראשי. הבעיה היא העלות. לכן אני ירדתי בדרישות.

הילדים גדולים אמנם, אבל מאמין שאצטרך רכב כמו הורסו (לא בגלל 7 המקומות - סתם כי הוא נוח) לעוד כ-5 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...