Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג תוקף הטסט וביטוח החובה כשלושה חודשים בלבד לפני מעבר לסטטוס אספנות, מה הייתם עושים במצב כזה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי כרגע להקפיא את הרישיונות ולא לחדש בינתיים את הביטוחים(חובה/צד ג) לשלושה חודשים ורק אחרי המעבר לסטטוס אספנות במשרד הרישוי לחדש שוב את הביטוחים( אגרות מופחתות)ולגשת לבצע את הטסט, מה הייתם עושים במקומי במצב כזה? 

אין לי בעיה ״להשבית״ את הרכב לשלושה חודשים ללא שימוש בחנייה מסודרת מתחת לבית.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך, הייתי מקפיא ומחכה לאספנות. 

לא הבנתי, יש לך חנייה מסודרת שאתה יכול להשאיר בה את האוטו? 

אם כך, אין התלבטויות.

אם לא, הייתי מחנה באזור שאין בו צפיפות/ בעיית חנייה, ומצד שני לא רחוק מידי מהבית. זה בעייתי שאוטו ללא ביטוח וטסט עומד ברחוב, אבל שוב, אם זה מקום שקט, לא צריכה להיות בעיה. 

מצא מקום שתוכל לדגום את האוטו כל יומיים שלושה, שלא יצבור לכלוך, שיראו שהאוטו שייך למישהו ושלא יפתחו עיניים ויתקשרו לפיקוח או משטרה. 

אם זה אפשרי, פעם בכמה ימים הייתי מזיז, לאט ובזהירות, את האוטו 100-200 מטר, כדי שלא לעורר בעיות, עדיף בשעת בוקר מוקדמת או בערב.

בהצלחה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שנת ייצור 92, אתה יכול להפוך אותו לאספנות בעוד 4 חודשים 1.1.22

אם הוא שנת 91 אתה יכול להעביר אותו כבר כעת לסטטוס אספנות גם אם לא עברו 30 שנה מיום עלותו לכביש.

מה שקובע זה רק שנת הייצור ברישיון.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרעיון זה להמנע עכשיו מתשלום אגרות מלא כשבעוד שלושה חודשים בלבד במעבר לסטטוס אספנות אני יכול לחסוך הרבה כסף ולשלם אגרות מופחתות משמעותית.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיגיע המועד(01/22) והרכב יהיה בסטטוס אספנות וארצה לעשות לו ביטוח חובה/ג(אצל חמדה או כוכב שביט) כדיי לחדש את הטסט לא יעשו לי בעיות מאחר ולרכב אין טסט?

במקרה הכי גרוע של סירוב תמיד אפשר לעשות ביטוח חובה בפול למספר ימים/חודש ולבצע את הטסט ולאחר מכן לפנות לסוכן ביטוח ולחדש אצלו לשנה, נכון?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח לא דורש טסט.

טסט דורש ביטוח.

סדר הפעולות בינואר:

- מעביר לאספנות. ורוכש אישור תנועה ל48 שעות לצורך הנסיעה לטסט. לא צריך שיתחיל באותו היום.

- רוכש ביטוח.

- מעביר טסט.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ובהנחה שנכון להיום(עדיין רכב מיושן) הרכב היה עושה טסט חצי שנתי באפריל ובאוקטובר, כשיהיה בסטטוס אספנות ואגש לעשות לו טסט בינואר 22 עד מתי יהיה תוקף הטסט שלו ברשיון החדש, אפריל או אוקטובר?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף הטסט יהיה שנה מהטסט הראשון שתעשה תחת סטטוס אספנות. אבל המועדים המקוריים לא משתנים, בינואר תיגש לעשות את הטסט של אוקטובר 2021, אז התוקף יהיה עד אוקטובר 2022.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...